PDA

Переглянути повну версію : Як законно покарати порушника?


Anesteziolog
05.01.2014, 17:45:33
Потребую вашої поради, хто б шо робив?. Маю кума. Близько 3 років тому він з жінкою їхав машиною (старенька ніссан праймера). Майже в сраку заїхав їм пацанчик років 18-20 вроді. Вийшов сказав я винний, подзвонив татові. Приїхали даішники, тато пацанчика. Оформили протоколи, склали карту. Мій кум пройшов ше експертизу на спяніння бо йому хтось порадив. на наступні дні прийшов в даі. ті його пуляли... потім якось дали довідку йому шо він невинуватий. Той каже мені для страхової треба довідку шо інший водій винуватий. вспливла інфа шо тато пацанчика дав дайцям 300 паперів і вони йому такої довідки не дадуть. Короче мій кум попав в штуку баксів (зробив машину), попав 2 тис. грн адвокату, + на експертизи гроші, багато нервів, часу, судився 3 роки, виграв суд. Той піднос подав на апеляцію і виграв апеляцію. Адвокат сказав шо треба починати все спочатку і шо знов тре буде йому платити. В того піндоса тато ше в політесі толі ректор, проректор, декан. В кума руки опустились. Нічо він вже не хоче. Шкода мені його короче. Шо порадите?

Nikola
05.01.2014, 18:12:04
Заміна корумповоної влади і судитися далі!Треба щоб влада, Євромайдану виконала вказівки(відставка президента і уряду) !!!

Юрій
05.01.2014, 18:40:59
В політесі напевно є студентська організація, звернутися до неї хай зроблять рекламу цьому піндосу довбаному, з плакатами під стінами політеху а тим більше зараз попри майдан - вони ще бояться коли їх прізвища на плакатах майорять, плюс звернутись наприклад до ЗІК.......

Volodja
07.01.2014, 20:31:24
В політесі напевно є студентська організація, звернутися до неї хай зроблять рекламу цьому піндосу довбаному, з плакатами під стінами політеху а тим більше зараз попри майдан - вони ще бояться коли їх прізвища на плакатах майорять, плюс звернутись наприклад до ЗІК.......

Згідний з Юрієм.Можливий варіант зі студентами.але я думаю ефективніше буде підключити ЗМІ(ZIK,Надзвичайні новини...)Зараз ні той ректор(чи хто він там) ні ГАЙці не захочуть шуму.Тому,не опускайте руки!

СашаЕ39
10.01.2014, 22:56:05
аішники, тато пацанчика. Оформили протоколи, склали карту. Мій кум пройшов ше експертизу на спяніння бо йому хтось порадив. на наступні дні прийшов в даі. ті його пуляли... потім якось дали довідку йому шо він невинуватий. Той каже мені для страхової треба довідку шо інший водій винуватий. вспливла і
Підтримую обидва варіанти, можна разом