PDA

Переглянути повну версію : Забавний форум, я такого ще не бачив !!!!


temsky740
30.08.2014, 01:00:09
Не хотілося виносити на загал, але прийдеться. Попросив видалити усі свої теми Карабаса, видалив (дякую). Але ненадовго. Втрутився Аксель і повернув їх назад. Шановні , як це назвати. Що це за форум, на якому навіть пости свої редагувати не можна ? Я не хочу , щоби на мою приватну власність дивилися тут на форумі - точніше вже не хочу. Карабас, не треба бути маріонеткою в чужих руках. Нібито толкова людина, а чуть шо - повний мороз. Аксель, не треба казки травити про гугли, кеши і тому подібне.
На всіх ресурсах на прохання автора теми - її видаляють. Цей ресурс виключення ? Ні. Цей ресурс просто вмирає і намагається вирулити з ситуації цікавими матеріалами. Це абсурд. Тут взагалі нічого цікавого по великому рахунку немає на цьому ресурсі - я маю на увазі технічку перш за все.
Тому прошу, видаліть будь-ласка дві останні теми і на тому все завершиться.

Sergo
30.08.2014, 01:11:39
temsky740, нарахунок цікавості інформації для гугла - ти помиляєшся, по остальному - правий, автор має право на обробку своєї інформації в любому виді.

temsky740
30.08.2014, 01:20:40
temsky740, нарахунок цікавості інформації для гугла - ти помиляєшся, по остальному - правий, автор має право на обробку своєї інформації в любому виді.

Там питання не про 1-й номер в списку сайтів при пошуку, а про як він написав гугл закеширував і запам'ятав мої теми - ніби так. Мені побоку той гугл. Я автор тем і не хочу, щоби вони тут були. Мені розповідають про якусь голосувалку, щоби їх прибрати, мені розказують, що слово не воробей - тому редагуванню не підлягає. Аксель, не сміши і перестань клеїти із себе дурня. Ще раз підкреслюю - я не маленька дитина , щоби гратися з тобою в словесну війну. Не треба заробляти форуму дурної слави. Бо вже думки посєщають - нахєра я взагалі тут реєструвався. Якщо я прошу, то будь добр - ВИДАЛИ.

324disel
30.08.2014, 09:43:06
Попросив видалити усі свої теми Карабаса, видалив (дякую). Але ненадовго. Втрутився Аксель і повернув їх назад.

це громадська організація і Аксель не вправі щост вирішувати сам, тому ніхто нічого стирати не буде, тому що так вирішила громадська організація Львівський клуб бмв.Карабас, не треба бути маріонеткою в чужих руках.
Власника громадська організація Львівський клуб бмв немає.Бо вже думки посєщають - нахєра я взагалі тут реєструвався. Якщо я прошу, то будь добр - ВИДАЛИ.
думати треба спочатку:wink:

andriy320e30
30.08.2014, 10:00:03
як говорив Аксель слово не горобець:biggrin: .а в чому проблема не подобається форум не заходьте на нього

Gamal
30.08.2014, 10:21:29
Хмм, цiкаво, а чого так раптово Ви вирiшили всi пости повидаляти? I де такi форум, де можна пости своi редагувати в будь який момент?

Anesteziolog
30.08.2014, 11:16:28
А чому б і не видалити пости? в чому причина? може людина передумала? Або написала шось а потім стало стидно? Або ше шось...... ? Що ці флудові пости дають? Думаю це не так вже важко?

LC MONARCH
30.08.2014, 11:56:35
А чому б і не видалити пости? в чому причина? може людина передумала? Або написала шось а потім стало стидно? Або ше шось...... ? Що ці флудові пости дають? Думаю це не так вже важко?

Підтримую

_andriy_
30.08.2014, 16:49:42
де такi форум, де можна пости своi редагувати в будь який момент?
Одеський форум Е-30
Київський 2108
іт.д.

