PDA

Переглянути повну версію : помилка eeprom-ki


oleh-black
12.09.2016, 12:53:39
привіт народ,
Потрібна ваша допомога!
Маю помилку на приборці "EEPROM-KI" відповідно бк не показує нічого + зашкалює стрілка тахометра коли заводиш машину. Можливо знаєте спеціаліста куди можна звернутись з цією проблемою? e39 кузов

BMWheelman
12.09.2016, 18:38:26
Експериментували з чимось?? Якось читав про цю проблему і так зрозумів, що на їзду не впливає, просто збій якоїсь там пам’яті. Варто звернутись до електриків, які мають правильний софт, Арія наприклад.

Prizrak
13.09.2016, 08:53:44
Мав подібне, втрачені дампи памяті в приборці, зробив все чоловік в районі вул Гвардійської, не памятаю як звати але коштувало це 50 баксів, заміна приборки також вирішує цю проблему.

oleh-black
13.09.2016, 10:35:35
Як то кажуть до експериментував... Справа в тому що я прошивав мову з допомогою Carsoft. Інтерфейс дуже простий і зрозумілий, але як я вже потім вичитав що це частенька проблема після роботи з цією програмою. От тепер і я маю цю проблему. Найшов в архіві форуму номер телефона Славіка з Гвардійської, але або він вже не працює або не той номер (067 713 84 70). Ніхто трубки так і не взяв. Можливо знаєте його нові контакти?
Короче наразі домовився на Рік Авто на п'ятницю. Сказали що допоможуть... подивимся.