PDA

Переглянути повну версію : E36 Індикатор гальмівних колодок


Yurec
27.10.2014, 08:44:46
При заїзді на високий бордюр трохи шурнув переднім бампером і на панелі засвітився ідикатор зносу гальмівних колодок. Передні колодки міняв десь 5000 км назад, а задні якраз потребують заміни, але датчику зносу в мене немає. Що це може бути? І я так розумію, що цей індикатор показує тільки передні гальмівні колодки?

sergiy
27.10.2014, 14:05:14
І я так розумію, що цей індикатор показує тільки передні гальмівні колодки?
правильно.
Якщо його в тебе не було і індикатор не світився, значить дроти які за нього відповідають якимось чином замкнули один на одного. перевір чи є дроти на лівій(вроді лівій) передній стійці і чи вони замкнуті. Якщо їх обрізали вище десь під капотом то я хз де їх шукати

Yurec
27.10.2014, 14:13:40
Вже не світиться :mda: Що то було невідомо...

e@gle
27.10.2014, 15:57:16
лампочка в приборці не контачить. тому і не горить. можливо коли "шурнув" то зрухалась і почала світити)

Yurec
27.10.2014, 17:09:04
e@gle, але ж датчики зносу на гальмівні колодки я не ставив, то що там має контачити? не розумію, поясніть, бо я вже зовсім заплутався )))

BOKSTER
27.10.2014, 21:38:41
Датчик ТК дуже банальний. Просто петля з провідника яка протирається об тормозний диск. Тобто працює на РОЗМИКАННЯ!. Мабуть в тебе його нема, а просто хтось замкнув два дроти які йдуть на датчик. Можливо відійшов контакт в цій "скрутці" і тому засвітилась лампочка.
Також така ситуація буває коли колодки на межі зносу і датчик уже перетертий, але десь одна волосина ще якось тримає контакт (який час від часу може пропадати). В мене таке було.
В любому випадку тобі до переднього лівого супорта (або задній правий, якщо стоять диски з заду). А там уже розберешся.

Yurec
28.10.2014, 10:32:32
BOKSTER, :ok: