PDA

Переглянути повну версію : Покраска


Yura
06.12.2007, 10:49:42
Подряпали бампер на парковці, до того ж він, здається, трошки зсунувся з кріплень. Підкажіть будь ласка, де можна якісно пофарбувати за помірну ціну (колір синій металік).

Rostixbmw
12.12.2007, 19:53:06
8 66 444 9299 Андрій (своя людина ) Можеш сказати що від мене.

bmwE30
08.01.2008, 15:34:38
мне бы тоже не помешали такие услуги, если только не дорого
пару царапин блин а просят около 50 уе как за целое крыло

BAKS
08.01.2008, 16:47:12
мне бы тоже не помешали такие услуги, если только не дорого
пару царапин блин а просят около 50 уе как за целое крыло
Да еще нормально просят. И вообще кому какая разница сколько у тебя там царапин, ты либо красиш крыло полностью(так как ети царапины никто не будет отдельно фиксить - выйдет еще хуже), либо нет.

bmwE30
09.01.2008, 15:20:18
может есть какая то чудо паста... мне 1-2 см всего то надо :)

Rostixbmw
09.01.2008, 16:24:45
bmwE30, Чудесні пасти тільки в казках бувають , все залежить від того де царапина і наскільки її видно , а то тяжко хворого вилікавати по фото :) Хочеш скинь фотки того що Тебе мучить і тоді може хтось і підскаже щось краще .

EmOne
04.03.2008, 14:36:34
Мда.*)) Мене тоже торкнулася ця проблема(. Заднє крило буквально 4 см. без фарби .. і на передній двері так само краски частково дуже дуже маленькими кусочками нема ( це не не самій двері а на краю біля шва закриття там навіть алюмінієвий сплавпохоже на то) Ну менше з тим Ходив в суботу на Перфецького ( масло міняти) і зайшов в магазин ніби називається АвтоКолор шось таке...короче великий.... ТАм чувак ))))))))))))LOLLOLLOLLOLLOLLOL сидить такий закумарений очі закочені ... видно приємно там сидіти цілими днями з ароматами Франції)))))))) Ну то короче нанейшов шо хотів ( я його питав про колір рідний машини того кольору є маркування тобто певний новер ) казав шо нічим помогти не може . Тільки сказав шо підібрати фарбу можуть в магазині напроти автобазарчику на Зеленій напроти є підбір фарб якась діваха яка тим займається ...і казав шодля маленьких царапин є спеціальні олівці... ( шось таке) ...... Правда я там ше не був.. Планую ..
Коли буду напишу ))))))

Anesteziolog
04.03.2008, 21:19:31
Я також знаю шо для малих царапин є олівці якісь, а є ше чуваки, які займаються дрібними царапинами, вони тіпа полірують де саме не знаю. напишіть номера майстрів хто знає бо чув зараз черги по пару тижнів тре чекати. Нам би ше якогось партнера по покрасці.

сергій
08.03.2008, 10:19:10
Е така фірма ВІРАЖ у мене там знайомий малював 39ту ,малюють просто супер ,краще я ще не бачив,якщо комусь цікаво можу пошукати телефон туди

CONFIG
11.03.2008, 08:53:50
якщо комусь цікаво можу пошукати телефон туди
Звичайно цікаво, ми ж тут сидимо щоб мінятись конкретною інформацією, а не теоретичними уявленнями про світ. Адресу, телефон в студію :)

сергій
11.03.2008, 20:35:04
На Віражі малюють просто позаводських стандартах приділяють увагу усіляким дрібничкам я там не був ,але роботу їхню бачив на прикладі свого знайомого, там звичайно дорожче ніж на інших сервісах але я впевниний що робота того вартуе (треба один раз побачити щоб зрозуміти що я маю на увазі)ТЕЛ.8032 298 09 29 Зимна вода Вул.Львівська 48

БАЖАЮ УСПІХІВ

{ додано через 5 хвилин }
Е ще такий Юра Корінь малював мому знайомому крило на Мерседес МЛ ,ніби не погано
тел 8097 267 48 48 якщо він не поміняв його

Nazik
12.03.2008, 00:36:08
якщо хтось щось нариє по тих маленьких подряпинах - напишіть.

Lehae34
12.03.2008, 12:23:28
Нашел в своих архивах такое:
Как подкрасить мелкие царапины из баллончика?
По поводу краски в баллончиках. Я лично пользуюсь очень часто, т.к. посадить царапинку или где-то вылезет ржавчинка - без проблем. Однако, пока научился нормально красить - много материала извел...
Во-первых, если царапина, то просто напылить из баллончика - все равно будет видно, т.к. слой краски уже содран. Поэтому, любую царапину зачищаем сначала крупной, потом мелкой шкуркой по-мокрому. Смотрим лампочкой, насколько глубока впадинка. Если несущественна, или в местах, не влияющих на товарный вид, то грунтуем (см. ниже) и красим (там же).
Если впадинка велика, или есть вмятина, то шпаклюем. Оч-чень деликатный процесс, самое главное в нем - очистить до железа и ХОРОШО ОБЕЗЖИРИТЬ, иначе все нафиг отвалится. Можно прокрасить суриком, хотя и не обязательно. Я кладу шпатлевку толстым слоем, а потом вывожу на "нет" шлифмашинкой, но можно мелкой мокрой шкуркой на деревянной оправке (если просто рукой шкурить, то ровно никогда не сделаешь). Шпатлевку последнее время брал финскую Tikkurila, держится хорошо и обрабатывается лучше нашей. Обезжириваем уайт-спиритом. Кстати, мою шпатлевку перед покраской грунтовать не обязательно, хотя я это делаю. Грунтовка. Грунтов сейчас немерено, есть и в баллончиках, и жидкие. После высыхания шлифуем мелкой шкуркой на деревяшке ОЧЕHЬ АККУРАТHО, чтобы не получилось впадин. Обезжириваем.
И, наконец, покраска. Краска из баллончика должна распыляться со строго определенного опытом расстояния (если слишком близко, то будут подтеки, а если далеко - краска успевает подсохнуть, пока летит, и создает "матовую" поверхность, которая плохо полируется). Распылять начинаем в сторону от детали, т.к. возможен "плевок". Особенно следим за равномерностью перемещения баллончика.
По поводу колера. Однозначно, с первого раза не попадешь в тон, только опытным путем. Поэтому первая проба будет 3-4 разных баллончика. Кроме того, одинаковые цвета по номеру, но разных производителей, тоже различаются. Вот у меня колер БЕЖ-235, но нормально подходит краска с этим номером производителя MASTON, а Tikkurila получается темнее. К тому же, надо учесть, что автомобильная краска выцветает неравномерно на разных деталях кузова, поэтому надо подбирать колер по каждому месту отдельно.
Если не попал в тон, ничего страшного, берем смывку для старой краски, очищаем до грунта, обезжириваем и по новой красим.
После покраски полируем тряпочкой с пастой ГОИ.
(с) не помню откуда

сергій
12.03.2008, 21:36:46
Моему батькові подряпали Ауді а4,колір темно синій,купляли олівець для подряпин(в комплекті ще е поліроль) коштуе 80гр, едине що вдалося то це зробити подряпину в колір кузова,бо так вона була біла,на темних машинах їх добре видно.Поліроль зробив фарбу більш насиченого кольору і подряпина стала менш помітною ,але все одно залишилась.

Nazik
13.03.2008, 01:49:00
(с) не помню откуда тоже ето читал, вроде с е36club.ru