PDA

Переглянути повну версію : Давайте станем прикладом для решти водіїв.


Andrii
24.02.2014, 22:41:56
Привіт, друзі.

Ні для кого не секрет, що після того, як в місті практично припинила існування ДПС, більшість водіїв як з привязі зірвались, багато п'яних і неадекватних за кермом, половина водіїв повністю ігнорує світлофори, середня швидкість потоку по Липинського 100км/год, багато хто ще недавно критикуючи ДПС за те, що вони від безнаказаності роблять все, що заманеться, зараз прикривається номерками з варти, автомайдану чи ДК і їздить як завгодно але не за правилами.

Минулої ночі підчас патрулювання міста і сьогодні вдень по дорозі на роботу і назад додому я був свідком не належної поведінки кількох власників BMW на дорозі. Дріфт на кільці в потоці машин, не вмикаються повороти, зупинка просто посеред дороги, перетин подвійної суцільної з обгоном корку по зустрічній, перетинаючи при цьому пішохідні переходи на великій швидкості і ще ряд дурниць, які я бачив. В декого з них була на машині клубна наклейка.

Вважаю, що така поведінка не тільки приносить шкоду репутації клубу, а й, з огляду на останні події, є зневагою до загиблих на Майдані. Не за таке суспільство вони боролись. Я вирішив сьогодні не писати тут номери автомобілів, хоча декого маю навіть фото. Роблю цей пост закликом учасників форуму і одноклубників до адекватності на дорозі. Інформація про всіх власників BMW, хто ігноруватиме прохання буде збиратись, поститись на форумі і виноситись на розгляд членів клубу стосовно попереджень і можливо бану ніка найменш адекватним представникам і зняттям клубної символіки. (це наразі мої пропозиці, а не офіційна позиція клубу)

Я вважаю, що ми як ніхто інший, повинні показувати приклад іншим учасникам дорожнього руху, робити зауваження порушникам і будувати навколо себе таке суспільство, в якому хотілось би жити далі.

:friends: тримаймось купи і давайте поводитись так, щоб ні вам, ні іншим не було соромно.

bmwe36petro
24.02.2014, 22:50:21
Andrii, повністю тебе підтримую!

David
24.02.2014, 22:52:17
Основне: "Майте розум за кермом і не *дурійте*, якщо вважаєш себе вправним водієм за кермом і впевнений, що не зробиш собі шкоди, пам'ятай про інших людей, в першу чергу. Чуже життя треба більше цінувати ніж своє, якщо справді цінуєте своє..."

Digress
24.02.2014, 22:55:47
Дуже хороша iдея!!!

Gamal
24.02.2014, 23:02:23
Andrii, Працюємо над дошкою ганьби, якщо маєш відео-докази скидай.

Next
24.02.2014, 23:09:04
Andrii, +100500, але підтримую Gamal, краще виложити фото чи відео докази, навіть якщо хтось з нас попав в те відео чи фото, нехай вчиться на своїх помилках!!!

Karabas Barabas
24.02.2014, 23:15:54
не скажу що бемевісти були самими чемними водіями до тепер
Andrii, згідний на 100%

axel
24.02.2014, 23:25:12
не скажу що бемевісти були самими чемними водіями до тепер
Чого я, спокійний водій... маю постійно чути "та на БМВ одні придурочні їздять" через всяких неадекватів?
Суспільна думка про БМВістів починається з кожного з нас, тому давайте будемо виваженими і спокійними на дорозі.
А гарячому гонщику з клубною наклейкою, наклейку заберемо... і вияснимо де він взагалі її взяв.

_andriy_
24.02.2014, 23:38:31
Доречі, зараз п"яних за кермом дуже багато, вже не кажучи про порушення пдр типу проїзд на "червоне" , перетин суцільних іт.д.....
Також не додає водіям плюсів, це спекуляції на тему участі в патрулюванні міста.

Андрій, може варто матеріали на порушників викласти тут, почути їх пояснення, якщо вони форумчани, і тоді приймати рішення?

rulyan
24.02.2014, 23:46:59
Andrii, Я тому гонщику вже політ інформацію провів. Людина адекватна, помилки зрозуміла! Маю надію більше такого робити не буде!!!

Andrii
25.02.2014, 00:02:29
rulyan, дякую друже.

axel
25.02.2014, 00:03:42
rulyan, Наклейку він де взяв?

Anesteziolog
25.02.2014, 00:07:59
дійсно номери чи фото машин треба закинути, шоб інші знали. Когось можливо це навчить.

rulyan
25.02.2014, 00:24:52
axel, Наклейку я йому дав. Він на зустріч не раз приїжав. Недавно ту беху купив. Це сусід мій, звати Володя. Людина нормальна!!! А що йому таке чудити в голову прийшло не знаю. Але такого робити казав що більше не буде.

Prizrak
25.02.2014, 08:25:21
Принципово дотримуюсь ПДД, хоча раніше бували порушення але такі що не наражали на небезбеку інших учасників руху.

LC MONARCH
25.02.2014, 11:24:42
Andrii, повнісю підтримую.
Пропоную також звертати увагу на те, де здійснюють стоянку і зупинку авто з клубними наклейками і, якщо після першого попереджувального разу не дійдуть до водія ПДР (доречі, готовий порушникам, за змогою, надавати юридичні консультації з ПДР) викладати фото/відео докази ''досягнень''.

Andrii
25.02.2014, 12:00:27
LC MONARCH, зараз займаємось організацією процесу який ти описав. буду мати на увазі твою пропозицію.

shady333
25.02.2014, 12:08:39
Працюємо над дошкою ганьби
буде корисно

Andrii
25.02.2014, 12:54:42
є нюанс до якого також треба знайти підхід. є купа тачок, які до клубу не відносяться але їздять як мудаки. впливу на них нема. чорну сімку сьогодні бачив, водій якої не знає, де знаходиться вмикач показника повороту. маю номер, але він навряд чи взагалі заходить на форум. наклейки не має. збираєм дані і про таких водіїв?

rulyan
25.02.2014, 13:38:37
Andrii, якщо чесно, таке враження, що пів Львова не знає де та ручка!!! Зараз відбувається багато порушень ПДР. Особливо це автомобілі польської реєстрації, або наші з так званими "модними номерами". Багато порушень бачив і від Самооборони. Пролітають на червоне,перевищують швидкість, підрізають автомобілі других учасників дорожнього руху. На рахунок так званої дошки пошани я за. Але треба добре обдумати як краще її оформити. Хай буде стисло людям які не розуміють елементарних Правил Дорожнього Руху

Andrii
25.02.2014, 14:05:21
не ведем дискусію про водіїв інших марок, нехай ними патрулі займаються. я паралельно ще хочу порозмовляти з ДК так як ці хлопці існують довший час і мабуть мають досвід у вирішенні таких ситуацій. з моїх спостережень з усіх потрулів ДК наразі найменше порушує. далі можна буде виробити якийсь механізм донесення тої проблеми до всіх керівників патрульних груп. ми ж робимо що можемо з нашої сторони, так як нам є не байдуже ставлення до всіх нас як водіїв BMW, репутація яких псується неадекватами.

Tarasik010
25.02.2014, 18:56:37
Підтримую, я також як і всі інколи порушую ПДР(і не потрібно казати "от через таких як ти..." бо всі порушують) але при сьогоднішній ситуації потрібно прислуховуватись розуму.

Andrii
25.02.2014, 20:43:06
дуже показово і гарно відкоментовано
http://www.youtube.com/watch?v=VAnsxFtjV2E#t=261

rulyan
25.02.2014, 21:05:19
Признайтеся чесно! Що ніхто з нас так не їздив? Я їздив!!! Думаю люди змінять своє відношення, але не зразу! На це потрібний час.

axel
25.02.2014, 21:21:12
Признайтеся чесно! Що ніхто з нас так не їздив? Я їздив!!!
Прикинь, я не їздив. Що тепер мені робити? В мене Е39 не знала що таке більше ніж 140 км/год і не знала, що таке гуму палити. Про 46 взагалі мовчу.
Думаю люди змінять своє відношення, але не зразу! На це потрібний час.
Що заваджає це почати миттєво, від ВЖЕ?

І ще одне! НАКЛЕЙКИ ОТРИМУЄМО ТІЛЬКИ НА ЗУСТРІЧАХ КЛУБУ, НІЯКИХ ПЕРЕДАЧОК! НАКЛЕЙКИ ВЛАСНИКУ МАЄ ПЕРЕДАВАТИ ЛИШЕ ЧЛЕН КЛУБУ! ЩЕ РАЗ ТАКЕ ПОЧУЮ, ПРИЙМАТИМУ МІРИ!
rulyan, наклейку в малого забрати.

Andrii
25.02.2014, 21:48:12
Признайтеся чесно! Що ніхто з нас так не їздив? Я їздив!!! Думаю люди змінять своє відношення, але не зразу! На це потрібний час.

