PDA

Переглянути повну версію : Плавають оберти і захлинається


terus1987
06.07.2014, 00:37:52
Біда з машиною e36 M40 1.6
Тільки поміняв двигун їхала все ніби ок.
Проте після заміни вихлопної труби і підварки труби колектора, двигун поступово почав тупити (таке враження що захлинається), а потім і троїти. Оберти плавають на холостих, коли додаю газу навіть не реагує. реагує лиш на високих обертах ну звісно і їхати починає лиш на високих обертах (і то дьоргає).
Знімав фішку холостого ходу, оберти починають плавати більше ніж знею (надіюся, що розходомір в нормі). Викрутив 1 свічку впринципі в непоганому стані.

Грішу на дві речі:
1. якісь інші свічі (проте старий двигун навіть без 1 циліндра їхав краще).
2. Лямбда зонд (боюся що "майстер" коли варив трубу замкнув і спалив лямбду. (клема акумулятора - знята була, а от + на акумуляторі був)). Тупити почала після 30 км пробігу після підварки труби.
P.S. Каталізатор був раніше вирізаний.:help::help::help:

Підкажіть, може хто стикався з подіною проблемою.

shumi12
06.07.2014, 09:41:34
незнаю може співпадіння, але в мене лямбда здохла після вирізки каталізатора і підварки заднього баняка. Так було шкода бо купляв оригінальний бош місяць часу і в смітник. Поїдь на комп якщо покази стоять і при прогазовці їх неміняє то її в смітник

Lehae34
07.07.2014, 13:48:43
Тільки поміняв двигун
где-то шото отошло, все перепроверить. масу двигателя. лучше на диагностику.
мож поменяли на забитую выхлопную(всередине глушак посыпался?)

augustino
07.07.2014, 16:23:14
terus1987, комп. діагностика покаже в чому проблема.Але думаю проблема в лябді

terus1987
10.07.2014, 18:42:16
Був я в Павла (колись знаходився на Вулецькій). Знайшов помилку в лямбді. Упішно її поміняв (дорога зараза - біля 900 грн.), і як на диво ніфіга незмінилося. Іхала машина добре аж якихось 10 км. Що саме цікавіше машина їде краще без лямбди (мінімально плавають оберти, але ЇДЕ!!!) тільки пробую підключити лямбду - починають вертатися попередні симптоми (троїти, захлинатися і не тримати оберти.) а ще одне цікавий звук появляється в коробці передач. таке враження, що, щось об щось калатає (металевий звук). І то тільки тоді коли лямбда підключена.

terus1987
10.07.2014, 21:45:10
ше один симптом появився - стріляє з вихлопної труби.

BOKSTER
10.07.2014, 22:59:20
Заїдь ще раз на діагностику! Може лямбда знов вилетіла.
В мене так було. Поміняв лямбду на новий Бош! Проїхав аж 500 км і її нестало.
Такі запчастини.
Або поки міняли лямбду ще щось зачіпили! А ти на одному зациклився.

terus1987
12.07.2014, 00:26:19
І так. Був вчора на Рік авто (сиділи з 9.00 до 20.00) - на стенді. Лямбда, що стара, що нова показує помилку. Хоча обидві живі. Перевірили все. Прочистив форсунки, свічі прочисли (хоча їх згодом казав міняти), поміняли воздухомір, міняли навіть "мозги". В боксі більш менш ок, а тілько за бокс і вот ті на - попередні симптоми - троїння, захлинається, їде тільки на високих обертах, інакше просто дьоргає і не тягне. Поставив стару (бо нову жаль однако) ну і звісно її відключив.
Було ше одне - не затягнуті гайки на котушці. Казав майстер, могло коротнути мозги.
Я здаюся. Варіантів в мене більш нема що перевіряти.

Знову їду без лямбди. Іхала як ракета, 5500 обертів і тягне далі...
От така біда.

BOKSTER
12.07.2014, 00:43:26
Лямбда, що стара, що нова показує помилку. Хоча обидві живі.
Якось не зрозуміло. Яку помилку показує. Як перевіряли, що лямбда жива. Може в лябді коротить обігрів і мозок її відрубує, хоча датчик видає нормальні покази.

shumi12
12.07.2014, 22:35:10
мітки дивились? проводку від лямди до блока керування продзвонювали? катушки осцилографом дивились? стріляє збагачена суміш, переливає, підсос повітря шукали?

{ додано через 2 хвилини }
BOKSTER коротить обігрів, буде конкретна помилка на обігрів лямди, а не на неї саму. при прогріві вона всеодно в режим вийде тільки трохи довше буде роздуплятись.