PDA

Переглянути повну версію : Інспектори ДАІ зніматимуть на відео те, як їм дають хабарі


Karabas Barabas
12.06.2014, 01:13:46
Начальник Державтоінспекції Анатолій Сіренко доручив своїм підлеглим знімати на фото та відео спроби дати їм хабарі.

Про це йдеться у зверненні Сіренка, розміщеному на сайті ДАІ.

За його словами, "жорстке реагування на прояви корупції" дали результати - і "скарг щодо неправомірних дій інспекторів ДАІ (стало) значно менше".

"Однак, викорінюючи корупцію в своїх лавах, ми постійно стикаємося з ситуацією, коли самі учасники дорожнього руху намагаються "відкупитися" від прискіпливого інспектора, пропонуючи йому грошову винагороду", - зауважив Сіренко.

"Таким чином "спіймані" водії намагаються уникнути судової тяганини чи адміністративної відповідальності. І навіть не замислюються над тим, що скоюють злочин, за яким, відповідно до законодавства України, передбачена кримінальна відповідальність", – додав він.

Сіренко нагадав, що за спробу дати хабар передбачено штраф від 500 до 750 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеження волі на термін до 4 років, або позбавлення волі на той самий термін, із спеціальною конфіскацією.

"Вимагаючи від працівників ДАІ принципового, чесного, відповідального ставлення, учасники дорожнього руху повинні пам’ятати, що у них є не тільки права, але й обов’язки. Тож, водії мають самі чітко дотримуватися вимог законодавства", - підкреслив начальник ДАІ.

"Аби надати водіям "додатковий" стимул щодо виконання законів України, мною прийняте рішення про відповідне документування спроб дачі хабара працівникові ДАІ. Наразі кожен регіональний підрозділ отримав доручення щодо фото, відеофіксації таких неправомірних дій з боку порушників дорожнього руху", - повідомив він.

"Отже, відтепер, пропонуючи гроші інспектору аби уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, водій має всі шанси потрапити до об’єктиву фотоапарату чи відеокамери, що зафіксують момент передачі коштів інспектору ДАІ. За що, відповідно, керманичу авто доведеться відповідати згідно чинного законодавства", - зазначив Сіренко.

Українська правда (http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/11/7028759/)

HacK
12.06.2014, 09:01:10
тепер даї знявши дачу хабара, будуть вимагати ще більшого хабара за не оприлюднення відео, новий спосіб заробітку і застереження себе:crazy:

BOKSTER
12.06.2014, 10:41:46
тепер даї знявши дачу хабара, будуть вимагати ще більшого хабара
ну і правельно. Порушив, заплати офіційно в бюджет.

bmwe36petro
12.06.2014, 21:46:58
Порушив, заплати офіційно в бюджет.
А ще краще - не порушувати.

Anesteziolog
13.06.2014, 15:11:35
А ще краще коли будуть дозволяти використовувати відео інших водіїв як доказ. Наприклад хтось припаркувався там де не можна. Інші зняли його. Настукали даішникам, ті склали штраф. В нас поки існує велика безнаказаність. І поки вона не зміниться нічого не поміняється.

slide
13.06.2014, 15:27:17
А ще краще коли будуть дозволяти використовувати відео інших водіїв як доказ. Наприклад хтось припаркувався там де не можна. Інші зняли його. Настукали даішникам, ті склали штраф. В нас поки існує велика безнаказаність. І поки вона не зміниться нічого не поміняється.
Підтримую! дійсно більше всього порушують там де нема ДАІ особливо при паркуванні і на даний час всім це сходить з рук. Таким чином наглість людей зростає все більше

slaviksch
13.06.2014, 15:33:01
А ще краще коли будуть дозволяти використовувати відео інших водіїв як доказ. Наприклад хтось припаркувався там де не можна. Інші зняли його. Настукали даішникам, ті склали штраф. В нас поки існує велика безнаказаність. І поки вона не зміниться нічого не поміняється.

Що за бред ти пишеш, це що за титячий садік. Ти ще мамі може будеш ходити жалітися як тебе хтось на дорозі "підріже"

Karabas Barabas
13.06.2014, 15:34:47
Варто спочатку збудувати декілька великих паркінґів підземних/наземних а тоді можна штрафувати.

slaviksch
13.06.2014, 15:35:06
а на рахунок паркування, спочатку треба парковки в місті зробити а тоді методи боротьби жорсткішими робити а не навпаки.

