PDA

Переглянути повну версію : E39 Стукає на нерівностях


CONFIG
05.12.2007, 08:47:45
Їздив на вихідних в Славське все було, ok.
Вчора їду, тільки попадаю на нерівність чую в передній частині звук бу-бу-бу, бу-бу-бу. І шо то таке може бути? Поїду на сервіс, бо то неможливо так їздити, але попередньо хотіло б знати що воно таке.

В знайомого мерседес видавав схожі звуки, то в нього була проблема з стойками стабілізатора.

cat
06.12.2007, 11:28:30
та багато шо може бути.... стойки стабілізатора то найімовірніша проблема, або втулки! але ше можуть бути сайлентблоки або шарові (якшо бє по рулю) також не виключено шо рульова рейка може товкти... кароче шо тут гадати - хдь на сервіс!

CONFIG
08.12.2007, 19:30:13
Причиною стуку були резинки / втулки стабілізатора. Поміняв, бу-бу-бу, бу-бу-бу зникло.

EmOne
07.03.2008, 17:27:20
CONFIG, а скільки дав і на яке СТО їздив? в мене така сама ніби проблема появилася. Тільки шо міняв шини зимові на літні і чукав каже шо ходову робити треба саліндблоки ходять. Поставив ті кола я ногою стукаю по колах передніх то такий звук ніби шось баламкає стук. .... То смертельно7 В яких це цінах?

CONFIG
11.03.2008, 08:07:09
EmOne, друже.. ти подивись яка машина в мене, а яка втебе.. думаю ціни на роботи різні, так як невідомо скільки болтів треба відкрутити щоб добратись до того твого сайлентблока, крім того невідомо, чи це він. Треба їхати на діагностику і питати за ціни на сервісі.