PDA

Переглянути повну версію : Антірадар.


bmwgorobec
04.12.2008, 15:07:00
З настанням тяжких часів(підвищення штрафів) промелькнула ідея покупки антірадару.Поділіться своїми думками на рахунок такого девайсу. Дякую

Alex
04.12.2008, 16:07:36
З настанням тяжких часів(підвищення штрафів) промелькнула ідея покупки антірадару.Поділіться своїми думками на рахунок такого девайсу. Дякую

у тебя на аватаре тачка с синими номерами или мне кажется ? :-)))

Just be
04.12.2008, 16:30:42
Super CAT SVE-66R має ловити візир.
Цифровой антирадар Super CAT SVE-66R
Основные особенности модели радара детектора фирмы Super CAT SVE-66R:
Интегрированный цифровой процессор обеспечивает четкое распознавание вида излучения и высокий уровень фильтрации, полностью исключая ложные срабатывания.
Поисковая система обнаружения позволяет реагировать на волну радара, работающего вдогон (с тыла) или с движущейся позади патрульной машины.
Система MAC определяет скорость автомобиля и отключает сигнал тревоги в случае когда машина двигается слишком медленно или стоит на месте.
Система ASS автоматически определяет наиболее подходящую чувствительность антирадара.
Режим экстрачувствительности позволяет обнаружить работающий радар на расстоянии до 5 километров.
Приемник радиоволн предупреждает о ведущихся рядом радиопереговорах, позволяет водителю принять аналитическое решение о снижение скорости.
Выбор мелодии звукового предупреждения.
Автоматическое приглушение звука, после 30 секунд непрерывной тревоги.
Питание от 12 или 24 вольт, а так же работа от солнечной батареи и встроенного аккумулятора, что позволяет избавится от лишних проводов.
Регулируемый угол наклона солнечной батареи.
Автоматическое включение и выключение антирадара с помощью датчика качения.
Полностью адаптирован к российским системам слежения.
Антирадар Super CAT SVE-66T обладает следующими уникальными свойствани:
Это единственный на сегодня радар детектор который корректно распознает новейшие лазерные системы снятия скорости, которые активно используются сотрудниками ГАИ в Москве, особенно на третьем транспортном кольце.
Super CAT SVE-66T видит лазерные радары серии "ВИЗИР" на расстоянии до 600 метров, при эффективной дальности самого радара "ВИЗИР" в 400 метров.
Возможно крепление: На торпеде, на лобовом стекле и на солнезащитном козырке


у тебя на аватаре тачка с синими номерами или мне кажется ?
На аватарі не його машина.

Vomont
04.12.2008, 17:03:13
Just be, а ціна на нього є?

augustino
04.12.2008, 17:04:32
Just be, тільки його і тре використовувати, бо ми тепер знаємо що писати в протоколі, коли ловлять на звичайні "фари")))))))))

Just be
04.12.2008, 17:13:47
а ціна на нього є?
В районі 300 баксів. Враховуючи дальність його дії(600 метрів) і ефективної дії візира(400м) повинен працювати добре. Та й з новими штрафами він окупиться швидко :)

adv0kat
04.12.2008, 17:47:27
В районі 300 баксів. Враховуючи дальність його дії(600 метрів) і ефективної дії візира(400м) повинен працювати добре. Та й з новими штрафами він окупиться швидко :)

Есть еще один вариант - НЕ НАРУШАТЬ;-D

Just be
04.12.2008, 17:51:06
Есть еще один вариант - НЕ НАРУШАТЬ
Я взагалі їзджу по правилах, але по трасі ж не будеш їхати всю дорогу 110 (90+20) ... По місту згідний, що по знаках треба, але траса це зовсім інша маліна :)

Vomont
04.12.2008, 18:22:07
але по трасі ж не будеш їхати всю дорогу 110 (90+20) ...
Да ,блін,згідний. Сьогодні в цьому переконався вертаючись з Тернополя. Завжди долав дистанцію за 1год 20 хв а тепер їхав 2 год та ще в 5 ранку стояли Даїшники з фарою,во прікол.
Для мене це актуально..
Just be, маєш контакти де його купити?

