PDA

Переглянути повну версію : E39 Скрип постукування дверей на ямках


Andymaster
15.12.2016, 11:15:00
Всім доброго дня, я мабуть не відкрию Америку, якщо скажу що в моєї кралі як і мабуть в багатьох Е39 - хронічна хвароба - поскрипування, постукування дверей (чи замків дверей) на ямах. Начебто коли в салоні пробуєш все ок, двері сидять щільно, ніяких мікро зазорів не відчувається. Але коли їдеш то чуєш тук тук або ж скрип скрип :). Я просто пробував боротися із цією проблемою, але це не дало особливих результатів. Тобто почав із того що на задніх дверях попросив майстра посунути замок на кузові на 1 мм в салон. Правим заднім дверям то помогло, а в лівій дверці поміняв замок і защіпку на кузові. Скрип змінився на постукування. Я до чого веду, можливо і не в замках причина, можливо це комплексна проблема, тобто карти + замок + петлі + ще щось. Хто має 39 той мене зрозуміє, коли в салоні вакуум ці сторонні шуми досить дратують. Я власне хочу запитати можливо хтось із форумчан має якогось хорошого майстра який би цим питанням зайнявся. Тому що, що стосується кузова на сервісах не дуже хочуть братися. Бо робота досить не тривіальна і часозатратна.
Буду дуже вдячний за любу пораду.

andriy320e30
16.12.2016, 12:04:37
а в лівій дверці поміняв замок і защіпку на кузові.
на новий?. скрип від того що дверка рухається . вона тримається на 2 завісах і замку . проблема в цих трьох,або не правильне регулювання замка (що рідко). ну і ше варіант бита машина

Prizrak
17.12.2016, 01:34:42
Знаю про таку проблему, треба регульнути замки, мало б зникнути.
Дзвони, приїзжай регульнем.

Andymaster
28.12.2016, 13:54:17
Знаю про таку проблему, треба регульнути замки, мало б зникнути.
Дзвони, приїзжай регульнем.
Супер, дуже дякую, після різдвяних свят заїду обовязково :)