Gamal
30.08.2014, 16:50:29
_andriy_, значить в нас не такий

_andriy_
30.08.2014, 18:56:45
особисто мені не заваджає.
я лише відповів на твоє запитання чи існують форуми з редагуванням своїх повідомлень:beer:

BOKSTER
30.08.2014, 22:56:43
Я також підтримую temsky740. Це нормально видаляти свої повідомлення і теми коли вони втратили свою актуальність. Особдиво важливі теми (мануали, фотозвіти і т.д.) можна було б просто переносити в архів чи окремий якийсь розділ. А все інше на розгляд автора. Особливо напрягає відсутність можливості редагування своїх постів на постійній основі. Це б дуже спростило відділ форуму "Куплю/Продам"

temsky740
31.08.2014, 01:14:14
думати треба спочатку
Добре, розповідатиму всім охочим зареєструватися :biggrin:
як говорив Аксель слово не горобець
Ви попуга, який любить повторювати інших ? Я цей брєд вже чув .
Хмм, цiкаво, а чого так раптово Ви вирiшили всi пости повидаляти?
Суто для вас це назавжди залишиться тайною.
значить в нас не такий
Ага, приватний. Для вас і для ще таких зі статусом, який вказаний під ніками.
Особливо напрягає відсутність можливості редагування своїх постів на постійній основі.
Дибільніше не придумаєш.

{ додано через 42 хвилини }
ІМХО, або Аксель хоче комусь щось тут показати із себе, або просто став у позу.
Якось у січні я подзвонив на АРІЯ запитатися ПРО ЦІНУ (ще раз підкреслюю ПРО ЦІНУ) на конкретний вид роботи, а саме регулювання фаз ГРМ , яке проводиться за допомогою спеціальних приспособ. Ціль дзвінка - порівняти ціни з іншим СТО, на якому мені вже цю роботу провели із бездоганним результатом. Сподівався почути відповідь через 5-10 хвилин.
Наскільки мені відомо, Аксель так запрягся в дане питання, що відклав свою роботу і передзвонив приблизно аж через 1-1,5 години (ви що там запчастини підбирали по ЕТК для ТО200000 ???). З'ясування ціни змусило Акселя залишитися на роботі до пізнього вечора, наскільки мені відомо. Після цього йому стало відомо, що дзвонив я. Прочитавши мій бортовик - він зрозумів, що витратив свій робочий час впусту.
Можливо це і є причина ігнора прохання про видалення моїх тем.
Аксель, запам'ятай, покупець завжди правий - це вічна істина.
І найцікавіше по ціні. Різниця приблизно в 400-500 грн. В мене логічне запитання - за що я маю переплачувати ці гроші ? Напевно за каву і за печеньки на шкіряному дивані з WI-FI.

Gamal
31.08.2014, 01:30:14
temsky740, а реально, що i кому ви хочет довести?

BOKSTER
31.08.2014, 02:01:53
а реально, що i кому ви хочет довести?
А що тут такого образливого вам "Темский" зробив, що на нього незаслужено накинулись. Він правий на всі 100. Теми про продажу треба дозволити видаляти. В нас не авторіа. Продав - маєш право видалити (на авторіа тоже можна відповідно відзначити). І нехай не напрягають. І борт-журнал це чисто особиста ініціатива. Я вважаю на неї у вас прав нема. Форум ваш. Ніхто не спорить. Але формують його користовачі. І їх ПОТРІБНО ПОВАЖАТИ!!!
Я також з Темскі не погоджуюсь в певних позиціях (щодо газу) але це не заважає його сприймати як активного форумчанина, який в багатьох речах може помогти форумчанам!

Gamal
31.08.2014, 02:34:18
BOKSTER, тему закрити i видалити рiзнi речi,
+ За газ тут нiхто тут не згадував.

Sergo
31.08.2014, 02:41:13
temsky740, а що конкретно сталось, що ти бажаєш все видалити ?