slide
13.06.2014, 17:58:52
slaviksch, В основному всі говорять про те що нема парковок, а пройтись 20 метрів замість 5-ти хіба важко? Чи такі люди розраховують що парковки будуть через кожен метр на 50 машин? Проблема з парковками це не повід ставити машину тупо серед дороги з аварійкою або на тротуарах...Я не рахую вже тих сліпих козлів які поставивши своє корито блокують іншим виїзд...Чесно це дуже образливо і прикро що в нас така ментальність людей які у відповідь кажуть "То хай построять парковку нормальну"....Починати треба з себе, а не зпихати вину на когось.
На рахунок обгону дуже сумніваюсь що знайдутся такі які будуть доповідати ДАІ що той мене підрізав чи ще щось...Є ряд інших порушень які більш образливі ніж обгін)

Karabas Barabas
13.06.2014, 18:24:34
slide, спробуй в центрі Львова припаркуватись..
а загалом у нас заповідник рагулів, але поголів'я з кожним роком зменшується :)

slide
13.06.2014, 18:34:50
Karabas Barabas, Ну це я виговорився за своє місто)))) на рахунок Львова то питань нема, я взагалі не рахую що там інснують якісь правила доржнього руху)))

Anesteziolog
14.06.2014, 13:48:26
Що за бред ти пишеш, це що за титячий садік. Ти ще мамі може будеш ходити жалітися як тебе хтось на дорозі "підріже"
Я розумію шо більшість хто має БМВ деколи позволяє собі погасати. Але скажи чесно, якби твою машину стукнули а потім втекли, ти б сам шукав винуватого і вияснював ситуацію з ним, чи показав даішникам відео з камери спостереження і хай вони самі шукають і вияснюють?
Або якшо за то шо ти підрізав декілька раз тебе оштрафували на велику суму, ти б на наступний раз не підрізав.
Парковка це взагалі маленький приклад. В нас рівень культури низький і їй треба вчитись.
Я наприклад їзджу по місту без ремня безпеки, знаю це мінус. Якби всіх підряд штрафували мінімум на 100 грн. без ремнів їздили одиниці а не навпаки.

slaviksch
14.06.2014, 18:36:33
Я розумію шо більшість хто має БМВ деколи позволяє собі погасати. Але скажи чесно, якби твою машину стукнули а потім втекли, ти б сам шукав винуватого і вияснював ситуацію з ним, чи показав даішникам відео з камери спостереження і хай вони самі шукають і вияснюють?
Або якшо за то шо ти підрізав декілька раз тебе оштрафували на велику суму, ти б на наступний раз не підрізав.
Парковка це взагалі маленький приклад. В нас рівень культури низький і їй треба вчитись.
Я наприклад їзджу по місту без ремня безпеки, знаю це мінус. Якби всіх підряд штрафували мінімум на 100 грн. без ремнів їздили одиниці а не навпаки.
якби мою машину стукнули і втікли я б полюбе найшов такого козла, хоча зараз такого напевно вже не буває, всі нормально на місці розбираються, такі випадки лишилися в 90хх.
на рахунок підрізати є багато ситуацій в житті коли якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому ряді і ще ображається коли йому про це говориш, я б таких в морду бив, колиж я не спішу то завжди стараюсь дати дорогу або пропустити. А те що ти пишеш це якийсь дитячий бред. Зважати потрібно на життєві ситуації і ставитися з розумінням до інших.

Anesteziolog
14.06.2014, 23:05:30
А те що ти пишеш це якийсь дитячий бред.
Скільки людей стільки думок.
коли якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому ряді і ще ображається коли йому про це говориш
скажу тобі що в правий ряд якраз і придумали щоб можна було в ньому плестись. Те що машина стара чи дешева і плететься бо не має сили їхати це не означає шо її не треба поважати на дорозі. Тому хотів сказати що земля кругла і як ти ставишся до інших так може повернутись до тебе. На цьому свою дискусію закінчив.

BOKSTER
14.06.2014, 23:58:01
slaviksch, ось саме ти і показуєш як ми зараз живем. І ти мабуть хочиш бути європейцем, але не хочиш при цьому сповідувати іх цінності. Ти ще скажи, що коли тобі на роботі дають довольні клієнти пару грн. бо вони вдячні це нормально. Ніхто чомусь не хоче від цього відмовлятись, хоча насправді то той самий хабар (і не треба тут бла-бла про повагу і тому подібне). І взагалі закон є закон, а не як на світлофорі: "ще я і хватить"

slaviksch
15.06.2014, 11:43:22
я неправильно написав, я мав на увазі лівий ряд

{ додано через 5 хвилин }
А на рахунок хамського відношення то я не є людиною яка хамить іншим і взагалі ми не про хамство говорили анестезіолог пропонував "стукати" даішнікам на інших водіїв про їхні порушення які інколи можливо бувають випадковими або вимушеними.

