PDA

Переглянути повну версію : Сервіс на вул. Антоновича, 138


CONFIG
05.12.2007, 08:57:48
Хтось був на цьому сервісі, наскільки я розумію він знаходиться відразу за магазином з запчастинами. Цікаво почути якісь враження, оскільки сервіс дуже зручно розташований, поруч з магазином з запчастинами. Знаю точно що компютера там нема, але казали що бімери крутять..

cat
06.12.2007, 11:32:10
я там міняв масло і робив рульову - сервіс хороший, знаю майстра який робить - Тарас звати.
шодо магазину... нууу... мяко кажучи там продавці відморожені якісь, є один такий, високий світлий... кароче хамло якесь! тому якшо робиш там машину то краще сказати майстру хай сам бере всьо в магазині і поті скаже ціну шоб уникнути спілкування з тим продавцем.
а так то вони реально шарять бо бехах:)

Just be
06.12.2007, 11:48:25
робив рульову
Шо саме робив ? Реставрував ? В скільки попав ?

cat
06.12.2007, 15:14:28
Just be, та нє, міняли хомути і сальники, а ше патрубок протікав один... Тарас казав рульову не міняти а на реставрацію, доречі в них там і реставрація є!
ціни на деталі людські і той Тарас сам знає шо тре брати, тобто по суті тебе нічо не гребе, даєш машину рано і вечером забираєш готову і не тре нікуди їздити шукати деталі. мені сподобалось!
п.с. а взагалі я подумую про нову оригінальну рульову коли прийде моїй кінець і втопку ту реставрацію...

Just be
06.12.2007, 15:51:31
я подумую про нову оригінальну рульову коли прийде моїй кінець і втопку ту реставрацію...
А ціну знаєш ? А шо вже скоро має бути кінець ?))

CONFIG
08.12.2007, 19:26:28
Сьогодні був на тому сервісі.. поміняв резинки стабілізатора, ремінь генератора, ремінь кондиціонера. Хлопці ніби шарять шо роблять, принаймі з задачою справились швидко.
Перевага цього сервісу в тому що поруч магазин. Приїхав на діагностику бо шось стукало, виявили що то були резинки стабілізатора, взяв в магазині, далі натяжні ролики, взяв в магазині.. потім виявили що забитий повітряний фільтр, взяв в магазині. Потім за все розрахувався. За півтори години роботи заплатив 100 грн.

В загальному враження позитивні.

muk
10.12.2007, 17:26:24
По цінах на рульову - на мою Е30 орігінал з гідропідсилювачем 9000 грн, не орігіна 1700 це ціни автомагазину на пл.Д. Галицького біля Лялькового

Limon
11.04.2008, 14:23:59
хто знає, вони розвал/сходження коліс (R18) роблять?

CONFIG
11.04.2008, 14:35:03
хто знає, вони розвал/сходження коліс (R18) роблять?
В них розвал взагалі не роблять!

Lehae34
11.04.2008, 15:28:33
хто знає, вони розвал/сходження коліс (R18) роблять?
на Садовой Мерс Сервис толковый развальщик и оборудование.

mahoni
29.04.2008, 12:41:14
я там міняв масло і робив рульову - сервіс хороший, знаю майстра який робить - Тарас звати.
шодо магазину... нууу... мяко кажучи там продавці відморожені якісь, є один такий, високий світлий... кароче хамло якесь! тому якшо робиш там машину то краще сказати майстру хай сам бере всьо в магазині і поті скаже ціну шоб уникнути спілкування з тим продавцем.
а так то вони реально шарять бо бехах:)

хорошие там мастера

{ додано через 2 хвилини }
Just be, та нє, міняли хомути і сальники, а ше патрубок протікав один... Тарас казав рульову не міняти а на реставрацію, доречі в них там і реставрація є!
ціни на деталі людські і той Тарас сам знає шо тре брати, тобто по суті тебе нічо не гребе, даєш машину рано і вечером забираєш готову і не тре нікуди їздити шукати деталі. мені сподобалось!
п.с. а взагалі я подумую про нову оригінальну рульову коли прийде моїй кінець і втопку ту реставрацію...


Реставрируют в гаражах на Кн.Ольги у Саши, но цена таже что у Саши, но Саша тяжёлый, сами отвозят сами привозят, интерес только установка

VolK
28.10.2011, 00:59:00
Ремонтувався у пацанів на Антоновича.

Респект Толіку і його соратникам!

Oleg22lg
23.01.2012, 20:16:16
+1
Радий що обрав саме цей сервіс.
Заміна свічок накалу + всі тормозні колодки ніби нічого складного але зроблено швидко, якісно і за незначні кошти.