bmwe36petro
04.12.2008, 18:35:06
Я взагалі їзджу по правилах, але по трасі ж не будеш їхати всю дорогу 110 (90+20)
як на мене, то мені і 110 може бути, але ж у нас знаки обмеження типу 40, 60, 70 стоять де завгодно, а не там, де вони дійсно потрібні. Чомусь за кордоном якшо стоїть знак 40, то значить всі їдуть 40, бо інакше можна або злетіти з дороги, або на інші неприємності напоротись, а в нас як поставили при ремонтних роботах два роки тому, так і стоїть знак даючи ДАІшникам заробляти на хліб і до хліба. А щодо позначення тих місць, де проходять ремонтні роботи, то взагалі жах. Стоїть нещасний знак (вночі не освітлено) в кількох метрах від місця, де працюють люди і техніка. Для прикладу, в сусідній Польщі таку ділянку дороги видно за кілометр. Таке враження, що в нас знаки ставлять для заробітку ДАІ, а не для безпеки ДР та зменшення аварійності. В нашій країні антирадар потрібен, поки не наведуть порядок з дорожніми знаками, але не зловживайте перевищенням швидкості, враховуйте дорожню ситуацію і бережіть себе та оточуючих.

Just be
04.12.2008, 18:56:54
bmwe36petro, ну знаки залишені після ремонтів то взагалі болісна тема, так як їх дуже багато.

BMW-ЮРА
04.12.2008, 20:45:48
Думаю антирадар треба купляти, бо попасти пару раз за перевищення і він себе окупив.А знаки в нас дійсно стоять там де їх непотрібно зовсім.
Цікаво чи є якісь ефективні радари шо гроші заплатиш недаром?

Vomont
04.12.2008, 21:29:06
Цікаво чи є якісь ефективні радари шо гроші заплатиш недаром?
Мене це саме цікавить.
Just be, є в тебе якісь контакти купівлі радару який ти виклав?

Vovchik
04.12.2008, 22:47:53
мені казав знайомий, що всі антирадари діють на заправки ОККО, незнаю на скільки це правда

Vomont
04.12.2008, 23:05:10
мені казав знайомий, що всі антирадари діють на заправки ОККО, незнаю на скільки це правда
Тому що там постійно пють каву Даїшники!:-))):-)))

CityCat
04.12.2008, 23:15:40
мені казав знайомий, що всі антирадари діють на заправки ОККО
8-) навіть якщо не усміхатись з цього посту - антирадар всеж пасивна штука, яка приймає випромінювання (радіо\когерентне випромінювання), визначає чи воно підпадає під діапазон, який використовують вимірювалні пристрої і дає знати. Є штуки, які вносять спотворення в роботу "радарів", але чи є і якщо є такі пристрої для цивільного використання - х.з

А на ОККО... на них впливає все, що не дає їм заробити. А якщо там ще і "ДАЙці" - взагалі стає весело ;-)

Vomont
04.12.2008, 23:17:52
і якщо є такі пристрої для цивільного використання - х.з
пристрої є - але це кримінальна відповідальність.

CityCat
04.12.2008, 23:25:51
До речі, про перевищення швидкості і необхідність антирадару, та і що твориться по дорозі Львів-Київ-Львів станом під кінець цього тижня - напишу в неділю. Місто містом, але і поза ним "шаряться і пасуться". Теоретично дасть якусь "пищу для размышлений"

Vomont
04.12.2008, 23:29:39
Краще щоб не попадав!

Vovchik
05.12.2008, 00:03:36
на протязі середи і четверга на кожному кроці по Стрийській трасі стоять :-/

Just be
05.12.2008, 00:14:29
Just be, є в тебе якісь контакти купівлі радару який ти виклав?
Ніколи тим не цікавився, але знайти і купити не проблема. Основне бажання.

Vomont
05.12.2008, 00:20:22
Зрозуміло,будеш щось конкретне чути то скажи

Just be
05.12.2008, 00:22:32
будеш щось конкретне чути то скажи
тут або треба шукати і купувати, або нічо не робити.

