PDA

Переглянути повну версію : E30 Промивочне масло За і Протии


ArtDriver
04.01.2014, 11:09:51
Привіт, після купівлі машини стало питання заміни масла в двигуні. Тут виник нюанс, а саме неясно, яке масло було в моторі мінералка чи синтетика.
Буду лити Напівсинтетику але не знаю чи варто промивочне перед тим залити? Бо думки розходяться одні кажуть варто промивочним спочатку а інші кажуть шо промивочне коцає мотор і краще зразу заливати синтетику а поітм через 1000-2000 злити його і залити наново?
Ваша думка що до цієї ситуації ?

Karabas Barabas
04.01.2014, 12:27:14
Промивку не лий!
Краще дешевшим маслом помити і залити оригінального масла, такого яке має бути по заводських допусках.

1trs
04.01.2014, 12:34:49
Не варто, я свою 24тд-ку промив потім датчик барахлив, почались заміри тиску...танці з бубном... але потім все стабілізувалось (але датчик замінив) (старий пробило, новий пробило, а третій уже працював норм)

_andriy_
04.01.2014, 12:42:21
якщо лити півсинтетику то нічого не треба мити, вона нормально в"яжеться і з мінералкою і з пів-синтетикою і з повною синтетикою.
промивка спец засобом, особливо після гамняного масла, може нанести шкоду гідрокомпенсаторам, якщо двигун м40

NOS
04.01.2014, 15:10:28
я теж коли купив авто не знав яке масло було перед тим...
Злив масло зачекав щоб усе добре зтекло і витягнув остатки з стакана там де масляний фільтр, залив нове. Проводив заміну уже 3 рази ніби усе добре.
р.s. я теж проти промивок, головне лити якісне мастило:wink:

ArtDriver
04.01.2014, 16:23:28
Дуже всім дякую, мабуть так і зроблю залию напівсинтетику а через тисячу-другу злию його і по новій наповню.

Ще якась непонятна річ, лампа масла взагалі не світиться, хотя масла на щупі 2мм від кінчика, при заведенні навіть не мигає :( Може підкажете в яку сторону глянути? Ще раз дякую всім!

324disel
04.01.2014, 16:50:08
Заливай любе якісне масло і їзди на здоров'я від заміни до заміни. Це все забобони про промивку і про "посвариться". Посваритися може наприклад атф з пінтусіном або ще яка фігня.

bmwe36petro
04.01.2014, 23:41:26
Це все забобони про промивку і про "посвариться"
Все вірно, всі сучасні моторні масла взаємозамінні.

П.С. Якщо треба якісне масло - звертайтесь.
О5О-371-68-67, О93-253-7О-3О Петро.

tommy_boy
06.01.2014, 11:45:49
Ще якась непонятна річ, лампа масла взагалі не світиться, хотя масла на щупі 2мм від кінчика, при заведенні навіть не мигає Може підкажете в яку сторону глянути? Ще раз дякую всім!
має світитися і гаснути при заводці. якшо нема, знач лампочки в приборці нема!

{ додано через 2 хвилини }
чи варто промивочне перед тим залити
я в себе розкоксовував і після того промивочне заливав... нічо страшного не сталося, але страні витекло дохрена. воно дуже рідке (на олейну схоже), і вимиває в місцях куди звичайне не дістає.