324disel
31.08.2014, 09:52:35
Можливо це і є причина ігнора прохання про видалення моїх тем.
запевняю вас вкотре, що не приймає Аксель рішень по видаленню чи не видаленю. Тему можна закрити і вона з часом піде в архів. Просто напишіть в темі!

temsky740
31.08.2014, 10:05:44
а реально, що i кому ви хочет довести?
Я нічого нікому не збираюсь доводити. Як автор тем, я хочу щоби їх видалили. І Карабас вже це робив без усіляких напрягів. Потім з'явився таки напряг - це Аксель.
а що конкретно сталось, що ти бажаєш все видалити ?
Я вже писав. В мене вже немає бажання виставляти ПВ на загальний показ.
Аксель, задумайся чому. Ви ж нібито мудра людина.
запевняю вас вкотре, що не приймає Аксель рішень по видаленню чи не видаленю.
Все це від лукавого. А Карабас видаляв. Зато Аксель повернув.
Я ЩЕ РАЗ ПРОШУ. АКСЕЛЬ, ВИДАЛІТЬ МОЇ ДВІ ТЕМИ.

BMW-ЮРА
31.08.2014, 10:49:12
:drinks::drinks:хлопаки не перводьте особисті неприязні на розмазню. Ви дорослі люди і Вам таке неличить. Щодо видалення тем, думаю по вагомих причинах (відповідно до статуту громадської організації) даного роду питання вирішується на загальних зборах. Є можливість закриття тем. Видалити можна тему яка за своїм змістом і суттю суперечить якимось моральним людським принципам, або міститьь заборонений вміст. Давайте будемо дорослими і всі суперечки вирішувати поза загальним оглядом. Є приватні повідомлення, обмінялися номерами тел., переговорили і все ок.
У нас тут не флуд кружок.:drinks: :friends:

temsky740
31.08.2014, 11:06:39
даного роду питання вирішується на загальних зборах.
Дайте мені відповідь на запитання ? Цей форум що акціонерне товариство, загальні збори акціонерів якого вирішують усі нагальні питання. НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ ТАКИМИ ,,, ПОСТАМИ. Я ЩЕ РАЗ ПІДКРЕСЛЮЮ - ПЕРША ІНСТАНЦІЯ ЦЕ АВТОР ТЕМИ - якщо автор не хоче бачити свої теми на форумі , ви будете йти проти його волі. Далеко не зайдете. Своїми діями ви вже змушуєте по - іншому дивитися на цей форум, на якому правами наділені тільки ви, а всі інші учасники для вас хто тоді і їхні прохання - ШМАТКИ ГІВНА ????

BMW-ЮРА
31.08.2014, 11:10:11
temsky740, громадська організація.

Gamal
31.08.2014, 11:16:13
temsky740, кажем вам востаннє, що теми можуть бути закрити, а не видалені.
ну і збори є не лише в акціонерних товариств, ви ж ніби розумний чоловік

temsky740
31.08.2014, 11:23:51
кажем вам востаннє, що теми можуть бути закрити, а не видалені.
Печально. Іншого слова підібрати не можу. Вам як розумним людям треба переглянути таку політику, як ви думаєте? Бо в неї один шлях - в нікуди. Краще видалити 2 теми, аніж втрачати активних учасників - логіка проста.

axel
31.08.2014, 11:35:34
запевняю вас вкотре, що не приймає Аксель рішень по видаленню чи не видаленю.
Денис, там це не можуть зрозуміти. В один момент в мене було бажання виставити на голосування видалення теми. Але коли до мене почали звертатися на "ти" і з погрозами як мені особисто, так і клубу в цілому, залякування прокуратурою. То мною було прийнято рішення просто ігнорувати даного користувача.
Але я хочу принести вибачення, що недогледів і не видалив тему про продаж авто. Моя вина, бо комерційні теми можуть видалятися на прохання автора.