Vomont
05.12.2008, 00:28:03
Да я так і зрозумів. Але тим не менше

CONFIG
05.12.2008, 09:38:05
Якщо проаналізувати коли я попадаюсь за перевищення швидкості.. то це здебільшого випадки коли перед мною нікого нема! Якщо перед мною їде хтось з підходящою швидкістю то я звичайно сижу на хвості, тоді теоретично мені ніякий радар не страшний. Якщо виходити з того коли я попадаюсь то мені ніякий антирадар не допоможе, бо буде пізно.. тому вважаю що ефективність тих радарів мінімальна.
Ті хто розраховує на те що коли буде міряти швидко загальмувати по звуку антирадара.. навряд чи вийде, ті радари заміряють швидкість моментально.
Антирадар як на мене може бути ефективним коли стоїть машина а в ній камера і всіх підряд фоткає, тоді поки фоткають того що попереду можна скинути швидкість. Хоча все треба пробувати. Як на мене головне не перевищувати більше ніж на 50км/год.

CityCat
05.12.2008, 10:10:16
Ті хто розраховує на те що коли буде міряти швидко загальмувати по звуку антирадара.. навряд чи вийде

Правильно. Але антирадар фіксує випромінювання вимірювальних пристроїв на відстанях більших, ніж з яких стараються зафіксувати порушення. Тож його доцільність на трасі думаю буде.

CONFIG
05.12.2008, 10:31:15
Знов ж таки виходячи з досвіду.. Якби я бачив всіх даїшників на відстані 400м то вони б мене і не зупинили за перевищення, а з іншого боку сенс заміряти швидкість на відстані 400м якщо водій їх не бачить, при тому що той пристрій міряє моментально. Не треба думати що вони вже аж такі дурні як оспівають їх в анектодах.

Vomont
05.12.2008, 10:33:54
Питання в іншому,що коли отримавши повідомлення радару про те що десь йде вимірювання швидкості ти можеш до цього заздалегідь підготуватися.

CONFIG
05.12.2008, 10:39:04
Питання в іншому,що коли отримавши повідомлення радару про те що десь йде вимірювання швидкості ти можеш до цього заздалегідь підготуватися.
Якщо тебе вже мірять антирадар тобі не допоможе ;PP

yurakushyk
05.12.2008, 10:41:53
Питання в іншому,що коли отримавши повідомлення радару про те що десь йде вимірювання швидкості ти можеш до цього заздалегідь підготуватися.
Згідний на 100%, в чора їх побачив, але поки готувався було107км, обійшлось 70грн;-)

Just be
05.12.2008, 10:43:33
Якщо тебе вже мірять антирадар тобі не допоможе
Як не допоможе, на трасі елементарно, він ловить за 600 метрів, а радар працює на відстані до 400.

Vomont
05.12.2008, 10:43:46
Ти уявляєш собі фото моєї машини на віддалі 400 м або навіть за метрів 100? Видно буде номерний знак? Тому для таких приладів як Візир потрібна дистанція для повноцінного фото в тому числі. А заміри радарами типу Беркут - хай засунуть собі ДАЇ в жо-у!!

{ додано через 2 хвилини }
Тому поки Даїшник підпустить мене на відстань необхідну щоб зробити фото моєї машини з заміром швидкості то буде метрів за 50 думаю не менше. А по антирадару запас у мене метрів 350 лишається для уповільнення.

Just be
05.12.2008, 10:48:29
У візира мінімальна відстань для розпізнавання знаку - 80 метрів.

CityCat
05.12.2008, 10:57:35
Підводим підсумок дискусії:

Всеж антирадар дає змогу завчасно дізнатись про те, що десь недалеко працює радар. Чітке розпізнання авто новими радарами - з відстані набагато менше пів кілометра. Попадання на стару "фару" - користаємся матеріалами, наданими adv0kat"ом.

Як бути з практичним тестом даного пристрою? Самостійне купування бажаючим провести дослід, чи інший варіант?

CONFIG
05.12.2008, 11:00:49
Дискусія звелась до того що всі розписали мій перший пост в цій темі. Дякую за увагу.

BMW-ЮРА
05.12.2008, 11:27:28
Дискусія звелась до того що це штука корисна, але про застосування її на практиці ніхто неможе нічого сказати!

CONFIG
05.12.2008, 11:38:30
Дискусія звелась до того що це штука корисна, але про застосування її на практиці ніхто неможе нічого сказати!
Тоді яка з неї користь? ROTFL

BMW-ЮРА
05.12.2008, 11:46:42
CONFIG, Назік написав шо дальність роботи радару 400 метрів, сфоткати може за 80 метрів, антирадар ловить за 600 метрів.Математика проста, отже користь є.Думаю всі погодяться.А от чи купляти чи ні то справа кожного особиста.

