PDA

Переглянути повну версію : E60 заміна штатної навігації M-ASK на ccc,cmc,cic


RST
08.08.2017, 19:09:25
Всім привіт! хто може допомогти з заміною навігації з малим екраном на більш продвинуту з великим?? цікавить які модулі треба міняти, чи потрібно міняти панель, ну і т.д. все від а до я.... там якось треба перекодовувати це все... хто би міг допомогти в даному питанні? або порадити толкового спеца в цьому питанні який може все довести до ладу...
:help:

HacK
08.08.2017, 21:38:34
костя з христини електрик може то зробити

RST
09.08.2017, 13:15:07
костя з христини електрик може то зробити

можете якісь контактні дані дати?? ціна питання приблизна?

realnero
15.08.2017, 12:38:50
там роботи на годину часу.

міняв сам недавно МАСК на ССС. Треба: голову, екран, кабель до екрану і кабель на вентилятор, а також декоративну накладку і рамку клімату. Розбирається все акуратно і просто. Потім треба закодувати буде, тут допоміг мені одноклубник.

vovkodaw
16.08.2017, 11:19:32
А що дає заміна??? Для чого це робити??? Яка вартість?

RST
19.11.2017, 16:23:19
там роботи на годину часу.

міняв сам недавно МАСК на ССС. Треба: голову, екран, кабель до екрану і кабель на вентилятор, а також декоративну накладку і рамку клімату. Розбирається все акуратно і просто. Потім треба закодувати буде, тут допоміг мені одноклубник.

Недавно зробив, дойшли руки все ж таки...
ітак: вдалось на шару в Польші взяти широкий екран CIC, голову CCC, і рамку під два привода.

На моє здивування і мою велику радість процес заміни зайняв близько 15хв.і 100грн)) просто перекинули все і вуаля все працює і не вимагає додадкових налаштувань, кодувань, жодних шлейфів, кабелів і т.д....
зараз придбав сд з навігацією за 2017р. все працює чітко, одним словом довольний як слон)

єдина ложка дьогтю це показники компютера в милях-ярдах так як голова з Англіка, може хтось підкаже як питання вирішити в кілометри?