PDA

Переглянути повну версію : E46 Моргає штатний ксенон


Vomont
28.02.2009, 22:53:50
Суть проблеми наступна:
При влюченому ближньому світлі(стоїть штатний ксенон) лампочки з періодичністю стробоскопу починають моргати а потім і вирубуються взагалі або по черзі або дві одночасно. Робиш включателем в салоні викл/вкл далі працюють і так безперестанку це все повторялось.
Особливо вночі прикольно коли йде назустріч машина і так зле видно а тут як на зло відрубується котрась з лампочок.
Короче,хрень ця мене мордувала місяці два десь.Був на СТО , консультувався з електриками всі радили тільки одне міняй лампочки або блоки ксенону. Я вже прицінився в Ігора на Корольова треба було десь на 800 попасти на лампи вже не кажу про блоки але прочитав пораду провірити контакти на задніх фонарях.Спочатку не міг зрозуміти при чому тут фонарі та ще і задні. І що Ви думаєте,глянув і побачив що на розємі що йде до заднього фонаря нема контакту що аж фішка підплавилась. Короче , відновивши контакт все гуд,нічого не блимає.
Ось такий вот звіт. якщо в когось буде недай Бог подібна проблематика не спішіть купувати нові лампи та блоки.

Triod
07.03.2009, 20:40:27
попробуй поставити,на живлення високовольтного блока,конденсатори великої ємності(15000-20000МКФ/25вольт) Принаймні доставному ксенону який я ставив допомогло!!! Тільки не перепутай полярність,вона вказана на конденсаторі.

Vomont
07.03.2009, 23:08:55
Дякую за порадуTriod, але я вже вирішив питання вище вказаним методом. Все рівно дякую!

Vomont
22.03.2009, 22:51:04
Назар ,прохання прикріпи тему за 46 моделлю.