Gamal
31.08.2014, 11:40:54
Вам як розумним людям треба переглянути таку політику, як ви думаєте? дякую, за пропозицію, це ми обговорим.
вважаю що тему можна закрити, чи ...?

vovan
31.08.2014, 12:18:32
дякую, за пропозицію, це ми обговорим.

Мені це "ми" нагадує хворобу всіх форумів ,це називається "кумовство",а не громадська організація :biggrin:
До вас,до будь кого з модераторів поступило прохання видалити,все, значить видаляєте!Автор на це має право.Так на всіх форумах.Щодо редагування то це теж хохма:unknw:
Можна статут вашої організації почитати?

Щодо "слово не горобець",то вкажіть будь-ласка на кримінал в тому слові.Я до того що ті теми що ви відмовляєтесь видаляти проходять як докази по чиїсь справі?Чи вони були викупені третіми особами і використані в інших працях?:unknw:

Позиція вашої "пісочниці" (бо це няка не громадська організація),це просто маячня!

Gamal
31.08.2014, 12:32:48
http://bmw-club.lviv.ua/about.html

vovan
31.08.2014, 12:37:31
http://bmw-club.lviv.ua/about.html

:)
Де в тих засадах вказано,що теми видаляються після рішення правління :biggrin: організації,чи після розгляду в президії,чи після голосування членами "організації"?Конкретно на пункт посилання дайте?Дякую

temsky740
31.08.2014, 12:39:16
http://bmw-club.lviv.ua/about.html

зі статуту
неприбутковим громадським об'єднанням фізичних осіб,

план по 5 уе - плата за розміщення оголошення в комерц розділі - це що ??? і головне кому ???

Ну що - ідем в податкову міліцію із заявою чи як ? ШУтка, в якій є доля правди.

Будь-ласка, не виставляйте цю організацію на сміховище. Бо ви вже починаєте заганятись.

Gamal
31.08.2014, 12:44:23
так як щодо маячні про організацію, де ваш сарказм пропав.
ви тепер якісь пункти шукаєте, по якісь причині це можна видалити...ваше право, шукайте далі.
vovan, я вам особисто нічого пояснювати, чи тим паче, доводити не збираюся, так само як і вашому колезі temsky740,

{ додано через 48 секунд }
Ну що - ідем в податкову міліцію із заявою чи як
адресу підказати, чи самі знаєте?

temsky740
31.08.2014, 12:47:00
залякування прокуратурою
Шановний , своєю впертістю ви порушуєте мою волю на те, що я не хочу бачити свої пости на цьому форумі - принципіально через вас самого. А якщо ви порушуєте МОЮ волю, то вибачте нічого іншого я не міг відписати і як громадянин маю право на захист своїх прав і свобод. А видалення для вас - це натискання однієї кнопки - невже так впадло. І не треба мені робити одолжения типа хотив, але передумав, тому що.

{ додано через 1 хвилину }
Її соромно не знати. Повірте, я знаю.

Sergo
31.08.2014, 12:47:22
temsky740, переставай, ти вже перегинаєш... глянь скільки атрибутики в клубі, скільки реклами\календарів по магазинах\сервісах - це коштує не малих грошей.

Gamal
31.08.2014, 12:48:13
Її соромно не знати. Повірте, я знаю.

Good luck!

temsky740
31.08.2014, 12:49:51
так само як і вашому колезі temsky740,
звідки такі висновки? Ви такі впевнені ? ПАСАНИ, не заганяйте себе ще глубше.

{ додано через 51 секунду }
так само як і вашому колезі temsky740,
звідки такі висновки? Ви такі впевнені ? ПАСАНИ, не заганяйте себе ще глубше.

{ додано через 45 секунд }
Сержо, перегинають вони. Невже так важко видалити ?

