PDA

Переглянути повну версію : E39 Бмв 2.5-автомат


Radion
25.09.2015, 18:26:24
Значить така проблема,є дим з вихлопної білого кольору(бачив в когось такі самі проблеми були)мені сказали,що це напевно треба поміняти прокладку в головці.Бачив є там відгуки про мотористів,але тільки погані,можливо хтось підкаже,номер,став недавно власником БМВ,так сталось,перенагрів мотор в пропці,вот не знаю,що робити,дякую.

Ko3a4oK
26.09.2015, 13:10:00
є дим з вихлопної білого кольору
у вісіх білий дим коли холодна погода(проблема хіба якщо дим густий і солодки (тоді біда)). Якщо Вам сказали прокладку замінити:
1. які моніпуляціїї проводи (з чого такі висновки про заміну прокладки)
2. заміна прокладки це майстер сказав подивившись на мотор і на вихлоп (якщо так, то провірити машину у іншого майстра)
3. Компютерну діагностику робили
Якщо без діагностики майстри говорять, що потрібно замінити прокладку яб задумався про заміну майстрів(можливо я помиляюсь)

andriy320e30
26.09.2015, 14:04:06
1 -провірити рівень ох рідини ,чи пропадає
2-провірити чи не попадає масло в ох рідину і наоборот .
3-якшо є таке -знімати головку

Ko3a4oK
26.09.2015, 14:59:04
1 -провірити рівень ох рідини ,чи пропадає
2-провірити чи не попадає масло в ох рідину і наоборот .
3-якшо є таке -знімати головку
1. можливо завоздушина система, тому і буде пропадати тосол (через викіпання але через вихлоп воно ніяк не може виходити, хіба прокладка пробита)
2. по суті це можна подивитись у сам радіатор але це тяжко побачити (так як у 2.5 не має розширюваного бачка(він є але церез горловину тяжко щось побачити)
3. це крайній варіант і це має сказати досвічений майстер.

mikey_greg
26.09.2015, 16:34:54
ну і за одне можете одразу глянути на саму кришку-клапан бачка, в якому він стані.

3. це крайній варіант і це має сказати досвічений майстер.
погоджуюсь, це потрібно було досить довго і наполегливо гріти мотор щоб пробити прокладку.

Дивіться на рівень ОР - якщо він зникає на очах - вам непощастило. Але як вже писали вже треба робити діагностику, полюбому повинні бути помилки. Як варіант проблема перегріву може бути заклинивший термостат який не відкрив велике коло охолодження.

Ko3a4oK
26.09.2015, 18:04:07
діагностика не покаже чи є масло в ОР но кваліфікований майстер скаже що з мотором + потрібно перевірити компресію всіх 6ти целіндрів

andriy320e30
26.09.2015, 18:53:22
від перегріву пробиває прокладку (може попадати тосол в камеру згоряння ),тріскає голова ,тріскає блок .все

{ додано через 1 хвилину }
довго і наполегливо гріти мотор щоб пробити прокладку.
легенько ,бо то 6 циліндрів

{ додано через 2 хвилини }
білого кольору
то 100% ох рідина ,(якшо не пара конденсату)

Radion
26.09.2015, 21:55:52
Дякую всім за пораду,в погеділок їду до майстра,а там вже як карта ляже.Пізніше напишу в чому була проблема,докладно все розкажу.Дуже радий,щоє такий клуб,ще хотів запитати,так як недавно став тільки власником,а пікселі на приборній не працюють,який можливий розхід по місту???вроді до 13бере.

Ko3a4oK
27.09.2015, 08:06:45
Дякую всім за пораду,в погеділок їду до майстра,а там вже як карта ляже.Пізніше напишу в чому була проблема,докладно все розкажу.Дуже радий,щоє такий клуб,ще хотів запитати,так як недавно став тільки власником,а пікселі на приборній не працюють,який можливий розхід по місту???вроді до 13бере.

Створюйте тему в розділі Клубні авто (http://bmw-club.lviv.ua/forumdisplay.php?f=21) і описуйте в ній про машину і про проблеми, на рахунок пікселів то потрібно замінити шлеф(можна самому(складного нічого нема) або дати щоб поміняли) Заміна шлейфа (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=8314) думаю, що можна домовитись за купівлю окремо шлейфа. Якщо розхід по місту 13л то це цілком нормальний розхід. Ну і якщо ви купили недавно машину то рекомендую відразу замінити масло і всі фільтра ІМХО

andriy320e30
27.09.2015, 10:25:22
який можливий розхід по місту???вроді до 13бере.
по книжці автомат вроді 15 має брати так шо нормально.)

Radion
06.10.2015, 17:51:52
Значить стоїть моя машина в майстрів,проблема значить така,тріщина в головці,прокладку поміняти і сальники,так як не знаю чи то дуже серйозно,може в когось таке було,кажуть заварать і норм

andriy320e30
06.10.2015, 22:57:15
тріскає голова
я ж казав. якшо дають гарантію то можна пробувати ,але того разу на справній системі охолодження . я в м20 зразу міняв колись бо ремонту не підлягала (і то машину не перегрівав а чуть рівень впав .зразу трісла голова) в м52 чуть краще тримає .