PDA

Переглянути повну версію : Кандидат на лист щастя... платити?


Fly
27.03.2009, 11:57:41
У нас тут під роботою парковки нема, всі паркуються де вийде... ну там на тротуар... якшо його можна таким назвати... та і вулиця де пішоходи рідко бувають... ПРийшли гамадріли з візіром і все зафоткали... Вот мабудь прийде лист щастя....

Але от думаю шо буде видно на фото? кусок стіни? тротуару зовсім нема....

Питання як їх відшити? Платити чи ні?

Vomont
27.03.2009, 12:09:36
Адміни перенесіть пост в тему "Правопорушення на дорозі та варіанти їхз вирішення". Думаю там буде актуальніше спілкуватись.

bmwe36petro
27.03.2009, 12:21:42
Fly, думаю треба подивитися на ті фото і що на них буде видно, чи є там знак заборони паркування, чи дійсно авто було на тротуарі і заважало руху пішоходів і т.д.

Fly
27.03.2009, 12:54:30
bmwe36petro, розумієш ... там буде кусок стіни видно:) ... там тротуар чисто умовний

tommy_boy
24.06.2009, 14:49:00
Привіт всім!
Виникла наступна ситуація. Близько місяця назад зупинився біля авторинку на Зеленій зі сторони сихова. Там ше було пару машин. На скільки я бачив, то знаку там нема. Але потім знайомий такіст сказав, шо знак є. Але ближче до моста. Кароче за той час поки я ходив на ринок підїхали мусара і сфоткали машину. Я не бачив, але дівчина сказала, бо вона лишилася в машині.
Пройшло пару тижнів і я думав, шо нічо не прийде. Але сьодні сестра побачила, шо є запрошення на пошту забрати рекомендований лист.
Хто шо скаже? Платити, забирати? Чув, що якщо 90 днів не забирати, то воно скасовується. Хтось вкурсі чи то правда?
Ше є такий момент, шо може поїду за кордон на машині найближчим часом. Шоб поїхати закордон, техпаспорт я маю переоформити до року, оскільки машина була куплена в іншій області. І є така примітка в ньому.
Підкажіть, що може бути?

CityCat
24.06.2009, 23:29:18
Якщо лист з виконавчої служби - то вони дають 7 днів на добровільне погашення штрафу. Нема оплати (копії квитанції в виконавчу,можна поштою) - відправляють писульку-орієнтування в ДАЙ і копію тобі, що машинку треба затримати на штрафмайданчик, а номери забрати. От так от.. :(

tommy_boy
25.06.2009, 00:26:36
блін, хреново :bad:

GMYPiK
03.09.2009, 17:30:40
Якщо лист з виконавчої служби - то вони дають 7 днів на добровільне погашення штрафу. Нема оплати (копії квитанції в виконавчу,можна поштою) - відправляють писульку-орієнтування в ДАЙ і копію тобі, що машинку треба затримати на штрафмайданчик, а номери забрати. От так от..
непоняв. в мене був штраф. Я його добросовісно заплатив за 13 днів і нікуда копію квитанції не носив і не показував. вже 2 міс пройшло і нічого не сталось.

{ додано через 8 хвилин }
Якщо лист з виконавчої служби - то вони дають 7 днів на добровільне погашення штрафу
після того як ти з нам ознайомився, а якщо ти не ознайомився і не отримав(і не взяв), то можеш ще трошки гуляти.