я їздив. перестав. от так раптово. не треба було мені часу. мені дали шанс ціною життя. не знаю як хто, а вшанувати я можу це тільки одним способом. я використаю той шанс і зроблю все від мене залежне, щоб наблизитись до цілі, за яку боролись і борються далі люди. може звучить занадто пафосно. мені байдуже. це те, що я відчуваю.

rulyan
25.02.2014, 22:03:02
І ще одне! НАКЛЕЙКИ ОТРИМУЄМО ТІЛЬКИ НА ЗУСТРІЧАХ КЛУБУ, НІЯКИХ ПЕРЕДАЧОК! НАКЛЕЙКИ ВЛАСНИКУ МАЄ ПЕРЕДАВАТИ ЛИШЕ ЧЛЕН КЛУБУ! ЩЕ РАЗ ТАКЕ ПОЧУЮ, ПРИЙМАТИМУ МІРИ!
rulyan, наклейку в малого забрати.[/QUOTE]
Наклейка передавалася членом клубу через мене для нього!
А якщо питання стоїть в наклейці, можу тобі його тел. дати, зустрінетеся і вирішете конфлікт!

{ додано через 6 хвилин }
Andrii, все правильно говориш! Підтримую на всі 100%

axel
25.02.2014, 22:10:40
Наклейка передавалася членом клубу через мене для нього!
Слово "передавалася" тут є ключовим. Якщо він щось натворить, а запам'ятають машину по наклейці, а не по номеру... то вгадай, хто за це першим відповідатиме?
Наклейку зірвати. А нову я йому видам особисто. Якщо він того захоче. Бо наклейка є для реклами клубу, а не антиреклами.

rulyan
25.02.2014, 22:21:10
Рахуй здерта! Але наступного разу, здирайте ті наклейки зразу на місці :ireful:, якщо на те є причина!

Andrii
26.02.2014, 10:10:39
хлопці, не сваріться. воно того не варте. не щемити треба а пояснювати, бо коли тиснеш на людину то завжди буде протидія і блок на сприйняття точки зору. з тою машиною пропоную закрити тему.

наступного разу, здирайте ті наклейки зразу на місці

гарна ідея.

Next
26.02.2014, 10:21:04
з тою машиною пропоную закрити тему
Підтримую, я також знаю того хлопчину і знаю його з хорошої сторони, просто зірвався:)

sergiy
26.02.2014, 20:46:17
Признайтеся чесно! Що ніхто з нас так не їздив? Я їздив!!! Думаю люди змінять своє відношення, але не зразу! На це потрібний час.

і я так їздив, але повір що зараз не маю жодного бажання порушувати ПДР, в основному по тих же причинах що й Andrii
Хочу додати, що, наприклад, в ситуації коли навіть хтось з знайомих захоче прокататись п'яним за кермом всупереч моїм відмовлянням, я відверто заявлю що повідомлю про нього в ДАІ і якщо навіть такий аргумент його не зупинить, то так і зроблю, без сумнівів і зволікань.
Якщо не почати змінювати себе то все так і залишиться "Як завжди".

alex_BMW
26.02.2014, 22:49:06
все так і залишиться "Як завжди". і як було.
Треба змінюватися.

LC MONARCH
27.02.2014, 03:56:03
sergiy, підтримую цілком і повністю.
Тут потрібно створити ДОШКУ ГАНЬБИ.
І виставляти фото / відео ''героїв''.

Mu$daY
27.02.2014, 14:46:31
Якось дуже тяжко стати правильним в один день і "стукати" рука не піднімається поки, але дотримуватись ПДР намагаюся з усіх сил! Такшо Я з народом +1 )))
Хочемо жити в порядку, мусимо починати його з себе!

Svyatoslavaraga
27.02.2014, 16:27:45
Якось дуже тяжко стати правильним в один день і "стукати" рука не піднімається поки, але дотримуватись ПДР намагаюся з усіх сил! Такшо Я з народом +1 )))
Хочемо жити в порядку, мусимо починати його з себе!
Підтримую. Навіщо ж нам тоді двигуни більші за 1л, якщо на більшості доріг обмеження 90 км/год... але ми всі чомусь обрали саме БМВ...:)

sergiy
27.02.2014, 17:02:48
Підтримую.
Тут я думав що ти підтримуєш дотримання ПДР (які створені для твоєї безпеки і безпеки решти учасників дорожнього руху)
Але наступна фраза рве мозок, ти мені зараз опозицію нагадуєш:biggrin:

realnero
27.02.2014, 22:52:56
Водителю е30 НЗ 391-98МО стоит почаще вспоминать про ПДД и ездить по городу как нормальные водители, а не показывать своё "мастерство". Был бы в машине без детей, фиг бы меня так подрезал.....

Svyatoslavaraga
28.02.2014, 01:24:24
Тут я думав що ти підтримуєш дотримання ПДР (які створені для твоєї безпеки і безпеки решти учасників дорожнього руху)
Але наступна фраза рве мозок, ти мені зараз опозицію нагадуєш:biggrin:
Я не мав на увазі порушувати ПДР... За проїзд на червоне або водіння в нетверезому стані я б взагалі забирав права... Моя фраза стосується саме перевищення швидкості. Я про те, що на більшості доріг України ліміт швидкості закінчується на 90 км/год, але часто можна почути фрази, типу ''не бери 2л, не їде'' і т.п.... Невже 99% водіїв беруть ''потужні'' двигуни для того щоб відірватись на перших двох передачах, а дальше їхати дозволені 90 км... Я не кажу в місті літати 150, я про пусту ранішню трассу, коли трафік мінімальний, наприклад мене на довго не вистарчить їхати всю дорогу 90, хоча все залежить від настрою:unknw:

LC MONARCH
28.02.2014, 05:58:34
Mu$daY, скажіть, будь ласка, чи теж можна назвати ''стуканнях'' хорошу практику поведінки свідомих громадян, таку як повідомлення про злочин...
Можна ''не стукати'', можна взагалі нічого не бачити навколо...

І прошу не думати, що я прихильник доносів, я більш прихильник адекватних розмов та вірю в те, що більшість людей все ж таки має здорових шпаків в голлві, а не велику превелику бубу,
і до тих людей нормальна спокійна розмова (слова) дійде швидше, аніж кнут (батіг)

Andrii
28.02.2014, 09:24:25
Водителю е30 НЗ 391-98МО стоит почаще вспоминать про ПДД и ездить по городу как нормальные водители

+1
також помічав

sergiy
28.02.2014, 10:03:27
+1
також помічав
може зробимо йому то що йде після "Христос Васкрєс" і пояснимо що він не правий?

Mu$daY
28.02.2014, 12:34:58
Mu$daY, скажіть, будь ласка, чи теж можна назвати ''стуканнях'' хорошу практику поведінки свідомих громадян, таку як повідомлення про злочин...
Ви мене не правильно зрозуміли. Я не говорив,що це погано, просто наразі це не звично, особисто для мене. Але як і інші щиро вірю в те що таким чином ми піднімемо рівень культури водіїв.
до тих людей нормальна спокійна розмова (слова) дійде швидше, аніж кнут (батіг)
Наприклад, до мене дійшло з першого разу, аж так що соромно стало. Тепер поширюю цю практику далі. Доречі, не обовязково одразу кудись доносити, найкращий ефект якраз такий як ви сказали;)

Karabas Barabas
28.02.2014, 14:48:36
Навіщо ж нам тоді двигуни більші за 1л, якщо на більшості доріг обмеження 90 км/год... але ми всі чомусь обрали саме БМВ...
Я брав 2,5 для динаміки а не максимальної швидкості. Спробуй на літровій машині вийти на обгін на трасі..

Svyatoslavaraga
28.02.2014, 18:23:28
Я брав 2,5 для динаміки а не максимальної швидкості. Спробуй на літровій машині вийти на обгін на трасі..
https://www.youtube.com/watch?v=-iU8jzztvL4
Досить непогано, враховуючи те що ми всі тепер навіть 100 не їдем, а поняття обгін на трасі - це 70-90... Тіри обганяти не можна, так як вони їдуть дозволені 90.
Ну не смішіть будь-ласка...:)

{ додано через 11 хвилин }
На що потрібно звернути увагу, так це на водіїв позашляховиків, типу Х5, Прадо, Лехус и т.п. Стоїш собі в корці на світлофорі, а вони взаді починають сигналити, потім не витримують і об*їжжають. Бісять такі папіки, і таку картину спостерігаю кожного дня...

