PDA

Переглянути повну версію : E28 Давнiй нiмецький дух BMW E28-525e пiд вiдновлення!


ARTUR JN
24.11.2015, 21:27:47
Всiм привiт! Придбав Е28 525е-85р,в, двигун М20В27 Motronic
Авто пiсля ДТП (удар по лицу):sorry:забрав за 300уе на киiвських документах з газовою установкою!

Як перший раз побачив авто ще до ДТП здивувся що вся в оригиналi i cтан дуже достойний як на 85рiк а саме головне що не КАЛХОЖЕНА нi грама:shok:, звичайно по днищу э нюанси але то таке:biggrin:

На машинку наткунились з братом по роботi в селi Ситихiв бiля дублян, чоловiк продавав за 2000уe, сiли з братом проiхатись в нiй, вела себе як справжня беха хоть i старушка щей по щебьонцi нiчого не гримiло на наше здивування, одним словом BMW старiэ правельно як вино):biggrin:, навiть задумався про купiвлю!
Через паро днiв привезли "акулу" на евакуаторi! Ми з братом :shok::shok:ось такi! Лупнув ъъ власник в прицеп фури, при обгонi, так вона нам i дiсталась за 300уе!
Було рiшення забрати пiд правельне вiдновлення до повного оригiналу!!!

ARTUR JN
24.11.2015, 21:43:43
Прохання до розборщикiв i не тiльки хто маэ запчастини до Е28 в основному по кузовщинi але в майбутньому потрiбно буде багато чого по салану iтд, дайте про себе знати!
На даний момент шукаю у Львовi авторобот, не дорого i якicно, можливо хтось з форумчан робив щось подiбне буду вдячний!:drinks:

bmwe36petro
24.11.2015, 21:58:45
не дорого i якicно
Такого не буває апріорі. Якщо плануєш робити якісно, то і підхід має бути відповідний. Машина з ряду класики і потребує особливого ставлення, тому на відновленні економити не варто. Треба робити все грамотно і по оригіналу, тоді і продати потім буде значно легше і вигідніше. ІМХО.

ARTUR JN
24.11.2015, 22:19:36
[QUOTE=bmwe36petro;149060]Такого не буває апріорі.

Буваэ Петро! Э люди якi за одну i ту саму роботу беруть рiзнi грошi, звичайно нiхто кувалдами не збираэться ремонтувати, а про правельний пiдхiд не мене вчити, це не перше моэ вiдновлення бехи, думаю багато хто на форумi памятаэ нашу з братом https://www.drive2.ru/r/bmw/468486/

Igor-22
24.11.2015, 22:37:59
А де фото після дтп.

Next
24.11.2015, 22:44:33
ARTUR JN, ааа... знаю таких)))
Авто попало в хороші руки!!!:friends:
я більш ніж впевнений що авто отримає друге дихання...

ARTUR JN
24.11.2015, 23:46:10
А де фото після дтп.
Пiзнiше будуть!

{ додано через 2 хвилини }
ARTUR JN, ааа... знаю таких)))
Авто попало в хороші руки!!!:friends:
я більш ніж впевнений що авто отримає друге дихання...
Буду старатись! Жалко такi екземпляри хоронити)