Maryan
15.06.2014, 12:06:24
якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому ряді і ще ображається коли йому про це говориш, я б таких в морду бив
Друже, а ти впевнений, що якщо хтось "не спішить і плететься в правому ряді", то він зразу "якесь чмо". Може так, для загального розвитку, ще декілька варіантів продумаєш. І ті, що колії акуратно переїжджають, також напевно "якісь там чмо". Таких ситуацій багато. Просто кожен в конкретному випадку думає так, як йому в цій ситуації потрібно.

vovan
15.06.2014, 16:07:40
коли якесь чмо нікуди не спішить і плететься в правому

Ви хоч самі зрозуміли що написали?:crazy: Правіше правішого ряду як правило тротуар або обочина....

А стосовно порушення парковки яку тут обговорювали,то якщо нема де паркуватись,не потрібно і виїзджати з дому,а користуватись громадським транспортом.А ще краще не купувати авто якщо не вміїш адекватно поводитись.Це практика усіх цивілізованих країн.
Уявляю якби у Львові знести театр,музей який небудь в центрі і побудувати парковку :biggrin:
Нема парковку - сів на ровер і поїхав!!!!!:biggrin:

BOKSTER
15.06.2014, 16:28:50
Про парковки, це все просто відмазки. Навіть і Львові завжди є де парканутись. Просто всім "ВПАДЛО" пройтись 50-100 метрів. Я стараюсь, якщо їду в центр парканутись по дорозі, ближче до центру де є вільне місце. І пальне економиш і для здоровя корисно пройтись. Але ж всі блін ділові, корона може впасти з голови. От і ниють нюні про брак парковок. Львів старе мість, особливо центр. Тут НЕРЕАЛЬНО забезпечити достатньо парковок в центрі щоб було і рентабельно, і архітектурі не мішало.

Karabas Barabas
15.06.2014, 16:54:03
Львові завжди є де парканутись якщо не звертати уваги на знаки :biggrin:

vovan
15.06.2014, 17:05:34
Але ж всі блін ділові, корона може впасти з голови. От і ниють нюні про брак парковок.

В цьому взагалі всі наші біди.А ще ви....тись деяким хочеться.....

От я наприклад приїзджаю у столицю львівщини,ставлю авто на парковку біля АС-2 і маршрутками.....Нерви цілі,авто і на кишеню навантаження менше.

BOKSTER
15.06.2014, 18:56:17
От я наприклад приїзджаю у столицю львівщини,ставлю авто на парковку біля АС-2 і маршрутками.....Нерви цілі,авто і на кишеню навантаження менше.
:respekt:

Anesteziolog
15.06.2014, 20:31:16
Нажаль з одної сторони це розмова в пусту, з іншої пропаганда хорошим манерам. Як би ми тут не сперечались анестезіолог пропонував "стукати" даішнікам на інших водіїв
не просто стукати. я мав на увазі що даішники мають виконувати свою роботу і шукати правопорушників, судді судити, лікарі лікувати.... і якщо для прикладу твою машину стукнули то не ти повинен тратити свій час, зусилля, гроші щоб найти порушника а вони. Ситуація з парковками, дуже легко частково в нас вирішилась встановленням стовпчиків на тратуарах не за міський бюджет а за власні гроші не байдужих громадян. І правильно хтось сказав хочеш змінити світ, почни з себе. Чому коли люди бачуть даішників люди приторможують а не навпаки набирають швидкість? Відповідь бо інстиктивно бояться.

П.С. Пропоную перенести всі повідомлення в флуд, бо вважаю що вони не стосуються теми.

slide
15.06.2014, 21:20:54
От я наприклад приїзджаю у столицю львівщини,ставлю авто на парковку біля АС-2 і маршрутками.....Нерви цілі,авто і на кишеню навантаження менше.
Ось це я розумію повага до інших :respekt:
Anesteziolog, +1 Все вірно сказано)

sergiy
16.06.2014, 13:11:33
анестезіолог пропонував "стукати" даішнікам на інших водіїв
називай це як хочеш, але таким чином вбили б 2х зайців - кожен водій з відеореєстратором міг би повідомити про порушення і надати докази, тим самим зменшилась би потреба в дайцях на дорозі.
Чим більше ми пильнуємо самі себе тим краще ж для нас.

Vexler
17.06.2014, 14:39:28
Після подій 18-20 лютого 2014 року дати хабар для мене рівноцінне зрадити усіх відомих нам і невідомим людей, які загинули заради кращої долі України і на майдані і тепер військових на сході ....Нехай ДАІ знімають і карають порушників і останні платять штраф, якщо справді порушив.
Але повністю уникнути реформування ДАІ і системи вцілому всеодно не вийде...бо це не дасть жодного ефекту.

LC MONARCH
19.06.2014, 23:11:49
Зважати потрібно на життєві ситуації

ЗВАЖАТИ ТРЕБА НА ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ!