PDA

Переглянути повну версію : Хто стикався з заміною спортивної ходової на звичайну


lobik
03.05.2015, 22:40:39
поміняв амортизатори з спортивних Боже на звичайні бельштайн.(вони трохи вищі) пружини не міняв піднявся перед і машина стала поганно слухатись ,триматись дороги. Хто з таким стикався? може треба поміняти ше пружини?

Karabas Barabas
03.05.2015, 23:15:50
Якщо машина надто низька для тебе, треба було проставки поставити
Чим вище машина і м'якші аморти тим гірша керованість
Крім того, на скільки мені відомо амортизатори різної жорсткості та висоти кращої керованості не додають

lobik
03.05.2015, 23:20:29
я міняв не для висоти а тому шо потекла 1 стойка на фото видно. і не думав шо там ше лишились м-тех амортизатори бо машина до мене получала хороших ((піз...дюлей)) і купив звичайні.І я не про ідеальну керованість машина реально як ватна((

BOKSTER
03.05.2015, 23:29:39
може я чогось не розумію,але як від зміни аморта перід міг піднятись? :nea: Ти ж пружини не міняв, чи ти думаєш що аморт як пружина тисне?
А взагалі, амортизатори потрібно ставити відповідно до висоти пружин.

lobik
03.05.2015, 23:36:13
та я незнаю вища трохи сама стойка) написав по факту шо є. Я вже вичитав тут Петро Бмв писав шо треба міняти і пружини разом амортизаторами. Але чи буде толк якшо перід буде звичайна ходова а задня м-тех? стойки ж я вже купив(( чи треба все таки купляти ше 1 пару вже м-тех на перед а ті ставити собі в сервант))

_andriy_
04.05.2015, 12:40:28
але як від зміни аморта перід міг піднятись?
льогко.
lobik, нічого дивного немає в поведінці авто, ти взяв скоріш за все прості масляні амортизатори. вони хороші але для спокійної та плавної їзди.
Якщо хотілось більшої зібраності слід було обирати боже турбо, або КУВ excel G

andriy320e30
04.05.2015, 17:08:32
(вони трохи вищі) пружини не міняв піднявся перед і машина стала поганно слухатись ,триматись дороги.
ти зробив велику помилку . не можна на занижені пружини ставити мякі амори .машина буде скакати по ямах .треба було такі самі брати як було ,я вже в свої все пробував і білштейн б4 і каяба ексель джі ,але сакс адвантедж рулить ,думаю то аналог бодже турбо .по правельному треба занижені амори брати .

{ додано через 1 хвилину }
може треба поміняти ше пружини?
так . твої амори можуть просто не працювати в тій зоні

realnero
06.05.2015, 01:06:11
міняй пружини, я міняв всю ходову в зборі з М-тех на сток.

324disel
12.05.2015, 16:11:36
ну ці боже зовсім не спортивні.