PDA

Переглянути повну версію : Грабанули мені хату...


BOXER E38
14.03.2009, 13:33:46
Отака-то фігня в мене сталась...
Позавчора між 20 і 21.30... мене не було, а брат якраз в той час пішов погуляти... більше нікого не було на хаті... от і пропасли це. В нас прибудований балкон з пластиковими дверима. ХЗ як їх відкрили, слідів взлому нема. З балкону двері в квартиру з євробрусу - їх просто стукнули по ходу і відкрили, а моя кімната на ключ закрита - вибили двері [цензура] і все перевернули!!
Грошей таки не знайшли
Потянули:
- мій коханий Кенон С3 (з сумочкою, 8-ма акумуляторами і карточкою);
- годинник зі Штатів Longines;
- ланцюжок срібний (то більше ланЦЮГ - грамів 25) з хрестиком;
- дві банківські карточки (одна пуста, другу заблокував вже).

Отак. А так - перевернули все.
По-моєму, або не мали багато часу (бо навіть не все перерили...), або бики з рагулятніків (комерційний тут рядом і залізничного технікуму), або полунаркомани-малолєткі. Не взяли декількох хороших речей. Стаціонарний комп і не рухали.
Шукали тільки гроші і всяке дрібне, я так зрозумів... Але мали час куртки в коридорі перерити і коробки з взуттям.

Викликали мєнтів, експерта, знімав пальчики. Ага, ше я помітив кров на виключателі світла у ванну (там теж рились в рушниках), експерт і кров взяв.
Посиділи, понаписували заяви, вся хрєнь... Протягом 10 днів порушать кримінальну справу. Але от я не розумію, ЧОМУ треба 10 днів чекати і чому вони по гарячих слідах навіть нічого не збирались шукати...

П.с. Є в мене один клієнт, якого я підозрюю, на вихідних мабуть будуть питати його

П.п.с. Так детально описав, бо може комусь допоможу чимось... Бережіться.
А я пробиваю і надіюсь.

Просив би вас повідомити, якщо хтось буде Кенон С3 з сумочкою пропонувати. ВІДМІННА ОЗНАКА фотіка: НЕМА кришечки на об"єктив, загубив я її. І її у Львові знайти практично неможливо. Хіба шо ше в когось спи%%ити...
Буду вдячний, повірте
Мій тел.: 8 093 10 80 280.

Just be
14.03.2009, 13:50:06
ого !! співчуваю, на чужому ніхто ніколи не розживеться.

BOXER E38
27.03.2009, 23:29:34
По ходу є результат в моїй справі...
Дзвонив сьогодні слідчому (ХЗ чому він мені сам не дзвонив??? :| ) і каже: "зловили твоїх злодіїв". Думаю, ніх собі :shock Питаю хто, шо. Каже, шо їх декілька (я не уточнював поки шо скільки саме), раніше судимі по ходу, старші (не малиші), признались в 5-ти пограбуваннях, признались, шо були в моїй квартирі... В них на хаті докуя техніки мєнти знайшлт (ДВД-плеєри, телевізори :shock , рушницю, купу іншого...). Казав, шо на днях мене туда повезуть, шоб шукав свої речі. Сцуко надіюсь, шо фотік ше десь там мля :angry

Цікаві такі моменти:
1. Чи могли мєнти "якимось чином" заставити їх зізнатись в пограбув. моєї квартири, шоб не паритись далі з пошуками? Шо робити, якшо вони будуть говорити, шо були в мене, а в них не знайду своїх речей?
2. Шо робити, якшо не знайду таки речей?? Якась компенсація (чув? шо на багато років може розтягнутись... :| ), яка там процедура, шо дєлать?

Дякую за підтримку і відповіді ;)

CityCat
28.03.2009, 20:14:37
Цікаві такі моменти:
Чи могли
Могли. Але не факт.

Шо робити,
По суті і субєктивно - сам слідчий порадить/підкаже...

Якась компенсація
Якщо менти 50% + 1 впевнені, що це саме ці "домашні гості" - має бути. Хоча в мене трішки інша ситуація, тому... хз

BOXER E38
29.03.2009, 12:14:34
Якщо менти 50% + 1 впевнені, що це саме ці "домашні гості" - має бути.
а якшо на 100% впевнені? бо вони самі сказали, шо були в моїй квартирі!
і пля, чому мене ше не викликають на впізнання тих речей??? чому вони тягнуть? хай відкривають на них кримінальні справи, судять і так далі. мені ж основне - моє добро блін! вже три дні сиджу і чекаю. і про те, шо їх зловили дізнався фактично випадково - сам подзвонив слідчому, а не він мені!..

CityCat
29.03.2009, 18:01:20
чому вони тягнуть
фінансова криза... а гроші і їм треба... :) блн...

бо вони самі сказали, шо були в моїй квартирі
є ще така штука - як 100% докази. якщо не можуть набрати матеріалу для реальних, незаперечних доказів - тоді тянуть

Діман
12.04.2009, 22:48:33
Зараз кого зловили вони вже гуляють на волі.
Відмазались полюбому.
Компенсації тобі ніякої не буде якщо не знайдеш фотіка, нема кому просто компенсацію платити тобі:-)))