PDA

Переглянути повну версію : Моя e30


Olik
30.05.2017, 11:39:10
Буквально недавно взяв собі такого монстрика, довго наважувався щоб вам її показати, через те, що мало зроблено і машинка трошки страшненька. Моє 320 BMW - 1986 року випуску, що означає - перший перехід :) Наразі зроблені дрібнички такі як: люк, який не відкривався, поміняне масло з фільтрами, зроблена вся електрика, а саме - дальнє світло, вентилятор пічки, аварійка, бокові дзеркала,більш-менш почищені сідушки. Найближчим часом планую поміняти вихлопну трубу, бо стара прогнивша і машина ричить як 6 літровий мустанг того ж року, що мій монстрик :) потрібно поміняти праве крило, бо якісь супер - майстри штопали його закльопками, хочу помалювати спойлер у чорний колір і бокові дзеркала :) ну наразі якось так...) походу справи викладатиму фотки

BMWdiesel
30.05.2017, 13:51:02
Знаю цю машинку... там ще варити трохи треба. Старий перекуп продавав, дивився її.

Olik
30.05.2017, 22:13:51
Не взяли, бо варити треба?

BMWdiesel
31.05.2017, 11:43:13
Не взяли, бо варити треба?

дуже багато проблем... вихлоп, тормоза пропадають, заводиться коли гаряча не зразу, варити, половина ел. приборів не працює.. власник ще нагло БК виключав при нас)) Та і довго стояла, в таких машин починає все сипатись.

andriy320e30
31.05.2017, 18:34:06
Ви шо прікалуєтесь. Машині 30 років. Головна вимога до неї рівна геометрія і зазори. Остальне робиться. Але таку машину дорого реставрувати

LC MONARCH
31.05.2017, 18:55:31
Olik, попри ВСЕ - Ви її взяли - значить вона мала бути Ваша :)

і все у Вас получиться

зробите все під себе і буде Вам щастя

а вовка боятись - в ліс не ходити ))

Успіху Вам !

Olik
31.05.2017, 21:00:57
дуже багато проблем... вихлоп, тормоза пропадають, заводиться коли гаряча не зразу, варити, половина ел. приборів не працює.. власник ще нагло БК виключав при нас)) Та і довго стояла, в таких машин починає все сипатись.

Тормоза наче нормальні, заводиться нормально, там акум фіговий був,а електроприбори зробив за 800грн

{ додано через 41 секунду }
Ви шо прікалуєтесь. Машині 30 років. Головна вимога до неї рівна геометрія і зазори. Остальне робиться. Але таку машину дорого реставрувати

З тим ніби все окей :)

{ додано через 2 хвилини }
Olik, попри ВСЕ - Ви її взяли - значить вона мала бути Ваша :)

і все у Вас получиться

зробите все під себе і буде Вам щастя

а вовка боятись - в ліс не ходити ))

Успіху Вам !

Дуже дякую Вам! :) дуже давно її хотів, нарешті моя :)

П.С. стосовно вовків, повністю погоджуюсь

NOSS
31.05.2017, 21:45:11
Вітаю з покупкою!
Терміново поздирайте усі наклейки і причіпіть емблеми БМВ:wink:

LC MONARCH
31.05.2017, 21:48:59
Olik, :ok:

Olik
31.05.2017, 21:59:44
Вітаю з покупкою!
Терміново поздирайте усі наклейки і причіпіть емблеми БМВ:wink:

Дуже дякую :)
Так і зроблю :ok:

Igor Kobil
31.05.2017, 23:50:10
Вітаю з покупкою, головне бажання і все зробиш.

COS
01.06.2017, 05:47:40
на 30 запчастин вагонами, питання часу щоб сидіти і то все вибирати)а вже чи робити ідеально чи просто окультурити до заводського вигляду, власник собі вирішить)
то оригінальний шадовлайн?
п.с. але я б зразу поворити поставив оригінальні, бо сильно око ріже)

Olik
01.06.2017, 11:20:50
Вітаю з покупкою, головне бажання і все зробиш.

бажання є :) і дуже велике :biggrin:
дуже дякую

{ додано через 1 хвилину }
на 30 запчастин вагонами, питання часу щоб сидіти і то все вибирати)а вже чи робити ідеально чи просто окультурити до заводського вигляду, власник собі вирішить)
то оригінальний шадовлайн?
п.с. але я б зразу поворити поставив оригінальні, бо сильно око ріже)

старатимусь зробити якнайкраще :) а там побачим, шо з того вийде
стосовно шадовлайн, то так :)

повороти - колгосп, я це знаю :) :biggrin::biggrin: ще до них не добрався наразі :)

BMWdiesel
01.06.2017, 14:21:35
Olik, просто треба було машину яка може їхати без втручання перший час) А так апарат хороший, бажаю успіхів з ним)

P.S. Їде весело, трохи покрутили пятаки при тест-драйві))

Olik
04.06.2017, 18:55:00
Olik, просто треба було машину яка може їхати без втручання перший час) А так апарат хороший, бажаю успіхів з ним)

P.S. Їде весело, трохи покрутили пятаки при тест-драйві))


Я зрозумів, дякую :)

awesome
09.06.2017, 22:08:10
повороти - колгосп, я це знаю ще до них не добрався наразі

повороти депо, димчасті шось 500-600 грн, бо він 6ки це :bad:
салон в якому стані? давай фото.
а так успіху в відновленні)

Olik
10.06.2017, 10:00:52
awesome, панель потріскана, передні сідшки в чохлах, навіть боюсь їх знімати, а задню я почистив, то ніби норм :) карти теж в нормальному стані, пізніше викладу фотки :)
Дякую :D