PDA

Переглянути повну версію : E36 BMW 316i by DuDe


Dude89
09.12.2008, 20:24:58
Привіт усім. Нарешті якось зібрався і вирішив виложити фото!!!

І так це BMW 316i седан 1993 року по VIN 92 рік. Вишневий колір)
Салон шкіряний, люк, стікло підйомники механічні в тому є свої плюси і мінуси, без кондиціонера і підігріву сидінь але літом не жаліюсь головне не ставити на сонце, диски ориг. R-15 павучок, акустика рідна в комплекті була штатна магнітола)
Придбав весною ДУЖЕ задоволений особливо якістю виконання деталей хоча рік не дуже але акість відчутна...

Just be
09.12.2008, 20:57:27
Машинка класна, при можливості помалюй пороги і бампера в колір, буде суперово виглядати.
Салон бомба :)

Dude89
09.12.2008, 21:37:00
Звичайно тільки , як появиться можливість.Салон бомба
Дякую)!!!

axel
09.12.2008, 21:56:06
+1 Бампер і пороги під покраску! Однозначно, а так машина супер, особливо салон сподобався.

augustino
10.12.2008, 12:09:31
Ти купив з таким салоном?Мені дуже подобається поєднання чорного з червоним.Симпатично виглядає

ValodjaE36
10.12.2008, 12:18:36
Гарненька:-)))

bmwe36petro
10.12.2008, 12:33:56
Десь я вже ту машину бачив, здається на АвтоРіа весною в оголошенні, дуже схожа на мою ;-), гарно салон зроблено і збережено, а от бампера, пороги і дзеркала - в колір навесну пофарбуй. Дивись тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=597&page=2) як моя змінила вигляд. Шось мене насторожує як на 93р.в. ідеальний стан лакофарбового покриття та решітка радіатора після рестайлу, чи не була вона часом після ДТП?

Dude89
10.12.2008, 13:49:13
Я хочу її всю перемалювати разом з порогами і бамперами)) А за покраску так на фото вона виглядає ідеально на 99% в реальності 70-80%.. ну а решітку попередній власник доставляв, вона вже 2 роки на Україні. Він говорив що вона не бита, тай у мене небуло ніяких пригод з нею, ( слава Богу) Но як там було в Німетчині цього ніхто незнає , на мою думку 80% які з німетчини, були биті. Зараз всі говорять та де, ти що, вона не бита й не мальована.))) Моя була мальована ну і не виключаю такого варіанту що бита.... такий рік , це просто не реально)))) але стан дуже хороший, як на такий рік. Мушу додати, вжитті нічого немає ідеального.

{ додано через 5 хвилин }
bmwe36petro
Хочу запитати, по чому ти брав накладки на передні фари? я б також хотів такі поставити.)

{ додано через 6 хвилин }
Десь я вже ту машину бачив, здається на АвтоРіа весною в оголошенні
Так :-D

bmwe36petro
10.12.2008, 16:15:48
Хочу запитати, по чому ти брав накладки на передні фари? я б також хотів такі поставити.
Я вже писав в темі про бампера (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=597&page=2)
Бровки купив на Кривчицях за 145грн в Тюнінгу, хоча в сусідньому магазині вони коштують 130грн, але не було в наявності, були зі скловолокна за 90грн, але воно того не вартує.
Я хочу її всю перемалювати разом з порогами і бамперами
подумай чи воно того варте, повністю фабована машина викличе більше запитань і підозр з боку потенційного покупця в майбутньому і понесе за собою немалі фінансові затрати (неоправдані, як на мене), краще підмалюй проблемні місця, бампера, пороги, дзеркала і бровки, а все решта не чіпай, вцілому на фото машина гарно виглядає.