PDA

Переглянути повну версію : Дорога на Франківськ


amh
26.03.2015, 16:44:58
Скоро мені ляже карта їхати на Франківськ.

Хто підкаже як краще їхати - через Рогатин-Бурштин-Галич, чи дати гак по Стрийській трасі, а потім на Моршин-Болехів-Калуш?

Де краща якість дороги?
Чи кругом - повна д*па?

tommy_boy
26.03.2015, 17:11:34
їжджу через стрий. нормас більш менш

324disel
26.03.2015, 22:33:41
Рогатин - Бурштин - Галич

Gosha
27.03.2015, 09:19:35
Часто їжджу Львів-Івано-Франківськ через Стрий, траса Долина-Івано-Франківськ геть паскудна, до Моршина від Долини також не фонтан, але вже після Моршина хороша дорога. Також позавчора їхав через Рогатин, правда їхав на службовій Ниві Шевроле, зловив одну глибоку яму, погнув диск. Як на мене дорога краща через Рогатин, бо немає так часто ям як між Долиною і ІФ. Але в Рогатині я поїхав на Жидачів, тому кусок між Рогатином і Львовом не знаю який. Кажуть співробітники що він трохи кращий ніж Долина-ІФ. :) Ось така загадка. По факту ІФ-Львів через Стрий 170 км. через Рогатин 130 км. Особисто я б їхав через Стрий, бо в мене бабуся в Гошеві живе.

aferentsBmw
27.03.2015, 09:35:15
Я би казав однозначно через стрий - долину. Часто їду через Долину, виходить швидше ніж через Рогатин. Зі Львова до Моршина дорого клас, а далі вже так собі, а через рогатин вся дорого так собі

BMWheelman
27.03.2015, 13:09:53
я завжди теж їздив через Стрий і був переконаний що, хоч і довше але більше кращої дороги - я помилявся. Загальний участок повний несподіванок по коліна а околиці Долини взагалі богом забуті :nea:, а через Рогатинський напрямок загалом дорога не дуже але їдеш зі стабільною швидкістю + зовсім недавно ніби ямковий ремонт зробили))

П.С. Шоб точно не прогадати, поїдь одним маршрутом а вернись другим, потім нам розкажеш :)

Yura Kosyura
27.03.2015, 20:46:26
Теж раджу через Стрий їхати , дорога хороша до самого Стрия , потім об їздна Моршина моє драбинку але 70-80 можна їхати. По Болехові конечно дорога для танкістів але після нього на 3-4-й поредачі можна легенько котитися , тільки в їзджаючи в Долину особливо біля базару ямки "побільше" а далі знову драбинка з розбитим асфальтом . Об їздна Калуша зі сторони Брошніва можна миритися , а далі до Франківська теж драбинки , у Боднарові дорогу полатали минулого року , це по ходу другий підйом від Калуша а далі дорога нічого. На рахунок через Рогатин нічого актуального не скажу оскільки останній раз їздив минулої осені , дороги сільські і теж дуже незекономиш на часі .