PDA

Переглянути повну версію : Активізувались барсетчики


P@sh@
05.07.2014, 12:23:21
Вчора вночі біля дому лупнули стікло вкрали регістратор, приїхав на шрот до миколи там рабатяги кажуть шо дуже багато за стіклом приїжають людей, таке враження шо переселенці з донецька і луганська від нехватки роботи лупити нас тут почали. Поїхав на сервіс ставити стікло, а в майстра друга така сама історія тільки в того 20 хв назад барсетку з документами і філками в центрі смикнули . Та сама картина , виносять бокове стікло. Так що народ слідкуйте що в машині залишаєте. Скоро магнітоли знов витягувати начнуть......:ireful:

LC MONARCH
05.07.2014, 13:07:25
переселенці з донецька і луганська
думка варта життя
Чув історію про одних переселенців, яких добрі львів'яни приютили, а ті туда (додому) "вісточку" шлють (цитую):
! приїзжайте - тут такі лохи

temsky740
05.07.2014, 18:24:16
Вчора вночі біля дому лупнули стікло вкрали регістратор, приїхав на шрот до миколи там рабатяги кажуть шо дуже багато за стіклом приїжають людей, таке враження шо переселенці з донецька і луганська від нехватки роботи лупити нас тут почали. Поїхав на сервіс ставити стікло, а в майстра друга така сама історія тільки в того 20 хв назад барсетку з документами і філками в центрі смикнули . Та сама картина , виносять бокове стікло. Так що народ слідкуйте що в машині залишаєте. Скоро магнітоли знов витягувати начнуть......:ireful:

Склопакет треба мати :biggrin: Я думаю для них це було б НЕОЖИДАННОСТЬЮ :biggrin: З ним не все так просто :biggrin:

LC MONARCH
05.07.2014, 21:56:06
temsky740, а краще бронь

Karabas Barabas
05.07.2014, 22:22:02
LC MONARCH, краще бітою по хребті

LC MONARCH
05.07.2014, 22:42:56
Karabas Barabas, згідний.
В мене в дворі тоже шушера крутиться - я б з великою радістю бітою по них пробігся
По слухах воно їздить по Львову і х...ю займається

Шкода, що немає зараз того радянського моменту як відповідальності за тунеядство - тоді б таких клопів держава до роботи гнала.

Доречі, треба робити фото потенційного бидла і закидувати на сайт. Може хто впізнає кривдника

shumi12
05.07.2014, 22:49:36
в 2х колег за допомогою цегли витянули речі з машини під хатою. Тре якусь автоматику яка з розбитого скла в морду злодію нервово-паралітичний газ би дунула. А далі біта, ноги, міліція.

LC MONARCH
05.07.2014, 23:10:45
Тре якусь автоматику яка з розбитого скла в морду злодію нервово-паралітичний газ би дунула
то треба в машині спати з балончиком в руках)

Anesteziolog
05.07.2014, 23:53:21
чому зразу з Донецька чи Луганська. Недавно під амністію на Львів чи то разом з областю вийшо 700 людей. Більшість з них барсеточники, медвежатніки... У нас своїх хватає.

Sergo
06.07.2014, 22:24:50
temsky740, помиляєшся, так же виносять... тільки потім власникові дорожче.

P@sh@
07.07.2014, 11:27:56
В мене пару ночей підряд датчик удару на GPS сигналці спрацьовував, вночі вибігав як термінатор голий і з пльоткою в руках ))) так пару раз вибіжав сусіли косо почали дивитись ))) вот саме в той раз в 4 ранку датчик як спрацював то мені і впадло було встати ) думав знові кіт якийсь або алича з дерева впала....ага потім вийшов в 10 годині і прозрвів )) встав би і не полінився то було б в нього дирка в попі. Тепер сам на себе злюсь

augustino
07.07.2014, 11:57:26
В мене пару ночей підряд датчик удару на GPS сигналці спрацьовував, вночі вибігав як термінатор голий і з пльоткою в руках ))) так пару раз вибіжав сусіли косо почали дивитись ))) вот саме в той раз в 4 ранку датчик як спрацював то мені і впадло було встати ) думав знові кіт якийсь або алича з дерева впала....ага потім вийшов в 10 годині і прозрвів )) встав би і не полінився то було б в нього дирка в попі. Тепер сам на себе злюсь
В мене в знайомого точно така ж ситуація була. Спочатку робили ніби помилкові спрацювання сигналізації. А коли його задовбало виходити до машини то сперли нові лобове і заднє скло з "копійки".

LC MONARCH
07.07.2014, 20:54:04
Спочатку руки треба поламати всім піде...сам, які купляють крадене, а потім тим, хто лізе по чуже.
Я за збільшення відповідальності за злочини (правопорушення), навіть до відрубування руки злодію