PDA

Переглянути повну версію : Хабарництво в країні


David
26.02.2014, 17:46:44
Цитую пост радіоведучої Львівської Хвилі Галинки Лірник:
"Сьогодні отримала дзвінок, який мене вирубав. Не можу повірити, що це правда. Якщо так, то просто огидно!!! Ганьба!
Слухач розповів, що до його адвоката зателефонували і сказали, що справу можна закрити. Яким чином? - Даєте 3000-5000$ і вашу справу вважатимуть тією, яка згоріла під час погромів урядових установ...
Друзі, якщо ви знаєте про такі випадки, якщо і вам таке пропонували, будь ласка, пишіть у приват!
Як ми можемо будувати нову державу з такими чмирями????"

Отже, що ми маємо після трагедії, після революції на майдані? Люди, які наживаються на спільному горі країни, користають моментом і всякими шляхами хочуть додатково наповнити свій гаманець. В той час як одні люди різними способами намагаються викорінити корупцію, інші продовжують допомагати їй рости, при цьому пропонують самі дати хабаря за послугу.
Ганьба!:acute:

Andrii
26.02.2014, 17:53:05
ось вам ще одне свідчення що нічого не помінялось і в нас ще купа роботи. мій співробітник сьогодні в чаті написав: "Мама позвонила, сказала, что в поликлинику приходила прокуратура спрашивала приходил ли кто-то из раненіх с майдана, и просили подать списки."

це тут у львові, друзі. тепер уявіть що робиться в чентрі і на сході.

LC MONARCH
26.02.2014, 20:28:34
Треба сюди викладати конкретні прізвища працівників прокуратури, записувати їх слова на диктофони і викладати сюди чи кудись інше, і потім...
Моя послідовна політична позиція НА ПАЛЮ !

alex_BMW
26.02.2014, 22:57:16
Тому і треба робити зміну влади по принципу Грузії, від рядового працівника до генерала (міністра).

LC MONARCH
27.02.2014, 03:48:22
Для цього потрібна сильна рука!

І сильна рука Кличка не підійде.

Думаю, якщо таке і буде, то не в цьому десятилітті.