PDA

Переглянути повну версію : E60 здох датчик присутності пасажира


slaviksch
26.04.2014, 11:34:28
Був на діагностиці сказали здох датчик присутності пасажира. БМВ е60, 2,2 бензин, 2004 р. Скажіть чи варто ставити б/у бо новий 100€ коштує. І чи підійде від новішого року датчик.

David
26.04.2014, 12:57:36
Ще як варіант можна прошити комп'ютером "постійну присутність пасажира"

slaviksch
26.04.2014, 14:43:18
пробували прошити в андрія на щирецькій не получилося. якийсь там датчик мудрий.

temsky740
26.04.2014, 17:37:05
пробували прошити в андрія на щирецькій не получилося. якийсь там датчик мудрий.

Нічого там мудрого немає, треба знати як сам блок закодувати (відключити мат присутності) і пузатий потухне + роз'єм під сідухою від'єднати. А як Вам робили і чим, якщо не секрет? Звісно для повного фулу краще купити мат, але це гемор ще той - сідуху розшивати.

slaviksch
26.04.2014, 17:54:47
Нічого там мудрого немає, треба знати як сам блок закодувати (відключити мат присутності) і пузатий потухне + роз'єм під сідухою від'єднати. А як Вам робили і чим, якщо не секрет? Звісно для повного фулу краще купити мат, але це гемор ще той - сідуху розшивати.

на комп'ютері щось там 20 хвилин намагалися перепрошити. нічого не вийшло

temsky740
26.04.2014, 18:20:52
щось там
Ясно, що нічого не ясно. Чим прошити?

slaviksch
27.04.2014, 09:59:45
Ясно, що нічого не ясно. Чим прошити?

я незнаю яку він програму використовував, але думаю що андрій не дурак і знав що робити. Сказав що не перепрограмовується.

{ додано через 3 хвилини }
Доречі після того був ще на хімічній сказали теж що неможливо закоротити ніяк. Мені просто цікаво чи б/у можна поставити.

temsky740
27.04.2014, 10:20:36
Сказав що не перепрограмовується.

Там блок SBSR кодувати треба.

{ додано через 17 хвилин }
Мені просто цікаво чи б/у можна поставити.
:biggrin: А хто вам б/у продасть? Людина на шроті буде колупати праву сідуху заради датчика присутності? :biggrin:Тільки салон комплектом. Вам або обманку ставити, або кодувати блок.

Anesteziolog
27.04.2014, 11:48:11
ыВам або обманку ставити, або кодувати блок.
Тоді компютер буде думати постійно шо пасажир є? Обманки просто підєднуються до шлейфу? Ше як варіант можна поміняти сідушку?

slaviksch
27.04.2014, 13:53:25
а де можна перепрограмувати або поставити обманку. хто таке може зробити?

temsky740
27.04.2014, 14:25:09
ы
Тоді компютер буде думати постійно шо пасажир є? Обманки просто підєднуються до шлейфу? Ше як варіант можна поміняти сідушку?
Гугл в помощь

{ додано через 2 хвилини }
а де можна перепрограмувати або поставити обманку. хто таке може зробити?
Ви би краще спитали в Андрія що він там робив і чому нічого не вийшло, а потім можна було б далі про щось говорити. Бо є такі ситуаціїї, коли блок не хоче кодуватися по різним причинам.
А наразі ми танцюємо з бубном навколо актуального питання.

LC MONARCH
27.04.2014, 15:56:45
slaviksch,
я думаю, що пан temsky740
все Вам зробить найкращим чиною.
А дорога на Стрий принесе Вам тільки задоволення
Це не бан на Луцьк

{ додано через 4 хвилини }
Не хочу і не буду нічого поганого говорити про пана Андрія з сервісу на Щирецькій.
Але я до нього їхав би якби всі решта спеціалісти в області вимерли. Дай Бог щоб цього ніколи не було.

Моя думке така: бмв треба любити. А це хлопці, які люблять гроші, а потім бмв (може).

temsky740
27.04.2014, 16:22:18
суть датчика пассажира - при аварии, если присутствует пассажир спереди, то подушки выстрелят и наоборот, не выстрелят, если пассажир отсутствует.
slaviksch, у вас два шляхи.
Перший - купляти новий мат і ставити замість старого, якщо ви дбаєте за пасажира. Не дай Боже насправді, але всяке буває. Дібілоїдів вистачає всюди - маю на увазі гонсчеГів :biggrin:.
Другий шлях - відключити програмно цей датчик - він взагалі не буде працювати (подушки за таких умов на стороні пасажира стріляти не будуть).
І взагалі, краще б попросили у діагноста роздрукувати помилку та показали б тут, може то і не мат присутності, а ми тут танцюємо...
Я, наприклад, зберігаю всі звіти по помилках, якщо людині треба, то висилаю на пошту їй.

я думаю, що пан temsky740
все Вам зробить найкращим чиною.
Спробувати можна, там роботи на 10 хвилин, якщо з блоком все нормально. Просто відповіді конкретної немає, чому не змогли відключити. От тепер сумніви закрадаються, чи то лижі не їдуть, чи то я... :biggrin:

LC MONARCH
27.04.2014, 17:17:26
temsky740,
я спілкувався з тим паном Андрієм ще далекого 2011 року. Коли тільки придбав е39. І був "молодий зелений" в розумінні, а що таке бмв.

Сказати що все погано і нічого не можна зробити, взявши ще грошенят немало за це - це, я думаю, фішка таких проФФесіоналів.

Для початку людина сама має їздити на бмв.
А, на відсотків 99 впевнений, що бмв в їх руках ніколи і не було.

І ще: сказати, що " тре мінєти" це найлегше, от так хлопаки і працюють.

А поміняти деталь на нову це багато розуму не треба.

Приношу свої вибачення перед тими щасливими власниками бмв, які в них щось робили, але це мої приватні враження як пересічного користувача, який не має власного сервісу, щоб писати це все з метою антипіару.

Думати головою самому треба завжди, читати інструкцію і розуміти наслідки.

e@gle
28.04.2014, 00:31:22
на минулому тижні поставив обманку через ідентичну проблему, е46. Тарас на Навроцького

LC MONARCH
28.04.2014, 00:42:53
А як же безпека?

e@gle
28.04.2014, 21:47:10
"обманка" забирає помилку еірбега, якщо при робочому датчику еірбег вистрілює лише при присутньому пасажирові, то з обманкою вистрілює завжди.

LC MONARCH
28.04.2014, 22:54:02
Навіть коли пасажир без паска безпеки?

temsky740
28.04.2014, 23:13:29
Система безопасности - система определения занятости сиденья

Под подушками сидений находятся сенсорные маты, которые при весовой нагрузке изменяют свое электрическое сопротивление. Электронный блок системы определения занятости сиденья оценивает это изменение. Сигнал ”Сиденье занято” или ”Сиденье свободно” передается на соответствующие сателлиты.
Система определения занятости сиденья является необходимым условием для всех функций пассивной безопасности, таких как:
срабатывание НПБ
приведение в действие пиропатронов натяжителей ремней безопасности

Взято з WDS

LC MONARCH
28.04.2014, 23:42:04
temsky740, дякую!

e@gle
29.04.2014, 09:56:51
датчик присутності лише для того щоб зберегти еірбег і піропатрон якщо пасажир відсутній. обманка видає сигнал присутності пасажира завжди -> спрацьовує все.