PDA

Переглянути повну версію : E34 Проблема з запаленням / подачею палива


amh
20.01.2014, 18:59:35
Короткий опис ситуації: E34 M43, 1994 р. Цілий день їздив без жодних проблем по Польщі і Україні. Вернувся до Львова, висадив колєгу під його хатою, допоміг занести продукти до хати. Після того машина не завелася. Пару разів пирхнула - і все. Підозрюю, що не працює паливний насос (той, що в багажнику), бо не чути, щоби він гудів при запалюванні.

Підкажіть, де можна знайти причину і як вирішити проблему.

case
21.01.2014, 11:27:46
з М43 ніжаль не стикався в мене м50 але якщо підозрюєш бензонасос то перевірити можна наступним чином: щоб не витягувати сам насос з бака відєднуєм шланг подачі палива на форсунки і з допомогою колеги який провертає ключ запалювання дивимось чи подається бензин, я претримував сам шланг пальцем так як тиск там трохи сильний. якщо під капотом той шланг найти незручно то те саме можна зробити і в багажнику добравшись до лючка з правої сторони від запаски, там буде два шланги один на подачу другий возвратка вони мають бути позначені стрілками. Коли в мене трапилась така історія то я по незнанню взявся витягувати зразу бензонасос (кріпиться на двох защолках) а виявився неконтакт в розємі що на крищі поплавка.

_Ramon
21.01.2014, 16:40:55
Якщо я не помиляюсь бензонасос рідко коли так зразу вмирає, попробуй зроби так як вище написали тобі, попробуй постукай по ньому. Проблема може ще бути в датчику колінвала.

Lehae34
22.01.2014, 10:21:13
может сначала посмотреть пред? номер не помню, вроде 23

amh
22.01.2014, 20:16:36
Всім дякую за поради.

Вчора зранку доставив машину до сервісу на Хімічну. Виявилося, що один із проводів, які живлять паливний насос, мав в одному місці пошкоджену ізоляцію і, як наслідок, в тому ж місці перегнив. Запаяли, заізолювали. Тепер все в порядку.