Andrii
04.03.2014, 13:29:48
як обіцяв, прошу не ображатись )
Е36 седан (темний, чи чорний чи темно синій не помітив, наклейка позаду як в мене на кришці багажника зліва вверху) ВС 2808СО

Друже, не обганяй зліва корок в дві полоси який стоїть чемно на світлофорі і не вклинюйся в потік попереду. Я підозрюю, що ти спішив кудись, а не просто так це зробив, я також спішив зранку, на той момент запізнювався на нараду на роботі на 10 хв, а ще треба було дружину завезти на роботу перед тим. але я погано спланував свій час. не більше і не менше. давай будемо поважати решту власників авто на дорозі.

e@gle
04.03.2014, 13:40:04
Сам сьогодні вчудив - виїжджав на кільце Липинського-Чорновола з сторони Липинського. На кільці їхав віто він проїжджає перед мною, я дивився на наступну машину, появилося місце - я на кільце, а віто поїхав на право, я ж з розрахунку на його швидкість думав що його нема бо ніби їхав по кільці далі.
Так мало не получилася аварія на рівному місці.
Каюсь, але і повороти на кільці включайте не в останній момент.

augustino
04.03.2014, 15:16:48
Каюсь, але і повороти на кільці включайте не в останній момент.
То ше добре, як включають перед самим маневром. А то більшість водіїв думає що зліва за кермом тільки ручка включення дальніх фар

Andrii
05.03.2014, 09:34:23
срібна Е36 купе з чорним дахом і чорними дисками, номер, якщо не помиляюсь, ВС 9807 СМ, в місті по мокрій дорозі бажано не їхати 90+ і попри динамічну їзду, не забуваємо про показники повороту. дякую за увагу )

Sergo
05.03.2014, 11:42:08
Andrii, коли то було ?

як обіцяв, прошу не ображатись )
Е36 седан (темний, чи чорний чи темно синій не помітив, наклейка позаду як в мене на кришці багажника зліва вверху) ВС 2808СО

Друже, не обганяй зліва корок в дві полоси який стоїть чемно на світлофорі і не вклинюйся в потік попереду. Я підозрюю, що ти спішив кудись, а не просто так це зробив, я також спішив зранку, на той момент запізнювався на нараду на роботі на 10 хв, а ще треба було дружину завезти на роботу перед тим. але я погано спланував свій час. не більше і не менше. давай будемо поважати решту власників авто на дорозі.

e@gle
05.03.2014, 11:56:32
срібна Е36 купе з чорним дахом і чорними дисками, номер, якщо не помиляюсь, ВС 9807 СМ, в місті по мокрій дорозі бажано не їхати 90+ і попри динамічну їзду, не забуваємо про показники повороту. дякую за увагу )
з чорним дахом, чорними дисками, чорними фарам, шильдиком м3:)

Andrii
05.03.2014, 12:14:27
коли то було
вчора зранку 10:10 площа франка з вулиці франка в сторону до польського консульства світлофор перед поворотом на зарицьких.

{ додано через 48 секунд }
чорними фарам, шильдиком м3
на такій швидкості і при таких маневрах ці деталі не помітив :)

кум
05.03.2014, 21:20:41
Сьогодні зранку чорна е39, тонована, на чорних металевих дисках, без ковпаків, то і не дивно, на повороті з Городоцької до Привокзальної обганяючи трамвай на відносно великій швидкості чуть не дала мені в лоб, і без пригальмовування погнав далі... поганий водій, видно череп заповнений на половину:nea:

Locker
06.03.2014, 13:00:20
Цитата:
Написав(ла) Andrii
срібна Е36 купе з чорним дахом і чорними дисками, номер, якщо не помиляюсь, ВС 9807 СМ, в місті по мокрій дорозі бажано не їхати 90+ і попри динамічну їзду, не забуваємо про показники повороту. дякую за увагу )
з чорним дахом, чорними дисками, чорними фарам, шильдиком м3

Shurikoff :biggrin:

realnero
06.03.2014, 13:58:10
эмачка ))

Digress
08.03.2014, 22:15:17
В ніч на 8 березня Варта 1 затримала посадовця одного з райвідділів Львова, який перебував за кермом у нетверезому стані.
Про це кореспонденту ІА ЗІК повідомили активісти Варти-1.
Волонтери нічної варти міста в переддень 8 березня несли посилене чергування. Ще напередодні ними були зібрані дані про місця відзначення свята та осіб, які раніше були помічені за кермом у нетверезому стані.
Після кількагодинного патрулювання, однією з груп було виявлено факт правопорушення, яке здійснив один з посадовців правоохоронних органів.
Близько 1.00 він залишив місце святкування у стані сильного алкогольного сп'яніння. В супроводі молодої співробітниці міліціонер сів за кермо і з певними труднощами вирушив у дорогу.
В цей момент Варта зреагувала: записала все на відео і викликала патруль ДАІ. На повідомлення оперативно зреагували дві патрульні машини, які і затримали правопорушника.
Як вже наголошувалось, ним виявився високопосадовець одного з райвідділів міліції міста Львова.
Після затримання він швидко помінявся місцем зі своєю супутницею, що вдалося зафіксувати на камеру. Також відмовився виходити з авто і повідомив, що забув вдома «права», віддавши лише техпаспорт.
Зараз на місце події для з'ясування обставин і фіксації правопорушення прибули представники внутрішньої служби.
Розслідування випадку знаходиться під контролем активістів Варти-1 та журналістів телеканалу ZIK.
Як повідомлялось раніше, нещодавно Варта 1 змогла знешкодити, вислідити і затримати молодика, який стріляв з автомата в центрі міста. Ним виявився син високопоставленого чиновника. В цій справі триває слідство.

Yurec
09.03.2014, 13:04:00
високопосадовець одного з райвідділів міліції
:rofl:

Digress
09.03.2014, 16:06:16
:rofl:
що не так????

Yurec
09.03.2014, 18:55:16
Digress, все так, просто найвища посада в райвідділі - це начальник райвідділу. Смішно, коли преса роздуває ситуацію ним виявився високопосадовець одного з райвідділів міліції міста Львова Цікаво, яка це посада у цього ВИСОКОПОСАДОВЦЯ, що працює в райвідділі ))) ???

bmwe36petro
09.03.2014, 23:07:22
Новини такого плану ніщо інше, як інформаційне сміття. Жодної конкретики, ні даних про авто, ні прізвища правопорушника....

Digress
09.03.2014, 23:30:58
Роздуває то може і роздуває....робота в них така..
але яка різниця чи п'яний еликтрик їздить за кермом чи начальник райвідділу???

Andrii
10.03.2014, 21:24:20
ніщо інше, як інформаційне сміття
повністю згідний. спочатку про одного "високопосадовця", потім про сина іншого. текст ніби кричить "бери вила і гаси всіх, хто займає хоч якусь державну посаду, бо то страшні люди". треш і не більше.

Sergo
11.03.2014, 09:00:06
Хто летів як ошпарений сьогодні 11.03 приблизно о 2:00 ночі по Чорновола, від кільця до оперного на темній е34 ? Признавайтесь :)
P.S. Якби не притормозив - при такій "вузькій" перестройці - мене би підрізав і вкатався в дерево...

Senator
11.03.2014, 16:56:39
Добавлю і своє спостереження. В неділю, близько першої дня, перехрестя вулиць Володимира Великого-Тролейбусна. Зелена е36 з клубною наклейкою над правим ліхтарем, д.н.з. ВС4564СВ. Стоїть на світлофорі в лівій смузі, перед ним маршрутка. Тут в пацана коротить пластина в голові, він зривається з місця, виїжджає на зустрічну смугу через дві суцільні, при тому маршрутка йому закриває огляд руху з вул. Тролейбусної, звідти виїжджає транспорт, для якого зелений сигнал світлофора, чувак "без пєчалі", бере ще лівіше, і як ні вчому не бувало, продовжує рух в напрямку автобусного заводу.
При тому всьому, на його машинці гордо майорить прапор України. Мало того, що такими вчинками він позорить спільноту BMW, він ще позорить Україну!

Gamal
11.03.2014, 22:10:48
хтось знає хто це Зелена е36 з клубною наклейкою над правим ліхтарем, д.н.з. ВС4564СВ. ?

Karabas Barabas
14.03.2014, 14:17:19
53059

Bumer
17.03.2014, 18:21:29
червона 36 на PL номерах з дисками зеленого кольору вміє різко повертати з крайнього лівого ряду(3х рядна дорога, Наукова, поворот на кн.Ольги перед мостом) в правий поворот, підрізавши авто, яке їде в середньому ряді, я зацінив такий маневр:ireful:

шановний Bag3ban1, надіюсь ти з тих людей, які роблять висновки, а не з тих, що "біда вчить"

Sergo
17.03.2014, 20:35:47
Bumer, походу, що ні, мене також підрізав на кільці Кн. Ольги минулого року... правда замість того, щоб догнати і обяснити непогано поржали з того шроту з дисками "нетрадиційного" кольору :)

Gamal
17.03.2014, 21:53:12
Sergo, давай не будем обговорювати в кого які диски.

стосовно Bag3ban1, я думаю що він усвідомив, що зміна країни починається з кожного з нас і старатиметься більше не порушувати ПДР.

Andrii
17.03.2014, 22:51:23
я думаю що він усвідомив
звідки такі думки? людина вибачилась?