Vovchik
05.12.2008, 19:26:49
от коли хтось купить порадьте, тоді будемо думати колективно

324disel
05.12.2008, 20:36:09
Та пофіг той радар буде, коли камери будуть всюди. А це буде і дуже скоро.

CityCat
05.12.2008, 21:58:25
Тоді яка з неї користь? ROTFL

Користь буде велика. Якщо практичним тестом буде доведена користь ;-)

Та пофіг той радар буде, коли камери будуть всюди.

Не всюди. Це відомо на 96% :) (на найближчі 2 роки)

realnero
05.12.2008, 22:49:09
Завтра поеду по Киевской трассе, отрыл из запасов свой радар который ловит все(на момент выпуска - лет 5 назад) виды радаров, и на радиостанции хорошо реагирует, ловит до 2км сигналы... фирма Кобра.... Думаю что нарушать не буду, но все же потестаю как он будет работать на этот Визир.... кста по телеку слыхал что во Львовской области пока только 3 таких Визира закуплено. :)

Solidol
07.12.2008, 00:20:47
Завтра поеду по Киевской трассе, отрыл из запасов свой радар который ловит все(на момент выпуска - лет 5 назад) виды радаров, и на радиостанции хорошо реагирует, ловит до 2км сигналы... фирма Кобра.... моя COBRA куплена десь 5 років тому у той час була супер-пупер антирадаром але так і не прижилась в авто з тієї причини що користь від неї була сумнівною. Справа в тому що постійні хибні спрацювання на різні джерела СВЧ випромінювань забембали і змусили на них не реагувати і таким чином пропускати реальні спрацювання на радари. Найкращий "антирадар"-це мругання зустрічних машин:-)))

CityCat
07.12.2008, 00:33:55
Антирадар таки треба, причому якісний. Сьогодні мені не заканало, хоча і сам розраховував на такий варіант . Нахабно піймали за 60 км від Рівного і впаяли 120 - (90 + 20) = 260 грн :-[ Навіть поради adv0kat"a, як діяти у таких випадках не помогли... Настільки грамотно обломили...

P.S.
Краще щоб не попадав!
Любопытство погубило кошака :)

Vomont
07.12.2008, 01:06:56
піймали за 60 км від Рівного і впаяли 120 - (90 + 20) = 260 грн
На який хоть прибор піймали,на новий Візір?

CityCat
07.12.2008, 01:28:58
та де... на старий "Беркут", блн..

Vovchik
07.12.2008, 01:44:58
CityCаt, скажи як обставили???? щоб знати як відмазуватися !!!

CityCat
07.12.2008, 12:12:07
Та закинув їм фразу - пристрій без відеофіксування, звідки я можу знати, що це моя швидкість, а не з попередньої якоїсь машини. І де підтвердження справності приладу. Перевели на протилежну сторону, де стояла їх машина. А перед їхньою стоїть "Октавія" і заповняють на водія протокол - тицяють в його текст - там 142 км, час порушення на 3 хв. перед мною, і якийсь "сертифікат відповідності" на "Беркут-092". Відпускають того, пишуть на мене і ловлять ще одного, одразу підводять до нас, ознайомлюють з моїм протоколом і питають, є сумніви у показах приладу?...

2 adv0kat, підкажи, а в таких випадках як правильно себе вести?

Vovchik
07.12.2008, 12:15:10
є сумніви у показах приладу?
вони мають спитати чи він бачив ???? а сумніви хай доводять в суді :), він підписується як свідок

CityCat
07.12.2008, 12:31:35
Напевно той тип теж щось протестував... мені з ними якось сперечатись сильно не хотілось

Vomont
07.12.2008, 22:32:20
CityCаt, скажи як обставили???? щоб знати як відмазуватися !!!
Є на це тема http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=1094

ValodjaE36
12.12.2008, 11:47:23
та зними особливо не посперечаєшся, найкраще то не попадатись, хай той знак по дурному встановленно на двухрядці 40км/год. але мона і до 60 їхати, проїхати так трошка, втративши 1 хв., зато без порушень та радарів... в самого так рідко получається, але тре старатись)))

adv0kat
12.12.2008, 12:47:23
Та закинув їм фразу - пристрій без відеофіксування, звідки я можу знати, що це моя швидкість, а не з попередньої якоїсь машини. І де підтвердження справності приладу. Перевели на протилежну сторону, де стояла їх машина. А перед їхньою стоїть "Октавія" і заповняють на водія протокол - тицяють в його текст - там 142 км, час порушення на 3 хв. перед мною, і якийсь "сертифікат відповідності" на "Беркут-092". Відпускають того, пишуть на мене і ловлять ще одного, одразу підводять до нас, ознайомлюють з моїм протоколом і питають, є сумніви у показах приладу?...

