PDA

Переглянути повну версію : Пропозиція що до покращення звязку у Клубі


bibika34
18.03.2014, 16:55:32
Шановні учасники, читачі та члени Львівського клубу BMW! З кожним днем усе прогресує та стає популярнішою програма мобільної рації ZELLO яка встановлюється як на телефон так і на ПК. Отож пропоную створити канал який буде присвячений даному клубу, що дасть змогу мобільніше реагувати на заклики про допомогу, інформацію про корки на дорогах міста Лева і не тільки чи просто спілкування! Дасть змогу стати більш дружніми! Прошу висловлювати свою думку та пропозиції! Можу взяти керування рацією на себе. :ok:

{ додано через 5 хвилин }
http://zello.com також скачати можна прямо із Google Play та AppStore

amh
18.03.2014, 18:21:09
bibika34, ця тема вже обговорювалася тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=7948&highlight=%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F). Канал на ZELLO вже є, називається BMW Lviv.

Але користувачів до нього приєдналося небагато. До того ж виникає питання: хто буде модерувати? Ще одна проблема - дехто в ZELLO має інший нік, ніж на форумі клубу, тому важко здогадатися кого авторизовувати, а кого - ні. Бо якщо авторизувати всіх або зробити канал відкритим, то в ефірі каналу почнеться бардак.

Чекаю на пропозиції.

_andriy_
18.03.2014, 18:26:58
Ініціатива хороша.
пару пропозицій.
1. Доступ має бути запаролений. без варіантів.
2. різні ніки і позивні не проблема, створюється тут тема, (можливо в закритому розділі для осіб які вже більше ніж рік на форумі. треба подумати як це влаштувати) де форумчани зголошуються під якими позивними вони будуть на каналі, відповідно модератор буде бачити хто свій.

bibika34
18.03.2014, 21:51:07
дехто в ZELLO має інший нік, ніж на форумі клубу
Зобов"язати поміняти нік щоб співпадав із форумом, це не проблема хто буде модерувати?
можу я і ще хтось кому це цікаво!створюється тут тема, (можливо в закритому розділі для осіб які вже більше ніж рік на форумі.
Обов"язково створити таку тему для відповіді на запитання що до рації!

{ додано через 13 хвилин }
НАприклад, якщо комусь не зручно міняти нік, у темі пише ZELLO:свій нік! І проблема вирішена.

Anesteziolog
18.03.2014, 22:04:44
я не проти, можна попробувати, навіть якщо неприживеться то само потім відпаде, а якщо приживеться, то поступово кількість буде збільшуватись.

P@sh@
18.03.2014, 22:41:17
Добавлюсь сьогодні

Digress
18.03.2014, 22:43:00
Я думаю що можна попробувати,
не сподобається то само потім відпаде
що скажуть на це члени клубу?

Andrii
18.03.2014, 22:45:01
далеко не всі хто має акаунт на зелло тримають його увімкненим постійно, через що оперативність накривається. рація потрібна ситуативно.

Зобов"язати поміняти нік щоб співпадав із форумом, це не проблема
є якісь пропозиції стосовно вирішення питання з дублікатами? пояснюю: форумний юзернейм вже зайнятий в аплікації, як діяти втакому випадку?

можна попробувати, навіть якщо неприживеться то само потім відпаде
зрештою я такої ж думки.

P@sh@
18.03.2014, 22:49:58
Прохання дати пароль , в мене нік P@sh@1 оригінальний був зайнятий :((

{ додано через 2 хвилини }
далеко не всі хто має акаунт на зелло тримають його увімкненим постійно, через що оперативність накривається. рація потрібна ситуативно.


є якісь пропозиції стосовно вирішення питання з дублікатами? пояснюю: форумний юзернейм вже зайнятий в аплікації, як діяти втакому випадку?


зрештою я такої ж думки.


Можна перед ніком писати bmw

Andrii
18.03.2014, 22:50:55
P@sh@1
власне про це я і писав. якщо всерівно всі будуть писати на форумі свої ніки, то можна забити на відповідність до форумних ніків. по можливості в кого виходить - ок. зайнято - створив такий як подобається і написав.

P@sh@
18.03.2014, 22:54:37
В мене пише що чують мене тільки модератори

Вже все ок

bibika34
18.03.2014, 23:36:49
СВОЇ НІКИ РЕЄСТРУЄМО ОСЬ ТУТ! http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?p=137022#post137022

Yurec
19.03.2014, 09:31:57
Канал на ZELLO вже є, називається BMW Lviv.
канал називається - "BMW.Lviv"

Модератори добавте мене я Yurec- )))

bibika34
19.03.2014, 15:25:50
Модератори добавте мене я Yurec- )))
Зайди на канал пароль bmw.lviv коли побачу там, добавлю!