Andrii
07.04.2014, 14:11:36
E39 чорний седан ВС 8565 СТ
навіть ситуацію описувати довго бо одночасно порушень було кілька.
одним словом, друже, не забувай про повороти, правила проходження кільця і розмітку на дорозі. не дуже добре коли в двополосне кільце в'їжджають три ряди машин одночасно.

Sergo
07.04.2014, 19:06:29
ВС4456ЕЕ
Чорний Х5 в свіжій буді, жіночка дуже погано знає ПДД, особливо пріоритет на перехресті і сунеться до останнього, машини не жалко.

Andrii
09.04.2014, 13:27:43
помітив у фейсбуці в групі "Дайте пройти"

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t31.0-8/664318_10203261524926104_1995606130199683593_o.jpg
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t31.0-8/1891478_10203261524886103_5470286790090783607_o.jpg
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t31.0-8/10258356_10203261525286113_6170972785436652982_o.jpg

tommy_boy
10.04.2014, 11:58:36
королі паркування :)

David
11.04.2014, 00:45:57
королі паркування :)

лисий довольний))) попав в кадр) а жінка зріклась його):lol:

Sergo
13.04.2014, 11:04:06
ВС9991**
чорна е39 в м-пакеті, класно на червоний сигнал світлофора, перед зустрічним потоком, який вже їхав на зелене, "зрізавши" кут через сплошні повернув з В.Великого на Боткіна ледве встигнувши затормозити після маневру, уже за пішоходом :)

Bumer
29.04.2014, 00:34:31
стосовно Bag3ban1, я думаю що він усвідомив, що зміна країни починається з кожного з нас і старатиметься більше не порушувати ПДР.

звідки такі думки?


а я думаю, що нічого не усвідомив, нажаль...

вчора-28.04. о 18.40 знову ж на Науковій( http://goo.gl/maps/tTQmO ), я зупинився щоб пропустити на переході неповносправних двох осіб, а він об'їхав мене зліва(напевно подумав, що я зупинився щоб покулупатись чи подлубатись в носі) і поїхав перед тими людьми, шкода стало їх, вони потім боялись переходити - думали, мабуть,що я зараз також поїду або із-за мене вискочить машина, і справа тут не в мені, що він мене об'їхав-на здоров'я, а у відношенні до хворих людей

Ecosee
29.04.2014, 08:11:08
Можна пояснити людині, що він трохи не правий... Останні 2 дні постійно бачу в себе в дворі, можна дочекатися власника.

Gamal
29.04.2014, 10:33:44
Bumer, не справдились мої надії, :nea:
ну нічо, маю наклейки, для таких....
http://zavzhdy-virni.org.ua/_nw/12/31961121.jpg

Bumer
29.04.2014, 11:06:02
Можна пояснити людині, що він трохи не правий... Останні 2 дні постійно бачу в себе в дворі, можна дочекатися власника.

їздити до нього ніхто не буде, надіявся, що він форум читає і задумається, стане соромно за такий вчинок, все таки інфа на загал, але

"This user has not registered and therefore does not have a profile to view"

думаю, він ще зустрінеться на дорозі з таким стилем водіння:bad:
Bumer, не справдились мої надії,
ну нічо, маю наклейки, для таких....
класні наклейки, але на ходу не наліпиш), то хіба би криво парканувся,

пс.хоча, можна, коли догнав, замість роз'яснень:girl_hospital: і трати часу вліпити ту наліпку - лаконічно і доступно написано:victory:

Ecosee
29.04.2014, 18:23:44
Остап, дай мені ту наклейку, я йому в дворі наліплю :)

Gamal
29.04.2014, 19:05:33
Ecosee, набери мене завтра :)

Navaxa
29.04.2014, 22:02:20
{ додано через 1 хвилину }
вчора, темно червона чи то бордова E36 компакт (номери ВС2043, далі не запам'ятав) неслась по вулиці Вітовського, пішла зліва на обгін колони автомобілей, що стояли ззаду трамваю і власне самого трамваю, що стояв на зупинці.
В той час я і товариш виїжджали з вулиці Зарицьких і повертали наліво. Якби вчасно не замітили, зніс б нам півмашини. Боюсь подумати, що було б з людьми, які люблять перед трамваєм дорогу переходити...
Догнали, хотіли дати в пику, але в нас в авто мала дитина, яку ітак трясло.

Yurec
05.05.2014, 13:50:59
Мега паркування (в забороненому місці), яке спричинило корок (в результаті з трьох рядів став можливий для проїзду тільки один) на вул. Коперніка (біля Головної пошти). Гордо виставлений зад з наклейкою "Львівський клуб БМВ". 05.05.2014 р. 12:30.

David
05.05.2014, 14:27:06
На Коперніка завжди там ставлять машини хоч там паркуватись заборонено. Проїзд обмежений не лише однією срібною е39-ю але й іншими автомобілями. Погоджуюсь, що запарковані автомобілі в тому місці обмежують проїзд, та авто з клубною наклейкою не назвав б основним порушником в тому місці. Сьогодні в такий ж час проходив в тому місці

Yurec
05.05.2014, 14:37:52
David, Проїзд обмежений не лише однією срібною е39-ю але й іншими автомобілями. як видно на фото, всі решта автомобілі хоч здогадались припаркуватись паралельно, а не під кутом.
авто з клубною наклейкою не назвав б основним порушником в тому місці цікаво, як ти розмежовуєш основного і не основного порушника ???
На Коперніка завжди там ставлять машини
і що це змінює? типу: "якщо всі - то можна".

David
05.05.2014, 15:01:52
David, як видно на фото, всі решта автомобілі хоч здогадались припаркуватись паралельно, а не під кутом.
цікаво, як ти розмежовуєш основного і не основного порушника ???

і що це змінює? типу: "якщо всі - то можна".

Якби я не бачив, що там поряд машини так само під кутом припарковані, то я б не говорив, що власник не один так припаркувався...
Я не вигороджую його але хочу сказати про те, що те авто стоїть там не 5хв, а ті хто паркуються поряд змінюються протягом дня, і якщо місце звільняється більше, хтось заїжджає паралельно,...
Хочу сказати "Вам", що порушники на тій ділянці всі...
Це нічого не змінює, бо кожен дивиться на іншого, ефект "стада".
В такому випадку треба було зробити фото всіх авто, які там запарковані, по справедливості...

Yurec
05.05.2014, 15:08:14
David, В такому випадку треба було зробити фото всіх авто, які там запарковані, по справедливості... В даній темі обговорюєм автомобілі марки БМВ, тим більше з клубною наклейкою.

Друже, в кожного своя думка, але про що тут сперечатись, якщо факт порушення очевидний.

Gamal
05.05.2014, 16:46:47
Чия ця 39, ВС6002СХ ?

Navaxa
05.05.2014, 17:05:06
пару тижнів тому здається теж стояла і теж під кутом

HacK
05.05.2014, 17:31:33
ефект стада, там діє хіба на стадо, ніколи там не паркувався і не збираюся, є купа місць де можна стати, не заважаючи іншим учасникам руху:nea:

Sergo
05.05.2014, 17:34:06
Мега паркування (в забороненому місці), яке спричинило корок (в результаті з трьох рядів став можливий для проїзду тільки один) на вул. Коперніка (біля Головної пошти). Гордо виставлений зад з наклейкою "Львівський клуб БМВ". 05.05.2014 р. 12:30.

вона там постійно стоїть... однак вона не є основним порушником.. там багато так ставлять.

sergiy
06.05.2014, 10:28:57
HacK, за тим же принципом дію :ok:
вона там постійно стоїть... однак вона не є основним порушником.. там багато так ставлять.
якщо він там постійно її ставить то як так виходить що він не основний порушник?

Sergo
06.05.2014, 11:01:25
якщо він там постійно її ставить то як так виходить що він не основний порушник?

по-перше я не суджу інших, сам не святий; по-друге я не знаю обставин, можливо у людини особо вибору немає; стадний, чи не стадний інстинкт - але машин там більше 20 так стоїть, його одна машина перешкоди не робить; у Львові багато "самостійних" парковок, навіть під знаками... і це одна із них...

David
06.05.2014, 11:32:45
Сьогодні дане авто припарковане паралельно)) і всі решта також запарковані аналогічно :))

sergiy
06.05.2014, 13:58:17
по-перше я не суджу інших, сам не святий; по-друге я не знаю обставин, можливо у людини особо вибору немає;
вибір завжди є, просто в нас народ не звик вмикати мозок і любить ставити свої інтереси наперекір інтересів людей з якими живе в одній країні, місті, будинкові.

П.С.: Я теж ні разу не святий але намагаюсь не порушувати коли це створюватиме перешкоди чи небезпеку для когось крім мене.