2 adv0kat, підкажи, а в таких випадках як правильно себе вести?

Что писать в пояснениях к админпротоколу в зависимости от указанных обстоятельств

В протоколе есть графа где водитель пишет свои объяснения к протоколу, пишем следующее:
Виміряна швидкість належить іншому транспортному засобу (по можливості вказати марку і номер), доказів її належності моєму транспортному засобу – немає, на порушення п.2.1 Інструкції, затвердженої наказом МВС №1217, не надано фото- або відеодоказів належності виміряної швидкості саме моєму транспортному засобу;
Швидкість виміряно поза межами зони обмеження, встановленого заборонним знаком (після перехрестя або кінця населеного пункту); Різниця між виміряною швидкістю і тією, за рух з якою не передбачено відповідальності, не виходить за межі похибки вимірювань; Відсутні документи про допуск даного засобу вимірювальної техніки до застосування в Україні, повірку, похибки при вимірюваннях, що робить вимірювання незаконними у відповідності до Закону України „Про метрологію та метрологічну діяльність”.

Пишем дальше

Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо або через комп’ютер (визначаються ті параметри, які фіксуються приладом, зокрема, швидкість, абощо, об’єкт зйомки, її режими, кут огляду приладу, тощо. Між тим, ст..14-1 КпАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.

Снова пишем

У протоколі про адміністративне правопорушення та постанові відсутні докази належності виміряної швидкості саме моєму автомобілю. Фактично мені співробітником ДАІ, що склав протокол, було продемонстровано тільки час, який ніби-то пройшов з моменту вимірювання швидкості, на приладі. Встановити та довести, що вимірювалася швидкість саме мого автомобіля, неможливо, а за таких умов різниця у кілька секунд може означати, що насправді виміряно швидкість автомобіля, який рухався у кількох десятках метрах від мого автомобіля.
При цьому у момент, близкий до вимірювання швидкості та зупинки, поряд із більшою швидкістю рухався автомобіль (вказати марку та/або номерний знак). - будь який.

И на последок:

Співробітник ДАІ під час вимірювання тримав вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується.

После такой питиции сотрудник ДПС этот протокол сам съест, чтоб его начальство его не увидело:-)))

ValodjaE36
12.12.2008, 13:18:41
Даааа.... очень грамотно расписано))) после такого, им точно легче его сесть и забыть^^ только бы хватило места на протоколе...

realnero
15.12.2008, 15:26:45
Вообщем ездил 2 раза в Ровно и обратно...

Менты стоят со старыми приборами, пару раз пытались взять на скорость, не получилось, радар спасал во всех случаях(хотя и интуиция 2 раза спасла меня). Ментов на трасе много, стоят даже ночью.... ловят только на вскидку из-за кустов или за поворотом сразу... Антирадар в любом случае зачот... у меня выводит тип сигнала и я знаю когда это рация на заправке а когда радар мента. В любом случае лучше лишний раз тормознуть чем попасть на 200грн.

И последенее, не забывайте моргать встречным о ментах - очеееенннь сильно помогает!!!

Vovchik
15.12.2008, 16:03:46
realnero, дякую за інфу, а який у тебе радар ??? і чи реагує на візір, бо кажуть що е якісь лазери, інфрачервоні ....

bmwe36petro
15.12.2008, 16:20:45
а який у тебе радар ???
Vovchik, читай вище, realnero вже писав
Завтра поеду по Киевской трассе, отрыл из запасов свой радар который ловит все(на момент выпуска - лет 5 назад) виды радаров, и на радиостанции хорошо реагирует, ловит до 2км сигналы... фирма Кобра.... Думаю что нарушать не буду, но все же потестаю как он будет работать на этот Визир.... кста по телеку слыхал что во Львовской области пока только 3 таких Визира закуплено.

