PDA

Переглянути повну версію : зняття хрому + фарбування ноздрів


Ko3a4oK
24.06.2015, 11:59:39
Як зняти хром з ноздрів і пофарбувати в інтернеті тем є багато але я вирішив створити тему у нас на Львівському БМВ форумі!!!

Є декілька способів зняття хрому:
1. наждачним папером (тяжка і довготривала робота)
2. є якась хімія для зняття фарби
3. хлорне залізо на травлення плат (купував тут (http://electronoff.ua/dlya-izgotovleniya-pechatnyh-plat) НЕ РЕКЛАМА ). Я вибрав цей варіант!!

Нам потрібно:
1. хлорне залізо (я купив 250мл але краще 500мл щоб була пропорція 250мл на 1 ноздрю) 250мл - 46грн + пересилка 25грн = 71грн
2. наждачний папір - мав в наявності або якщо купляти 10грн
3. ґрунтовка 500мл (менше в наявності не було, тому рунтовка залишилася) 67грн
4. матова чорна фарба 500мл (або інакша фарба за бажанням) 67грн
5. розчинник (мав в наявності) ціни не знаю але скажу відразу його не багато потрібно

Загалом 215грн

Приступаємо до роботи:
- очищуємо ноздрі від бруду, далі розводимо хлорне залізо згідно інструкції у пропорції 250гр/1л теплої води і кладемо ноздрю у цей розчин приблизно на 6-7год. Після того як хром зліз, промиваємо під водою і даємо висохнути.

- шліфуємо дрібним наждачним папером (щоб поверхність стала матовою)

- протираємо розчинником і покриваємо це все ґрунтовкою (різниці між кольорами ґрунтовки немає). Дати висохнути ґрунтовці 1-2год і після чого я пройшовся ще наждачним папером нульовкою (хоча можна відразу приступати до фарбування).

- фарбуємо 3 рази проміжуток між нанесенням фарби 2-3 год

- даємо висохнути і насолоджуємося проведеною роботою :)

Звісно можна віддати ноздрі людині щоб це все зробила (на Київському БМВ форуму є людина яка фарбує за 200грн) але коли сам зробиш якось воно приємніше. Всім добра, буду надіятись комусь ця тема допоможе :wink:

Nikola
24.06.2015, 15:02:44
Кріплення нащо поламав 2 фото?

Karabas Barabas
24.06.2015, 15:21:55
знаю дешевший варіант :)
1 канцелярський ніж
2 години медитації
1 балон з матовою фарбою /обов'язково обезжирити/
.. :good:

Ko3a4oK
24.06.2015, 15:31:34
Кріплення нащо поламав 2 фото?
випадково