BMWheelman
06.05.2014, 17:11:41
просто в нас народ не звик вмикати мозок

на минулому тижні зустрівся на дорозі з людиною, яка як мені здалось ніколи свій мозок не вмикала. Повертаючись додому, був свідком безголової їзди людини по вулиці Липинського, чорна е39 530d, номерний знак ВС 9891 СХ прикритий сіточкоюю Чувак мало того що їхав, за моєю оцінкою 100-120км/год, ще на світлофорі біля служби охорони зробив виїзд (через 2-ну суцільну!!!!) на зустрічну смугу на червоне світло!!!!, (це я бачив в дзеркалі заднього виду) після чого випередив мене нагло підрізавши і здійснив обгін справа смугою для розгону навпроти мазда салону, чим спричинив аварійну ситуацію для маршрутного таксі повного людей і дуже швидко віддалився.

Нащастя клубної атрибутики на авто не було, але саме через таких ідіотів трапляються важкі дтп, через непрогнозованість дій на дорозі, і саме через таких вважають водіїв бмв хуліганами!!!!!:ireful:

Sergo
06.05.2014, 21:42:25
П.С.: Я теж ні разу не святий але намагаюсь не порушувати коли це створюватиме перешкоди чи небезпеку для когось крім мене.

аналогічно, але якби там стояло 5, 10, 20 машин - я би свою поставив, перешкоди вона одна не створить.

realnero
06.05.2014, 22:05:35
я би свою поставив, перешкоди вона одна не створить.
і чим ти краще тоді тих "недоводіїв" які там ставлять машини. ну а чо, 1 поставив там і ще 20 припаркується. стадо! за себе треба думати, а не щоб бути як всі...

J.A.R.V.I.S.
06.05.2014, 23:30:02
Понаїхали "пантові" чмошніки зі "столиці" і думають, що в якомусь обласному центрі мають право паркуватися як їм заманеться :bad:
вул. Дорошенка.

Gamal
06.05.2014, 23:40:55
J.A.R.V.I.S., якісь дуже знайомі номера.....

rulyan
07.05.2014, 00:28:58
Gamal, дуже знайомі!!!

realnero
07.05.2014, 01:50:16
от нігадяй )

Next
07.05.2014, 02:17:58
там вже вище було сказано, ніхто не святий. І ні грама не сумніваюсь що хтось з Вас буде в такій же ситуації. Можливо попередня автівка близенько перед ним стояла. Буває по різному. Тут я не рахую якесь порушення, ішов, побачив криво-припарковану бмв, злісний порушник. БРЄД!!!

J.A.R.V.I.S.
07.05.2014, 09:44:56
Я так розумію, що з цим майстром паркування тут усі знайомі... це вже не вперше чи як?
І ні грама не сумніваюсь що хтось з Вас буде в такій же ситуації.
якщо нас..ти на усіх, то в такій ситуації можна бути регулярно.
Тут я не рахую якесь порушення, ішов, побачив криво-припарковану бмв, злісний порушник. БРЄД!!!
А перекрити одну з двух смуг, однієї з найоживленіших центральних вулиць Львова це не порушення? Тим більше якщо за 100 м. є парковка з охороною.

Next
07.05.2014, 10:10:51
з цим майстром паркування тут усі знайомі
просто знайомі номера:)

А перекрити одну з двух смуг, однієї з найоживленіших центральних вулиць Львова це не порушення?
а Ви по просп. Свободи пройдіться, там взагалі в два ряди паркуються

Yurec
07.05.2014, 10:28:48
Next, Andrii, +100500, але підтримую Gamal, краще виложити фото чи відео докази, навіть якщо хтось з нас попав в те відео чи фото, нехай вчиться на своїх помилках!!!

rulyan
07.05.2014, 10:54:37
J.A.R.V.I.S., Понаїхали "пантові" чмошніки зі "столиці" - на мою думку це зайве!!! Так порушення є! Але для чого ображати людину? Столичний він чи місцевий. Яка різниця? Потрібно було його дочекатися, обговорити дану ситуацію правопорушення, а тоді зробити висновок, чи ЧМОШНІК він чи нормальна людина.

Next
07.05.2014, 11:26:26
Yurec, ніхто не святий.
не треба мені нагадувати, я пам"ятаю!

Sergo
07.05.2014, 17:35:41
J.A.R.V.I.S., Понаїхали "пантові" чмошніки зі "столиці" - на мою думку це зайве!!! Так порушення є! Але для чого ображати людину? Столичний він чи місцевий. Яка різниця? Потрібно було його дочекатися, обговорити дану ситуацію правопорушення, а тоді зробити висновок, чи ЧМОШНІК він чи нормальна людина.

Згідний, як когось судити - то як два пальця, а на себе глянути - тяжковато. Я би в голову дав за такі публічні вискази, не знаючи ситуації, причини поступків данної людини - його судити і ображати, дуже правильно...

Bumer
07.05.2014, 17:53:20
Понаїхали "пантові" чмошніки зі "столиці" і думають, що в якомусь обласному центрі мають право паркуватися як їм заманеться :bad:
вул. Дорошенка.

таке враження, що тема не про порушення, а про те "наскільки сильно я ненавиджу "столицю" і її жителів", дуже багато енергії вкладено в написання саме цієї частини тексту, а взагалі це машина сталічних сепаратистів, такщо треба бути обережним з висновками і написанням констатації хто є хто, від гріха подальше)

я от в цій темі також відписувався 2 сторінки назад, на мою думку, скромну, там порушення були серйозніші, але людину я не обзивав, а розраховував на публічність теми і, відповідно-совість порушника, а от якщо цей же "нечемний водій" ще раз мене підріже я його дожену і зупиню, скажу, яка він "редиска" особисто,

так от, до чого це я-треба було дочекатися і сказати ці слова особисто

це перше, що я хотів сказати, а тепер друге-я бачу там тільки єдине порушення - це парковка на підйомі передньою частиною до тротуару, а потрібно задньою,
невідомо, як були запарковані сусідні авто на момент парковки бмв, на фото видно, що бежева 8 чи 9 під'їхала після 39, і ще одне-перешкоди для руху інших авто нема(кут паркування малий(оприділив на око по фото))), паркуватись там можна, там односторонній рух, внизу є знак, який про це повідомляє, а з правої сторони стоїть знак 3.34("Зупинку заборонено"), але його дія розповсюджується тільки на сторону на якій він встановлений,
ще додам, що пункт ПДР 15.7 каже, що на підйомах і спусках ПОТРІБНО паркуватись під кутом, а вздовж краю проїзної частини ДОПУСКАЄТЬСЯ, але необхідно вивернути керовані колеса, щоб виключалась можливість самовільного руху транспортного засобу


таке моє бачення ситуації, краще було піти через дорогу і заміряти відстань від стіни будинку до X-traila чи є там два метри,
для мене погана парковка - це паркування на тротуарі, так, що не залишають 2м. для пішоходів, таке враження, що пішоходи акробати, а мами каляски з дітьми носять на руках, і парковка, яка перешкоджає руху ТЗ, і саме гірше-це парковка на газонах, це якщо коротко, на "хлопський розум")

тексту багато-знаю, але хотів щоб моє бачення ситуації було зрозумілим кожному і не було звинувачень в упередженості, я не за сепаратистів))

Слава Україні!:drinks:

Next
07.05.2014, 17:59:23
невідомо, як були запарковані сусідні авто на момент парковки бмв, на фото видно, що бежева 8 чи 9 під'їхала після 39
от власне саме про це і я хотів сказати шановному J.A.R.V.I.S.,

Bumer
07.05.2014, 18:35:50
А перекрити одну з двух смуг, однієї з найоживленіших центральних вулиць Львова це не порушення?
і ще одне - я не дохтор, але бачу в цьому речені ознаки гіперболізації, дивлячись на фото запаркованого авто і тут http://goo.gl/maps/bfacG

Nikola
08.05.2014, 17:50:54
J.A.R.V.I.S., машина правильно запаркована ,давай зустрінимось і я тебе з радістю запаркую!!!P.S за слова треба відповідати!!!

_andriy_
08.05.2014, 21:23:45
я вчора був трохи нечемний, в районі стрийського базару створив незручностей водіям бмв Х-5( д.н. вроді 57-57) та 7мці тій новій(д.н. по-моєму 0888), за що мені соромно, бо останній мене навіть пропустив з другорядки, а я вчудив....якщо власники даних автівок читають цей форум, то прошу вибачення.:beer::(
Попри все, водієві Х-5 слід бути трохи стриманішим

axel
08.05.2014, 21:33:51
я вчора був трохи нечемний, в районі стрийського базару створив незручностей водіям бмв Х-5 та 7мці тій новій, за що мені соромно, бо останній мене навіть пропустив з другорядки, а я вчудив....якщо власники даних автівок читають цей форум, то прошу вибачення.:beer::(
Андрію, визнати себе неправим і вибачитися може тільки дуже смілива людина! Ти мужик! :respekt:

bmwe36petro
08.05.2014, 21:39:25
визнати себе неправим і вибачитися може тільки дуже смілива людина!
+1 :respekt:

J.A.R.V.I.S.
08.05.2014, 22:31:42
Вибачте за таке висловлювання про чмошніка... просто наболіло.
Але, зад машини перегородив пів лівої смуги, що не давало відразу двом машинам їхати вулицею, таке паркування називається "як їхав так і встав"
,давай зустрінимось і я тебе з радістю запаркую!!!
А запаркуєте так само зле як і машину? :biggrin:

tommy_boy
09.05.2014, 15:33:39
Nikola, J.A.R.V.I.S., пропоную вам продовжити спілкування в приваті, познайомитись і випити піваса... :ok:

порпоную інцидент з паркуванням завершити...