Vovchik
15.12.2008, 16:34:00
доречі наші в Трускавці вже мають

realnero
16.12.2008, 12:39:02
realnero, дякую за інфу, а який у тебе радар ??? і чи реагує на візір, бо кажуть що е якісь лазери, інфрачервоні ....
Cobra, на лазерный сигнал реагирует нормально.... На визир не знаю пока, но думаю что да.... ничего там особо нового в нём нет.

ValodjaE36
16.12.2008, 13:06:14
Cobra
оч хорошая фирма... я имел такой, но продал его уже давно))) был доволен, но часто он ловил и мобилки и рации^^

Shurikoff
22.12.2008, 18:15:18
http://www.autozvuk.com.ua/info.php?id=7280
Я себе заказал,в среду четверг будет,ловит все даже Визир.

Just be
22.12.2008, 22:39:53
Shurikoff, тоді чекаєм відгуки.
bmwgorobec, ти б тоже відписав що і як :)

adv0kat
25.12.2008, 16:21:43
Грозный ВИЗИР?
http://zavodi.ua/news/view/87

Antek
17.02.2009, 17:18:59
Є можливість привезти радар-детектор SVE-33T. Він реально перевірений проти ВІЗИРЯ. Ціна приблизно 300 у.е.:-o Формую зараз заказ на декілька штук для знайомих, можливо получиться троха дешевше. Цікавить, пишемо в лічку....;-)

Shurikoff
18.02.2009, 17:39:31
значит маленький отчет о радаре Stinger s500
+ ловит все действительно,все старые типа Беркут,Сокол и т.д а также самый гроэнный на сегодня Визир проверенно не раз.
- по городу бывают ложные с работки в диапозоне К на заправки или большие супермаркеты
или на не которые крутые машинны с похожим радаром диапзон Х
+ по трассе все четко дальность приличная, число ложных
срабатывание 0
+ при цене 130 баков отличная модель среднего уровня.

CityCat
18.02.2009, 18:02:21
о радаре Stinger s500
я б на цей девайс підписався, всеж 130 це не 300 при теперішньому курсі

Anesteziolog
22.02.2009, 20:48:40
Shurikoff, він спрацьовує на мобільний телефон? бо в мене є радар, трошки старий фірми не памятаю. на старі типа Беркут,Сокол и т.д працював нормально, Візір ше не доводилось, але він дуже пищить на мобільний- в тебе мобільний ще не дзвонить а він вже пищить і ти розумієш що зараз до тебе будуть дзвонити. Мені цікаво чи всі радари так пищать.

Shurikoff
23.02.2009, 13:22:19
Anesteziolog, нет на мобилки он вообще не реагирует.

ValodjaE36
03.03.2009, 18:21:14
Тут продають антірідари, не дорогі:)
http://rix.com.ua/shop/441/538/630/?b=694&cc=50

{ додано через 10 хвилин }
Тут продають антірідари, не дорогі:)
http://rix.com.ua/shop/441/538/630/?b=694&cc=50

Just be
24.03.2009, 01:52:06
От і я починаю собі потихенько шукати антирадар на літо :)
Наразі вибір впав на Cobra XRS 9955, якщо не знайду нічо цікавіше буду його замовляти(зі штатів), хто що чув про них?

G-power
24.03.2009, 09:31:51
вибір впав на Cobra XRS 9955, якщо не знайду нічо цікавіше буду його замовляти(зі штатів), хто що чув про них?
Зачем с такой дали его везти? Он есть и у нас:-)))
http://fanauto.com.ua/catalog.php?type=podgr&kod_gr=21&kod_podgr=261&name_gr=%DD%EB%E5%EA%F2%F0%EE%ED%ED%FB%E5+%F1%E8%F1%F2%E5%EC%FB+%E0%E2%F2%EE%EC%EE%E1%E8%EB%FF&name_podgr=%C0%ED%F2%E8%F0%E0%E4%E0%F0%FB&marka=

Just be
24.03.2009, 10:49:45
G-power, він в нас є, але в 2 рази дорожчий =)

G-power
24.03.2009, 13:41:40
Just be, есть еще один вариант, чтоб не покупать антирадар. Снимаешь номера в багажник и газ в пол:-))) (У нас парни частенько так резвятся)

