PDA

Переглянути повну версію : E30 заміна вихлопу


mysterio
24.04.2015, 04:23:25
Всім привіт!

Маю проблему з шумним вихлопом, глушник вже один раз міняв, ситуація хоч і покращилась але тим не менше все одно мене не влаштовує. Проблема в наступному - поки катаю по місту звук в цілому прийнятний, але як тільки виїжджаю на трасу і починаю трохи їхати - починається натужне гудіння глушака яке реально втомлює (мотор при цьому майже не чути). Є думка цього разу не бавитись з переваркою баняка, а просто поміняти весь вихлоп повністю на новий. Але тут постає інша проблема - я доволі слабо шарю в цій області тому потребую поради чи консультації в плані вибору чогось оптимального в питанні ціна\тиша. Сьогодні трохи гуглив на цю тему проте без особливих успіхів. Можливо хтось колись мав схожу проблему - поділіться досвідом і точками де закуплялись і ставили.

Дякую!)

Tomasz
24.04.2015, 15:08:53
В мене стоiть катализатор i замiсьть заднього баняка резонатор (так получилось не то привезли) Ну погоджуюсь троха гудить, але зато чути шо то машина а не мопед iде :) А якщо серьозно додатковий глушник там нема де ставити, баняк заднiй з трубою може обiйтись з курсом в 25грн за доляр насiть до 1000грн. Я думаю що в бiльшосьтi 30-ок э важливiшi ремонти на цю суму.

andriy320e30
02.05.2015, 13:15:58
mysterio, купляєш новий резонатор і задню банку від своєї моделі і все .які там проблеми . зараз по замінникам є любий вихлоп . заїдь на городоцьку перед мостом,там може і в наявності бути.

Gutty
05.05.2015, 10:48:03
Гуртовий склад Авто-Вектор на Городоцькій - тел. 0504313747
Брав у них - польський глушник+кріплення - все ГУД.

axel
05.05.2015, 11:54:24
тю. а в мене є весь комплект вихлопу для E30