Ecosee
14.05.2014, 08:09:38
А чия чорна е36 седан ВС3808** з наклейкою клубною ззаді?

Ecosee
14.05.2014, 21:08:21
А чия чорна е36 седан ВС3808** з наклейкою клубною ззаді?

Або 2808... може путаю.

Sergo
15.05.2014, 01:30:15
А чия чорна е36 седан ВС3808** з наклейкою клубною ззаді?

З якою метою інтересуєтесь ?

Ecosee
15.05.2014, 08:04:47
На моїх очах ледь не збив жінку з каляскою на переході. Вирішив на Чупрнки на червоне світло обігнати колєйку машин і вирушити по своїх справах, але чуть не наробив біди якійсь сім'ї.

Sergo
15.05.2014, 15:09:20
На моїх очах ледь не збив жінку з каляскою на переході. Вирішив на Чупрнки на червоне світло обігнати колєйку машин і вирушити по своїх справах, але чуть не наробив біди якійсь сім'ї.

буде наказаний...

{ додано через 24 хвилини }
А точно жінка з коляскою була? Я ситуацію розяснив, дійсно, було... спішив... але жінки з коляскою не було!

Ecosee
15.05.2014, 16:38:49
була-була. Він її справа об'їхав.між нею і машиною першою на світлофорі. відео доказів нема нажаль :biggrin: Реєстраторів не юзаю.
Взагалі мені важливо щоб чоловік зрозумів, що так робити погано. Спішити ж потрібно "мендлєнно" :wink: Він виграв на тому макс. 3 хв, бо на слід зелене я вже проїхав то місце, а стояв за ним слідуючий, а міг наробити дєлов на все життя.
Peace

Yurec
15.05.2014, 16:43:13
"Рєдіска" викидає недопалки через вікно !!!

Sergo
15.05.2014, 18:23:30
"Рєдіска" викидає недопалки через вікно !!!

А руки після туалету він миє ? :rofl:
Я також через вікно викидую... а куда ще ?..

bmwe36petro
15.05.2014, 19:23:54
Я також через вікно викидую... а куда ще ?..
в попільничку викидувати треба, а не через вікно, в Європі за такий вчинок великий штраф заплатити можна... По-перше це небезпечно, а по-друге дуже не культурно викидувати через вікно недопалки та й інші предмети.

Sergo
15.05.2014, 19:40:43
в попільничку викидувати треба, а не через вікно, в Європі за такий вчинок великий штраф заплатити можна... По-перше це небезпечно, а по-друге дуже не культурно викидувати через вікно недопалки та й інші предмети.

В мене немає попільнички, та й не треба рівняти з Європою...
Ця тема переростає вже в фіг знає що.. давайте ще фоткати в кого машина грязна, в кого димить, хто не пристібнутий їздить...

axel
15.05.2014, 20:27:56
Я також через вікно викидую... а куда ще ?..
Як сказали вище в попільничку. А як нема, то стаканчик собі постав. Слухай, а на килимок ти собі чого недопалки не кидаєш?
В мене немає попільнички,
Давай ми тобі клубом придбаємо, але перестань так робити.
та й не треба рівняти з Європою...
А чого, боми ми бидло і не вміємо не смітити? Чисто не там де прибирають, а там де не ср*ть.

bmwe36petro
15.05.2014, 20:33:39
Чисто не там де прибирають, а там де не ср*ть.
саме так, і починати треба із себе, бо всі ми хочемо змін на краще

LC MONARCH
15.05.2014, 20:53:26
axel,
+1

doctor
15.05.2014, 21:14:10
+10 грн до попільнички:biggrin:

_andriy_
15.05.2014, 21:57:40
мене особисто викидання сміття, недопалків дуже дратує. Чому? та тому що ЯКОГОСЬ НЕ ЗРОЗУМІЛОГО БЕНА так робить лише БИДЛО! Така сама рагульна сцяє в підїздах, відригує за столом кафе, кричить як недорізане по телефону і т.д..... Сьогодні ти викидаєш сміття з вікна, а завтра хтось йтиме в ТВОМУ підїзді і НАСЕРЕ тобі під двері і скаже: А що, я завжди так роблю :crazy:, куди мені ще бігти, як до квартири далеко.:-[

rulyan
16.05.2014, 00:25:42
Треба от так курити, по хлопськи!!!:biggrin:

bsv81
24.05.2014, 02:21:45
Хто знає шось про аварію на Дорошенка, де тьолка на 39 збила дівчинку? Машина знайома, по місту бачив. Чув вона була під наркотою...

bsv81
24.05.2014, 03:23:18
Доречі, на рахунок наклейок, нижчевказаних на ст. 8, в когось їх лишніх дуже багато, бо обклеїв всі машини вчора вночі під будинком навпроти Іскри на Сихові. Паркуються машини все життя, а тепер стали бидлом? Чи це вони нам нагадують за себе, шо вони (бидло) нікуда не зникнуть?

Navaxa
25.05.2014, 01:47:55
Хто знає шось про аварію на Дорошенка, де тьолка на 39 збила дівчинку? Машина знайома, по місту бачив. Чув вона була під наркотою...
відпустили її здається.
та бмв "герой" купи аварій
а як їздить по-місту, взагалі мовчу

Svyatoslavaraga
25.05.2014, 15:39:04
який номер, щоб стороною об'їжджати?

Karabas Barabas
25.05.2014, 15:52:54
http://www.pohlyad.com/application/_images/big/news/2014/05/17/IMAG1644.jpg

http://www.pohlyad.com/news/n/48223 (http://www.pohlyad.com/)

Sergo
25.05.2014, 20:16:23
Оооо.. да то чудо взагалі обезбашене.. я би права давно в неї забрав... не раз бачив як чудила жостко.

Karabas Barabas
30.05.2014, 16:59:12
http://autocarma.org/
AutoCarma - автопроект, который позволит всем автовладельцам выразить признание, либо наоборот осудить поведение водителей на дорогах. Поиск автомобиля по гос. номеру, отзывы об автовладельцах, рейтинг автомобилей, рейтинг автолюбителей

_andriy_
30.05.2014, 21:04:42
Чия машина?

Karabas Barabas
23.07.2014, 13:42:26
https://www.youtube.com/watch?v=6pACGSqqwzY

Sergo
23.07.2014, 13:52:37
Мда.. долітався.. недавно тільки його бачив... машина паходу ледве дихала... Для чого ниряти в ряд якого не бачиш ? Чому ніколи в таких випадках не вернутись назад і затормозити ?

P.S. Як появиться тема продам остатки з донора е46 320д - дайте знати будь-ласка :)

shumi12
23.07.2014, 15:22:56
швидше думаю в миколи авто випливе. але походу морда там в какаху розвалена, уазік міцним виявився

rulyan
23.07.2014, 16:13:11
Бмв звичайно політало і доліталося, але шо там той Уазік робив??? Шо то за така мода там паркуватися? Постійно там хтось стоїть!!! Це ж полоса для руху автомобілів а не парковка!!!

realnero
23.07.2014, 17:12:16
там міг і поломаний хтось стояти, чи взагалі людина могда бути біля авто, так шо горе водій міг ще гірше наробити

bmwe36petro
23.07.2014, 18:53:25
там міг і поломаний хтось стояти, чи взагалі людина могда бути біля авто, так шо горе водій міг ще гірше наробити
УАЗік тут ні до чого. Чомусь мене не дивує поведінка водія БМВ на польських бляхах, 90% авто на польській реєстрації чудять на дорогах, особливо той вритий хлам, який здебільшого тут їздить. Невже на них правила і закони не поширюються? Наклейка на задньому склі багатообіцяюча :biggrin:

MO3OK
23.07.2014, 19:21:14
машина 1207 то наша сімейна) прикольна)

Gosha
23.07.2014, 20:23:18
Бачив вчора ту ДТП з полькою , за кілька хвилин проїжджав. Може мене хто на відео сьогодні закипівшого на Словацького зловив. підкажіть майстра хорошого, антифриз кудись втікає, машина гріється в корках. Дякую.

rulyan
24.07.2014, 00:40:59
Чомусь мене не дивує поведінка водія БМВ на польських бляхах, 90% авто на польській реєстрації чудять на дорогах, особливо той вритий хлам
Погоджуюся на всі 100!!! Польські "бляхи" то ужас якийс. По перше вбите в хлам, по друге їде як хоче. Ні поворота не включить, ні рядності не бачить. В селі по полі їм їздити!!!

