PDA

Переглянути повну версію : E38 Стрілки


Prizrak
16.10.2014, 16:32:22
Почалося все з того що стрілка тахометра в певний момент зачіплялась за стрілку економайзера і обидві клинили, ще помітив що стрілка температури двигуна відрізняється від інших. Просканувавши інтернет зрозумів що стрілка економа і стрілка температури не на своїх місцях, хто лазив в приборку і навіщо я не знаю але то що криворукий майстер був це явно.
Вирішено було зробити все по людськи так як ці зацеплялкі мені неабияк набридли. Зняв приборку, розібрав але не все так просто, зняти стрілки не так просто тому що вони вилазять разом з оською моторчика і пружинкою яка повертає їх на місце а це кінець приборці або як мінімум заміна моторчика. Щоб такого не трапилося треба з середини самого моточика притримувати оську і одночасно знімати стрілку, процес трудомісткий але все реально знімається без пошкодження моторчика. Стрілка економайзера знімається просто без притримування оськи, там трохи інша конструкція і оська не виривається, інші чотири моторчика треба тримати а то хана приборці. Я знімав тільки дві стрілки, все вийшло і нічого не зламалося. Стрілки поміняні місцями і тепер потрібно калібрування, калібрування робив по тесту приборки №2. Збираємо все назад, тепер все як годиться і нічого не зачіпається.

tommy_boy
16.10.2014, 18:07:01
шо сказати, ніштяк! :drinks:

igor605
09.04.2015, 22:20:06
Якісно зроблено, а я незнав про пружинки (міняв шлейф сам) то на всіх стрілках повиривав.
Тепер всі закусують а паливо взагалі на нулі. Тепер шукаю приборку на розбор.

BOKSTER
09.04.2015, 22:27:19
молодца :ok:

sergiy
10.04.2015, 11:04:25
тобто перед тим стрілка економетра була встановлена на місце стрілки тахометра і навпаки?

Prizrak
10.06.2015, 20:52:24
тобто перед тим стрілка економетра була встановлена на місце стрілки тахометра і навпаки?

стрілка економетра була встановлена на місце стрілки температури двигуна