PDA

Переглянути повну версію : E38 Допоможіть знайти фарбу


artvicious
23.12.2016, 15:01:41
Вирішив фарбувати повністью.
Стояло багато питань, в який же колір.
Мат набрид. Хочеться глянець.
Але колір глубокий чорний.
Знайшов у мережі данне фото. Це той самий колір який я випадково бачив на одній машині.
Виглядає здалека ніби мат, на сонці не змінює колір - ГЛУБОКО ЧОРНИЙ! і дивишься ніби в темряву абсолютну.
Підкажіть з номером фарби та вирлобником хто шарить.
Дякую.

bmwe36petro
24.12.2016, 10:19:41
artvicious, це питання треба ставити маляру, який візьметься за таку роботу. Щоб досягнути такого ефекту, як на фото, однієї фарби не достатньо. Насамперед треба дуже ретельно підготувати кузов до фарбування, все має бути ідеально рівне (зазори, площини, кути). По-друге, така робота буде дорого коштувати і не кожен маляр за таке візьметься.

Моя порада, шукай спочатку малярку, показуй фото і питай чи таке зроблять і за які гроші. Той, хто погодиться, сам тобі скаже де брати і яку фарбу.

axel
25.12.2016, 10:47:32
Щось схоже на BMW Jet Black 668

oleg520i
25.12.2016, 14:58:06
axel, тільки де знайти такого майстра, щоб так підготував і пофарбував?

andriy320e30
26.12.2016, 16:50:04
е той самий колір який я випадково бачив на одній машині.
Виглядає здалека ніби мат, на сонці не змінює колір - ГЛУБОКО ЧОРНИЙ!
це простий чорний треба без металіку. чорна база під лаком . по підготовці правельно говорять,дуже дуже важко вирівняти . буде видно кожну хвильку навіть від шліфмашиники ,якшо майстер робить швидко і тіпа якісно :biggrin:
зайди на підбір ,краще глазуріт ,скажи хай дадуть примірник такої бази подивишся чи такий колір як треба