LC MONARCH
24.07.2014, 10:08:08
В селі по полі їм їздити!!! +1 :)

Anesteziolog
24.07.2014, 10:37:33
Я так зрозумів він до того чудив багато. А тут ше хотів пантанутися. Цікаво чи склали на нього протокол і він заплатить шраф державі? Уазік набагато міцніший БМВ )))) Але із за таких і всі говорять шо на БМВ рагулі їздять.

Gamal
24.07.2014, 10:38:35
Anesteziolog, Так він і є типічний рагуль

e@gle
24.07.2014, 10:39:56
Уазік високий, він під нього заїхав. Думаю нічого страшного там нема

sergiy
24.07.2014, 10:42:52
e@gle, і тріснуте крило з вирваним капотом тому свідки

Ecosee
24.07.2014, 18:34:38
Нагадало :)
https://www.youtube.com/watch?v=yXLmrI8MtNA

Next
24.07.2014, 18:56:09
і знову дтп і знову бмв і знову не наша реєстрація і знову ж таки Б. Хмельницького правда на кільці

Назар Львів
27.07.2014, 23:24:36
Читав коменти на ютубі до польських блях на хмельницького......,один чувак злорадствував: і ще на одного бмв-ода стало менше......

Gosha
28.07.2014, 09:13:55
Хочу поділитись своїми спостереженнями. :beer: Минулого тижня прийшлось як ніколи багато їздити на своїй БМВ по Львові. І таки знайшовся і на мою голову один ПЛ на бмв, пишу з малої, бо машини вже там нема. Чорна 46, молодий пацан, жихлива їзда біля Скрині, без поворотів зміна рядності, підрізання всіх і вся. Я взагалі дивуюсь як люди з таким стилем їзди ще живі. Згадав про цю тему і от що я собі подумав. А за скільки ви купили свою машину? Ану всі відповіли..8-10-12-15...вічно зелених. Десь так. :ok: Перед тим ви продали свою попередню БМВ, на кілька тисяч дешевшу. То я у випадку про себе суджу. :) А знаєте за скільки ті гонщики на Пл купили машину? Чудово знаєте, за 1-2 і ще за так документи. А що вони продали щоб купити її? Вірно мислите, жигу. :) Я не проти жигулів, я проти її водіїв, особливо коли вони пересідають на БМВ. То просто думка в голос, не претендує на єдину вірну.

Sergo
28.07.2014, 11:26:22
Gosha, куплю такі бмв по 1-2 :) Звідки в тебе така інфа ? :) За 2к навіть е36 більш-менш не візьмеш... а доки не роблять - співвласники зараз всі.

amh
28.07.2014, 13:20:39
Gosha, проблема не в марці автомобіля (жигуль чи bmw), а в прокладці між сідушкою і кермом. Для мене нема різниці чи я їду на BMW, Smart чи ВАЗ-2101 (так, маю ще і такого :) ). Головне - залишатися людиною і поважати інших людей, які так само, як і ти, їдуть дорогою і нервуються, якщо якийсь пасивний гомосексуал починає скакати з ряду в ряд, підрізати і т.д.

Якщо є така можливість і бажання - дожени, зупини і ввічливо але переконливо попроси його поводитися на дорозі цивілізовано. :)

Sergo
28.07.2014, 13:33:44
amh, згідний... більшість рагулів правда все-таки на жигулях, чим на ПЛ бляхах. Мене вон недавно різко підрізав чувирло на жегельме і дав по гальмах... коли я вийшов з машини і підійшов до нього почув дуже багато тексту, про те, що я його маю поважати за щось непонятне. Рішив не тратити часу на деградоване бидло.

realnero
29.07.2014, 20:30:04
І таки знайшовся і на мою голову один ПЛ
ІМХО. більшість ПЛ неадекватні, і машини розстріляні...

LC MONARCH
30.07.2014, 00:18:20
А що вони продали щоб купити її? Вірно мислите, жигу. Я не проти жигулів, я проти її водіїв, особливо коли вони пересідають на БМВ. То просто думка в голос, не претендує на єдину вірну

підтримаю.
За неадекватно малі гроші неадекватна людина придбаває адекватну машину і починає... добивати придбане до ручки.

Хоча дійсно - найважливіше не машина, а прокладка - точніше те, що в голові "прокладки".

rulyan
30.07.2014, 02:31:41
Доречі зараз в Закарпатті, в Дийді. Дуже багато авто на Угорській реєстрації (H) Автомобілі гарні. Ні царапіни!!! До польських не порівняти.По їзді- Повороти включають, полоси не путають. Молодці!!!

Sergo
30.07.2014, 03:29:11
rulyan, можливо тому, що це мадяри ? :))

rulyan
30.07.2014, 13:36:26
Sergo, а може просто повагу мають один до одного!

Sergo
30.07.2014, 19:01:08
rulyan, я мав ввиду, що це європейці, а не наші аблюди на вбитих тазіках.

axel
30.07.2014, 23:23:45
що це європейці, а не наші аблюди на вбитих тазіках.
та при чому тут тазіки?
Ти постійно "бо то європейці", або "не треба рівняти нас і європу" От скажи мені, ти хоча б один крок зробив для того щоб бути культурнішим на дорозі, чи далі недопалки через вікно викидуєш?

Sergo
31.07.2014, 00:40:53
та при чому тут тазіки?
Ти постійно "бо то європейці", або "не треба рівняти нас і європу" От скажи мені, ти хоча б один крок зробив для того щоб бути культурнішим на дорозі, чи далі недопалки через вікно викидуєш?

Під тазіками - я мав наувазі добиті машини, а не ваз.
Я і так культурно себе веду на дорозі, недопалки все туди ж.

David
31.07.2014, 09:03:04
.....Я і так культурно себе веду на дорозі, недопалки все туди ж.

Недопалки у вікно це культура??? І якої країни ця культурна традиція??? Якщо нема розуміння елементарного, то про що мова може йти. :mda::mda::mda:

LC MONARCH
31.07.2014, 19:19:09
Якщо нема розуміння елементарного, то про що мова може йти
100 %

та де тут сто тут 1 000 000 %

ПІДТРИМУЮ

temsky740
31.07.2014, 19:43:26
Я і так культурно себе веду на дорозі, недопалки все туди ж.
А якщо в якоїсь е38 позаду сопливить металевий паливний бак і ваш бичок не дай Боже за дивним збігом обставин попаде в бак? ЗАНАВЄС.

vovan
01.08.2014, 21:53:27
А якщо в якоїсь е38 позаду сопливить металевий паливний бак і ваш бичок не дай Боже за дивним збігом обставин попаде в бак?

Вадім,в тебе що бак має карієс ? :biggrin:

temsky740
01.08.2014, 21:57:03
Вадім,в тебе що бак має карієс ? :biggrin:

О, привіт. Карієса немає, цей етап вже пройдено (бак замінено).:yahoo:

vovan
01.08.2014, 22:00:22
недопалки все туди ж.

Робіть так як я.Киньте курити :boast: :biggrin:

temsky740
01.08.2014, 22:02:14
Робіть так як я.Киньте курити :boast: :biggrin:

Вова, я з квітня вже не курю. Все приходить з часом, просто треба до цього морально підійти і з розумінням.

vovan
01.08.2014, 22:13:07
Вова, я з квітня вже не курю. Все приходить з часом, просто треба до цього морально підійти і з розумінням.

А я то думаю що щось бичків біля Стрия на дорогах не видно.....:biggrin:

А якщо серйозно,то молодець!!!,що кинув.

{ додано через 4 хвилини }
А якщо в якоїсь е38 позаду сопливить металевий паливний бак і ваш бичок не дай Боже за дивним збігом обставин попаде в бак? ЗАНАВЄС.

Sergo
02.08.2014, 00:05:23
Робіть так як я.Киньте курити :boast: :biggrin:

Кидав вже неудачно, на цей раз буду більше старатись... думаю ближайшим часом перестану недопалки викидувати :) Да і дорого... в день 50 грн тільки на папіроси :(

P.S. Думаю, що люди які курять - такі самі вчинки роблять, по-крайній мірі, я жодного не бачив, щоб недопалок собі в кишеню чи попільничку в машині кинув.

temsky740
02.08.2014, 00:15:54
в день 50 грн тільки на папіроси
Які куриш?

Karabas Barabas
02.08.2014, 00:51:21
хочу нагадати..
тема :Давайте станем прикладом для решти водіїв.

Sergo
02.08.2014, 02:33:43
Які куриш?

курив parlament night blue, потім довгий час bond синій - влаштовував, тепер останні кілька місяців - parlament carat 4 + captain black vanilla\cherry, бавлюся хорошими електронними - Бігбульбак + Е-бак.

