PDA

Переглянути повну версію : Періодично не заводиться машина


danylok
15.08.2017, 21:50:39
Одного разу завожу машину як завжди, а вона з першого разу не заводиться :shok:
Ще раз кручу ключ, завелася. Подумав, якийсь глюк.
Потім було таке, прокручую ключ в максимальне положення, машина починає заводитися десь через секунду, дві.
А сьогодні разів чотири пробував завести, не заводилася, за п'ятий раз завелася.
При чому, коли не заводиться, немає ніякого звуку.
От думаю, може в когось таке було. Куди дивитися? Може бути проблема в замку? Чи швидше стартер?

Ko3a4oK
16.08.2017, 09:51:43
1. Авто: BMW E36 який мотор?
2. На діагностиці були?
3. не заводиться то мається на увазі стартером не крутить чи крутить і не заводиться?
4. а коли заводиться то який звук лунає?

danylok
16.08.2017, 20:01:00
Мотор М43
На діагностиці не був, але думаю, вона нічого не дасть, бо, скажімо, сьогодні весь день машина заводиться без проблем. Проблема виникає рідко і несподівано.
Коли машина не заводиться, немає жодного звуку (ніякого звуку в стартері). При чому, всі індикатори на панелі світяться.

BMWdiesel
16.08.2017, 21:35:25
Дивись в першу чергу в сторону контактної групи. Приборка не тухне при "маслані" стартером? Бували такі випадки, що в зависимості від того, як крутиш ключом - стартер маслав, але запалення пропадало при деяких положеннях ключа.

WINN3R
17.08.2017, 09:12:05
ключ запалення з чіпом? може не включати стартер бо не бачить чіпа в ключі

Ko3a4oK
17.08.2017, 10:14:59
На діагностиці не був, але думаю, вона нічого не дасть, бо, скажімо, сьогодні весь день машина заводиться без проблем
якщо є помилка то вона записується в память і при діагностиці її можна считати і можливо виясниться в чому проблема!!!

danylok
19.08.2017, 23:08:47
Коли машина не заводиться, на приборці все світиться як завжди (не гасне), а звуку зі стартера немає ніякого. Ключ без чіпа. І ще такий момент, зранку машина заводиться завжди без проблем, але якщо поїздити кілька годин і зупинитися на який час, то може не завестися. Хоча не завжди. Може якесь реле? Але наскільки мені відомо, реле стартера на механіці немає....

BMWdiesel
19.08.2017, 23:50:47
danylok, все говорить про те, що це контактна група, на е36 часто зустрічається. Якщо стартер не крутить і навіть немає звука втягуючого - контактна група.
Як варіант перевірити масу на двигуні і чи приходить керуючий сигнал на втягуюче, так як реле стартера дійсно немає.