PDA

Переглянути повну версію : E34 затікає у задню дверку через скло - що зробити?


LC MONARCH
27.08.2017, 22:39:41
Під час сьогоднішнього дощу замітив, що капає на електропривід центрального замка задньої лівої дверки.
Перед цим зняв обшивку, бо то раз центральним замком відкривається, то раз не відкривається (особливо зимою - мабуть замерзає та вода, яка потрапляла туди).

Так от питання 1. щодо того, що капає. У мене на задніх дверях (і ліва, і права) скло не опускається. То може захирячити там з середини чимось (мабуть якоюсь пінкою, чи чим... підкажіть) - щоб намертво - щоб вода туди не попадала ?

І питання 2. якщо той електропривід час від часу підглючує, тобто не відкриває дверку, що з ним робити - ремонтувати чи краще під заміну?

наперед вдячний! :)

LC MONARCH
28.08.2017, 11:54:27
фото

LC MONARCH
25.09.2017, 20:53:56
Пройшовся герметиком ззовні ... втішився ...
Радості було буквально на добу ... після їзди десь все ж таки знову почало сльозитись ... проте вже не в такому стані як було
думаю поперегороці між більшим та меншим склом
на вихідних пройдемось герметиком по всьому периметру стиків скла - ітак у мене вони (задні) не відкриваються
+
допоки не поставлю молдінги вирішив дирки теж на зиму заклеїти - вода через них теж потрапляє у дверку

BMWheelman
28.09.2017, 20:00:52
Це хвороба, особливо в е39. Вода затікає по шумоізоляції, яка нещільно прилягає до дверей. Її потрібно ретельно проклеїти і забути надовго.

LC MONARCH
28.09.2017, 21:13:14
BMWheelman, Роман, а чого по шумоізоляції?
у мене капає на той відкривач дверей - ущільнення скла може ?

BMWheelman
02.10.2017, 16:21:13
Не знаю як в е34, але в е39 шумоізоляція пресована під форму карти герметично приклеєна до дверей. З часом клей відстає, і вода, яка стікає по шибі всередену дверей і потім по ізоляції, попадає на карту і тоді в салон на килимок. В мого батька на е39 була така проблема, після рясного дощу ззаду в ногах було мокро, вирішив її ретельним приклеюванням шумки до дверей.
Ущільнення скла не варіант взагалі, вода по склі в будь якому авто попадає в двері. Моя думка що це конструктивна помилка))), сухість в салоні не повинна залежати від шумоізоляції, це не її робота:biggrin:

LC MONARCH
03.10.2017, 12:15:17
саме так - шумоізоляція не від води має захищати... )))

з часом, роки своє беруть і гума/ущільнювач пропускає воду
в мене так тільки на лівій задній, на правій все сухо - може це тому що машина постійно до сонця стоїть лівою стороною - от і просохло все ))))

треба сторону поміняти - сторогу паркування )))))))))

хочу паралельно з молдінгами щось порішати - де їх знайти ? ... мож хто підкаже