{ додано через 36 секунд }
Karabas Barabas, Ok, sorry :drinks:

LC MONARCH
06.08.2014, 13:30:58
Вишневого кольору Е34 525 tds

ВС 22 45 ЕВ

Хто знає:
нагадайте, будь ласка, або навчіть ПДР.
Сьогоднішню їзду (перед дванадцятою з Левандівки до кільця на В.Великого) адекватною не назвеш.

P.S. Щоб "срисовать" ДНЗ самому прийшлось трішки порушити. Перепрошую.

Svyatoslavaraga
06.08.2014, 14:03:43
Вчора біля 22.00 по Чорновола темна F30 або F10 номер BC 0221 EB здалеку блимаючи фарами підрізав мене (підрізав в мому розумінні - це якщо б я не натиснув на педаль тормозу - мій бампер був би в його дверці) потім відразу другого учасника руху і полетів дальше. Їхав до Занзібару. Чесно кажучи таку наглоту зустрів 1-й раз на дорозі...

Bumer
06.08.2014, 19:46:40
темна F30 або F10 номер BC 0221 EB
на ці номери зареєстровано VOLKSWAGEN GOLF 3

Andre86
06.08.2014, 20:44:52
темна F30 або F10 номер BC 0221 EB

Живе р-н вулиць Хвильового та Лінкольна.

Sergo
06.08.2014, 23:32:36
на ці номери зареєстровано VOLKSWAGEN GOLF 3

дійсно гольф стоїть... може ше не обновилась інфа... або дійсно не розмитнена :)

Karabas Barabas
09.08.2014, 12:09:08
https://www.youtube.com/watch?v=Gop5plDJ9lE

rulyan
09.08.2014, 18:18:18
Karabas Barabas, :biggrin:

Sergo
11.08.2014, 00:09:34
10.08.14р приблизно о 21:00 на проспекті Чорновола, поблизу міленіума водій на темнофіолетовій е34 д.н.з. ВС8330** рухаючись в лівому ряді зі швидкістью 30-35 км\г, з увімкненими ПТФ, ближнім, дальнім світлом ложив болт на всіх і на всьо. При тому ще й "окуня рубав" коли аварійкою блимав і шторку задню піднімав, що сліпить своїм ширпотребним ксеноном.
Прохання відноситись з повагою до інших водіїв, на наступний раз обовязково виділю час і проведу співбесіду.

augustino
12.08.2014, 23:00:32
10.08.14р приблизно о 21:00 на проспекті Чорновола, поблизу міленіума водій на темнофіолетовій е34 д.н.з. ВС8330** рухаючись в лівому ряді зі швидкістью 30-35 км\г, з увімкненими ПТФ, ближнім, дальнім світлом ложив болт на всіх і на всьо. При тому ще й "окуня рубав" коли аварійкою блимав і шторку задню піднімав, що сліпить своїм ширпотребним ксеноном.
Прохання відноситись з повагою до інших водіїв, на наступний раз обовязково виділю час і проведу співбесіду.
Зупинив би його і дав раз в ліве вухо. Часто попадаються такі вночі "любителі лівого ряду", правда доходило до них тільки попередження світлом дальніх фар.

Sergo
13.08.2014, 09:12:54
augustino, мене спрягло не так рух в дачному режимі у лівому ряді, як повний "світловий" комплект (обігнав без напрягу і по правому ряді). Ксенон у ПТФ, ближньому, дальньому - навіть через підняту задню шторку пробивало... і це під вечер - вночі навіть не представляю, як би то було.

Sergo
13.08.2014, 23:22:03
Сьогодні бачив знову ту машинку, з номером помилився - ВС8333СО.

Gamal
13.08.2014, 23:26:28
Sergo, що тепер водій натворив?

Sergo
14.08.2014, 03:08:18
Gamal, нічого, просто звернув увагу, що це та же машина.

{ додано через 42 секунди }
rulyan, а в тебе ксенон у всіх фарах і птф ?

rulyan
14.08.2014, 08:57:31
Sergo, Читай уважно яка в мене машина! В мене е39. Сіра!

Sergo
14.08.2014, 17:33:08
rulyan, ну я поняв, я мав наувазі твого друга...

rulyan
14.08.2014, 21:43:12
Sergo, якщо чесно не знаю

Sergo
14.08.2014, 21:57:25
rulyan, дякую! Можливо співпадіння :friends:

Sergo
27.08.2014, 17:09:50
"КРАЙНА ЗМІНЮЄТЬСЯ, А Я І ДАЛІ БИДЛО"
http://vk.com/video10963135_169678037?list=b52547880c61dd7b85

temsky740
27.08.2014, 17:23:28
Ніфіга вона не змінюється, Сержо. Це печалька.

https://www.youtube.com/watch?v=6RdGrsYF9ts

rulyan
27.08.2014, 17:31:17
Sergo, Я б йому по писку надавав за таке. Неадикват повний!!!

Sergo
28.08.2014, 01:54:38
rulyan, думаю його публічна відомість дасть більше результату, чим фізичне покарання - такі "терпіли" вже привикли по голові брати.

rulyan
28.08.2014, 02:00:11
Sergo, Я думаю говорити тут не поможе. Воно хамить, руки тяне. Що з ним робити? Дати юому треба добре, щоб зрозумів ...:yahoo: і до інших такого не позволяв!!!

Sergo
28.08.2014, 02:46:26
rulyan, коли то відео на ютубі побаче все його оточення - думаю він получить хороший урок.
Руки він тянув бо надіявся, що автор дасть по педалям... а коли побачив, що його не бояться - поняв, що треба відвалювати.
Дав би в вухо тому рагулю - зранку він би вже сидів заплаканий в Галицькому райвідділі з справкою з травмпункта на середні тілесні.

axel
31.08.2014, 14:09:47
переглянув відео про цього на шкоді. Старший чоловік, мав би себе поважати... а ведеться як "пацанчики с района". В оператора залізні нерви.

Sergo
01.09.2014, 12:06:18
https://www.youtube.com/watch?v=QALc3JMTqpk

tommy_boy
01.09.2014, 13:27:41
це ж прям біля ДАЇ. певно один з їхніх....

Svyatoslavaraga
01.09.2014, 14:09:54
це ж прям біля ДАЇ. певно один з їхніх....
Теж так думаю + Camry менти полюбляють...
В мене просто немає слів... до таких людей слова не доходять, потрібно шукати інший вихід...

Sergo
01.09.2014, 15:31:55
Швидше всього мусор, а не гаїшник.. там райвідділ ще є ):

LC MONARCH
01.09.2014, 23:11:45
Тема про те, що давайте станем прикладом

А відео про дибілів виставляєм

То може варто дивитись відео про того чи про тих, з кого треба приклад брати, а не дивитись на моральних уродів, яким крім як цеглинка по голові більше нічого не допоможе

https://www.youtube.com/watch?v=_oB8Gr5gBC0

sergiy
02.09.2014, 15:22:43
То може варто дивитись відео про того чи про тих, з кого треба приклад брати
згідний :)

LC MONARCH
03.09.2014, 15:15:34
sergiy, :friends:

Tarasik010
06.09.2014, 21:04:10
Вс 9532 вк е34 з клубною наклейкою. "Повороти придумали натурали" так що включай обов'язково. Особливо на стрийській.

Karabas Barabas
15.09.2014, 23:32:04
https://www.youtube.com/watch?v=Xbs6eMxa5ds

BMW-ЮРА
16.09.2014, 09:26:51
Karabas Barabas, молодець тьолка. Так треба людей і вчити!

tommy_boy
16.09.2014, 11:00:12
На! Ти нє даєл :)))

Прикольно

Andrii
16.09.2014, 11:04:30
Вчора ввечері біла 60-та з номерами вс 7797 по липинського гнала так, що думав розіб'ється спочатку об мене, ледь встиг втекти вправо, потім чуть об якийсь пиріжок не пропечаталась, мало бракувало, ше потім його тормозила метрів 300. Як підрізала і обидві зупинились, то я об'їхав і теж зупинився і увімкнув аварійку. Це мабуть чувака і зупинило від дурниць. За кілька секунд сів в тачку, зірвався з місця і погнав. Дуже дивна поведінка. Прикро таке спостерігати. Я на світлофорі потім догнав того дядька на бусіку, спитав чи все ок, вім засміявся і сказав "Буває". Такоє.

сс бумер 34
16.09.2014, 16:52:31
https://www.youtube.com/watch?v=Xbs6eMxa5ds

5 балів підтримую
:biggrin:

bmwe36petro
16.09.2014, 22:18:45
Постановочне відео, нехай реально таке зняла б.

Gamal
16.09.2014, 22:48:32
фейк, але приємний :)

LC MONARCH
17.09.2014, 12:53:58
5 балів підтримую
підтримую
P.S. Знайомий так робить, коли бачить подібне