Sergo
31.08.2014, 12:51:49
Про видалення - я з тобою згідний, я про фінансову сторону - я впевнений, що якщо не всі, то більша частина тих грошей відпрацьовують на благо клубу. Якби хотіли бабла косити - тута би інша політика була. Згідний також з vovan - "кумовство" тут ще яке...

vovan
31.08.2014, 12:51:59
А сарказм тут до чого? Ви мені,як представник цієї організації дайте відповідь на поставлене запитання.Ви ж не якийсь там читач на цьому форумі.Раз ви як організація посилаєтесь на свій статус і відмовляєтесь виконувати вимоги зареєстрованих тут користувачів,то як мінімум це повинно бути так:

-....ми Вам відмовили,так як це порушує правила форуму пункт №....,або не відповідає засадам статуту пункт №.... .

А так це дитячий садок з якимось власницькими амбіціями!!!!!

temsky740
31.08.2014, 12:52:03
Gamal, а чому ви тут так впрягаєтесь ? Карабас один тільки мудро поступив. бІльше нічого не пише.

Anesteziolog
31.08.2014, 12:52:57
Я підтримую політику членів клубу і вони роблять багато роботи. Тут наскільки я зрозумів стало спірне питання на рахунок того щоб видалити дві теми. Наскільки я зрозумів це можна зробити. Навіть якщо це не передбачається то можна зробити виключення. Як на мене це найлегший варіант і на цьому закриється питання. Чому не можна видалити його дві теми так і не зрозумів?

Sergo
31.08.2014, 12:54:32
*видалив, нашо мені то треба? :biggrin:*

temsky740
31.08.2014, 13:02:41
Як на мене це найлегший варіант і на цьому закриється питання. Чому не можна видалити його дві теми так і не зрозумів?
Абсолютно вірно. Більше нічого я не прошу. Зато члени почали качелі.

vovan
31.08.2014, 13:12:14
я про фінансову сторону - я впевнений, що якщо не всі, то більша частина тих грошей відпрацьовують на благо клубу. Якби хотіли бабла косити - тута би інша політика була.

Я з кінця напишу.Я чужих грошей не рахую!!!!!!!!На інтузіазмі далеко не заїдеш і бодай малі витрати якось потрібно відбивати.Питання не в цьому і його закриєм!!!!
Питання в "Статуті.....",де і про фінанси написано.


П.С. Питання до адміністрації.Для того щоб тема була видалена потрібно щоб її зміст порушував будь які норми і правила?Це я в цій темі прочитав,пункт не пригадую.Виходить щоб видали треба нарати?А логіка де?Ачому тоді не можна це зробити по узгоженню з автором чи по його просьбі?Ну це цирк............

{ додано через 7 хвилин }
Я підтримую політику членів клубу і вони роблять багато роботи.

І я підтримую як пересічний користувач!!!!

Чому не можна видалити його дві теми так і не зрозумів?

А ось із цього і вся полеміка.......

Gamal
31.08.2014, 13:14:39
у зв"язку з хамським ставлення до адміністрації форуму, та доказування своє позиції, погрозами - жодне повідомлення шановного temsky740, видалятися не будуть.

шановний Vovan - вас це якимось чином стосується? Ні.


а цей срач варто закрити, і зробити правильні висновки.

vovan
31.08.2014, 13:44:09
шановний Vovan - вас це якимось чином стосується? Ні.


Якщо це можна вирішити без гоосування,то видаліть мене з цього ресурсу.
Мене тут нічого не стосується,тому і перебування моє тут зайве.Видаліть будь-яким способом.Дякую!!!

Karabas Barabas
31.08.2014, 13:54:54
у зв"язку з хамським ставленням до адміністрації форуму, та доказування своє позиції погрозами
- жодне повідомлення шановного temsky740, видалятися не будуть.


хочу додати

Форум Львівського клубу БМВ - це місце де в дружній атмосфері можна поспілкуватись з однодумцями про улюблену марку автомобілів. Так було до тепер, буде і на далі.

Всі непорозуміння вияснюються виключно приватно і не інакше.

Хто має інші думки з цього приводу може знайти для себе форум для спілкування у тому форматі який йому до вподоби.