PDA

Переглянути повну версію : Газоаналізатор у Львові


muk
10.12.2007, 17:19:55
Всім привіт!!! Підскажіть - де у Львові є сервіс з газоаналізатором, хочу виставити якість суміші по показникам СО2. Обдзвонив все, що тікі можна- нівкого не має, всі посилають на БОШ сервіс, але в них поломаний і ремонтувати вони його не збираються.
І ще одне, хто чув про хлопців в гаражах на Сихові в районі Іскри, які займаються суто БМВ? На скільки вони толкові?
Заздалегідь дякую за відповіді!

Just be
10.12.2007, 17:27:12
Підскажіть - де у Львові є сервіс з газоаналізатором, хочу виставити якість суміші по показникам СО2
Наскільки я розумію ти про показники з лямда-зонду говориш ? Якщо дуже горить - можна поїхати на христину, думаю там зроблять.
ЗІ. А шо ти робив що суміш стала іншою ? Шось міняв ?

І ще одне, хто чув про хлопців в гаражах на Сихові в районі Іскри, які займаються суто БМВ? На скільки вони толкові?
Особисто я не чув, а шо саме тобі треба зробити ?

muk
10.12.2007, 17:48:18
під повітряним фільтром є така зараза, як воздухомір (чи разходомір) там є один єдиний болтік яким регулюється кількість повітря для приготування суміші. Дехто виставляє на слух, але це пальцем в небо. І тому у вихлопну вставляється якісь приборчик (я його ще в очі не бачив) і показує рівень СО2. В книжці написано, якій має бути рівень, от і виставляєть тим самим болтом цей рівеь. Короче десь так. Взагалі цікаво за все відповідає компютер (Мотронік в мене), а така річ як суміш регулюється в ручну.
Навіщо воно мені?
1.Хочу привести все до ладу.
2.Не їде вона на 2л, 6 баняков і 130 коней.
3 розхід палива близько 15 л на 100.
На христині такого не роблять. І взагалі на моє запитання чи зможуть вони продіагностувати правельність запалення і суміші відповіли "Можна спробувати" - це хіба відповідь офіційного представника БМВ????????!!!!!!

Just be
10.12.2007, 18:05:38
Дехто виставляє на слух, але це пальцем в небо
Вони напевно детонацію слухають, принаймі пробують, бо повний спектр частот вухо не почує.
І тому у вихлопну вставляється якісь приборчик
Лямда-зонд, показує якість суміші.

muk
10.12.2007, 18:36:02
Лямда-зонд в мене взагалі новий стоїть. Але чомусь всі в одни гоолос (мотористи в тому числі) кажуть про газоаналізатор. Може лямда зонд не показує рівень СО2 , його роботу я толком не знаю.

Just be
10.12.2007, 20:57:40
Він має бути широкополосний, щоб зчитувати багато інфи. Він собою являє фіговінку не велику яка вкручується замість твоє лямди і на комп передає інформацію. Колись подумував про покупку для себе, але то в далекій перспективі. І коли буде час і натхнення розібратись з мозгами бех.
Хто в нас у Львові може настроїти навіть не уявляю. В тебе наскільки я розумію М20 з Motronic-ом?

Rostixbmw
10.12.2007, 23:04:48
muk, Спробуй заїдь на артема біля авто базару як їхати від даі то по ліву сторону за базаром Запитай Олега інжектрощика, всі хто їздив до нього залишились задоволенні включно зі мною 8-)

muk
11.12.2007, 08:50:36
дякую за поради.
Так в мене М-20 Мотронік.
Взагалі я то діло затіяв щоб поліпшити дінаміку машини. Регульнув клапана краще стало, зараз ще поміняю диск щеплення подивимось що воно дасть, сподіваюсь ефект буде

Валерій Чапюк
04.02.2008, 23:57:25
Якщо питання ще актуальне, то в мене є працюючий газоаналізатор. Апарат ще з дуже давніх часів, вимірює тільки вміст СО і цього достатньо для оцінки якості суміші та регулювання (там де воно передбачене).