PDA

Переглянути повну версію : Папарацци зняли BMW X6 M


bmwe36petro
22.01.2009, 19:17:58
Довгождані "заряджені" кроссовери з'являться у продажу вже літом.

Баварський концерн BMW кілька місяців тому офіційно підтвердив, що готує M-версію кроссовера X6. В кінці року BMW показала офіційні ролики спочатку “зарядженої” X5, а потім і X6.
YJVuhD2zLF0
Тепер же баварська новинка попалася папарацци. Автомобіль, що ховається під тонким шаром камуфляжу, був виявлений в Лос-Анджелесі.

Коли M-кроссовер зупинився на заправці, папарацци зняли його у всіх деталях. Автомобіль зберіг традиційну ідею "вовка в овечій шкірі". Зовні автомобіль з мотором понад 500 к.с. не сильно відрізнятиметься від звичайних "іксшостих". Видають "звірячий" характер тільки нові бампера і вихлопна система.
5770577157725773
У продажу X6 M і X5 M повинні з'явиться вже влітку цього року.

Нагадаємо, що заряджені X5 і X6 стануть першими M-автомобілями з турбонагнітачами. На догоду екології баварці відмовилися від традиційних атмосферних моторів.

За матеріалами life.ru

Vovchik
22.01.2009, 20:21:43
чеснокажучи джип "м" це збочення, там ні нормально в поворот вкластися, ждип має мати своє функціональне призначення ВСЮДИХІД

ValodjaE36
22.01.2009, 21:27:38
Vovchik, - чувак, тож кросовер...

Vovchik
22.01.2009, 21:50:06
Vovchik, - чувак, тож кросовер...
:-x

Alex
22.01.2009, 21:56:28
это будет шедевр - для меня это будет лучшая машина в мире !

{ додано через 45 секунд }
чеснокажучи джип "м" це збочення, там ні нормально в поворот вкластися, ждип має мати своє функціональне призначення ВСЮДИХІД

как все запушено.. срочно курить матчасть !

Vovchik
22.01.2009, 22:28:59
BMW легкова машина для того щоб добре їздила і гарно трималася дороги
а якщо це кросовер (паркетник) то у нього високий кліренс із-за чого він погано тримається дороги, особливо на швидкості в поворотах.
на Х6 я не їздив, но їздив на паджеро, патролі, ланд крузері то дороги в порівнянні з легковими не до порівняння, тому це чисто моя точка зору.
Валерій Чапюк, може підкаже з досвіду вождіння одними і другими

axel
22.01.2009, 23:01:26
паджеро, патролі, ланд крузері
Перераховані "творіння" японського автопрому не можна прирівнювати до Х6 ;-)

Vovchik
23.01.2009, 00:28:36
(: ще не доводилося пробувати

ValodjaE36
23.01.2009, 10:53:31
чеснокажучи джип "м" це збочення
ти згідний, що зовнішній вигляд в нього суперовий? та тим автовиробникам, що будують паджеро, патролі, ланд крузері до такого ще ой як багато тре працювати!!!:-)))

Just be
23.01.2009, 10:54:41
А мені подобається...

Vovchik
23.01.2009, 11:06:39
ззовні бомба :-]

ValodjaE36
23.01.2009, 11:13:48
ззовні бомба
урааааа...
а технічні якості підкресленні абрівіатурою - BMW)))

{ додано через 59 секунд }
ой ще - Х6 М :-L

Alex
23.01.2009, 12:56:46
шо за ламоковские разговоры про сравнение X6 c Гавнопаджеро или крузаками ???
Вы хоть представляете что такое BMW X6 ?

Вот, всем диванным тиоретикам обязательно к прочтению(и тестили здесь только 35i а не 50i):

Осваиваем высший пилотаж на хэтчбеке BMW X6 (http://auto.mail.ru/article.html?id=27296)


Специальное мнение: Максим Травин, Чемпион России по автомобильным кольцевым гонкам, мастер спорта, об автомобиле BMW X6
«С самого раннего детства, буквально с того возраста как себя помню, я начал интересоваться автомобилями. И всегда, сравнивая свои игрушечные машинки, я задавал отцу один и тот же вопрос: «Кто мощнее и проходимее?» Этот вопрос не перестал быть для меня актуальным и по сей день. Представляя идеальный автомобиль, про себя думаешь: он должен быть мощным, проходимым, комфортным, надежным, красивым, со спортивным характером и т. д. К сожалению все вышеперечисленное очень трудно, если не сказать невозможно, получить «в одном флаконе».

Каково же было мое удивление, когда я познакомился с BMW X6. Он комфортен как седан бизнес-класса, красив как спорт купе, удобен как универсал, проходим как паркетный внедорожник, и при этом стоит на дороге как настоящий спорткар!

Активное шасси Adaptive Drive произвело революцию в этом классе автомобилей. Вроде сидишь высоко, глядишь далеко, все как в уже привычном для нас Х5, но управляется автомобиль также как 3-я серия с подвеской «dynamic». Возможности автомобиля «ввалить» в поворот упираются не в крены или неподрессоренные массы, а в сцепные качества покрышек. Трудно поверить, но инженерам BMW удалось создать автомобиль пусть с паркетной, но все же внедорожной репутацией, и управляемостью седана со спортивной подвеской!»

ValodjaE36
23.01.2009, 13:04:10
Активное шасси Adaptive Drive произвело революцию в этом классе автомобилей. Вроде сидишь высоко, глядишь далеко, все как в уже привычном для нас Х5, но управляется автомобиль также как 3-я серия с подвеской «dynamic». Возможности автомобиля «ввалить» в поворот упираются не в крены или неподрессоренные массы, а в сцепные качества покрышек. Трудно поверить, но инженерам BMW удалось создать автомобиль пусть с паркетной, но все же внедорожной репутацией, и управляемостью седана со спортивной подвеской!»
Тепер маємо відгуки людини яка знайома з простим Х6, а що тут говорити про М Х6)))

Vovchik
24.01.2009, 00:22:49
Респект і уважуха BMW

просто я мало вірю у керованість паркетників, але якщо специ так говорять, то знімаю капелюха :-]

Vomont
26.01.2009, 00:23:42
Думаю що Каену тепер жоооо--аааа....

BMW-ЮРА
27.01.2009, 12:50:58
Да, машина достойна.Думаю декому і дійсно буде туго!