PDA

Переглянути повну версію : E39 Плавають оберти на холодну!!!(((


Rolik
24.11.2016, 23:26:56
Плавають оберти на холодну,після прогріву пропадає. 528. Може хто підкаже де шукати?

WINN3R
25.11.2016, 10:25:49
В мене плавали на холодну - через тиждень "вмер" розходомір повітря. Можна спробувати його відключити перед запуском і перевірити.
Крім цього можна перевірити гофру на підсоси повітря, почистити дросельну, ДПДЗ і ДХХ.
А саме краще - підключити і продіагностувати:)

BMWheelman
25.11.2016, 13:09:55
схожа ситуація, діагностика нічого не показує, всі датчики справні але заміряли тиск у впускному і він не стабільний на холостому. Виглядало як підтягування повітря, підключили димогенератор але втечі ніде не було видно. Скоріш за причина в якихось патрубках, де є зовсім дрібні тріщини через які є підтягування.

Rolik
25.11.2016, 17:22:58
Дросельна чистили, розходомір замінив. На діагностиці показало лямбду. Обнулили,помилка зтерлась. Питали чи міняв свічі,бо може бути через неякісну суміш, свічі замінив, файки теж. І далі плавають. Що таке ДПЗД?? і чи ДХХ може некоректно працювати лише на холодну??

І

{ додано через 1 хвилину }
І чи може підсмоктувати повітря лише на холодну??

{ додано через 1 хвилину }
ДПЗД загуглив, тепер знаю))

FeNoMeN
29.11.2016, 16:30:23
Поміряй копресію, я на 46й з таким самим мотором воював з тими оборотами дві зими, міняв і піставляв шо тільки можна і не можна, в кінці кінців Тарас електрик на Навроцького приговорив тиск в циліндрах, вксрили голову всі випускні клапана були погнуті від перегріву, поміняли клапана прокачали гідрики і проблема пропала.

Rolik
01.12.2016, 10:18:29
Допомагала чистка клапана холостого. Наразі все ок. Усім дякую. Тему закрити