ValodjaE36
24.03.2009, 13:51:49
(У нас парни частенько так резвятся)
АГА, у вас есть где разогнаться;-)
А у нас долго будешь сваливать по коротким и разбитым улочкам8-)
раз видел ка Порш 911 турбо у нас над дайцами на ВАЗе, издевался так и не догнали8-)

emfive
25.03.2009, 01:12:05
мені казав знайомий, що всі антирадари діють на заправки ОККО, незнаю на скільки це правда
Радари спрацьовують на більшість заправок, супермаркетів, магазинів з автоматичними дверима. Виявляється сенсор руху в них мікрохвильовий, і працює саме на частоті міліцейських радарів 24,15ГГц. Причому дайці знають про сей "ефект" і люблять стріляти радарами з-під заправок.
Перевірено моїм Cobra XRS 9430.

ValodjaE36
25.03.2009, 11:08:19
Причому дайці знають про сей "ефект" і люблять стріляти радарами з-під заправок.
от стрілки, розумнішають з кожним днем(:
шкода, що немає чим в них постріляти:->

adv0kat
25.03.2009, 16:42:27
от стрілки, розумнішають з кожним днем(:
шкода, що немає чим в них постріляти:->

УЖЕ ТЕРПЕНИЕ У ЛЮДЕЙ ЛОПНУЛО!!!:-o

На трассе под Первомайском неизвестные избили гаишника милицейскими дубинками

В субботу, 14 марта, в Первомайском районе Николаевской области
неизвестными был зверски избит сотрудник ГАИ.

Происшествие произошло на обочине трассы «Ульяновка-Николаев», неподалеку от города Первомайск. Пострадавшим оказался Е. Цушко - сержант милиции, инспектор ДПС первого взвода Первомайской роты ГАИ, которая и обслуживает трассу «Ульяновка-Николаев».

Сотрудник ГАИ находился в машине и из салона автомобиля с помощью видеокамеры фиксировал скорость проходящих машин. Около 17.00 по направлению от автобана «Киев-Одесса» в сторону Николаева двигался микроавтобус «Мерседес Vita» с крымскими номерами. Остановившись возле автомобиля госавтоинспекции, из «Мерседеса» вышли трое мужчин, вытащили инспектора ГАИ из машины и начали избивать.

Удары, в основном, наносились по голове, и не руками, а резиновыми милицейскими дубинками. Избив сотрудника милиции, преступники отобрали у него мобильный телефон, видеокамеру, сели в автомобиль и отправились дальше.

По второму мобильному телефону раненый инспектор смог сообщить своим коллегам о случившемся. Уже через несколько минут нападавшие были задержаны сотрудниками ГАИ и доставлены в Первомайский РОВД Николаевской области.

В автомобиле преступников были обнаружены окровавленные спецсредства РП – 73 (резиновые милицейские дубинки) и вещественные доказательства – мобильный телефон и видеокамера.

Пострадавший был доставлен в Первомайскую городскую больницу, где ему поставили диагноз «закрытая черепно-мозговая травма, сотрясение головного мозга, ушибленные раны головы». В данный момент он находится в тяжелом состоянии.

«Троица» задержанных преступников (1960, 1964 и 1966 годов рождения) прокуратурой города Первомайска была отпущена из-под стражи. Хотя, если разобраться, то преступление, которое они совершили, может подпадать под ст. 187 УК Украины – «Разбой». Или же под ст. 121 УК Украины – «Умышленное тяжкое телесное повреждение». А по сути это преступление должно квалифицироваться по ст. 345 Уголовного кодекса Украины — «Умышленное причинение работнику правоохранительного органа телесных повреждений в связи с исполнением им служебных обязанностей».

В данный момент в Первомайском районе, по инициативе начальника УМВД Украины в Николаевской области Владимира Уварова, работает создана специальная рабочая группа, которая занимается расследованием данного инцидента.

Just be
12.05.2009, 10:56:51
Приїхав мій радар Cobra XRS-9955, перші враження суперові, по місту і трасі веде себе класно, на заправки і решту не реагує. Єдине показував перший рівень біля 2 таксистів і при проїзді на трасі біля практікера, але можна поставити в настройках, щоб про сигнали сили менше ніж 2-3, не маячив. На перехресті стрийська-наукова, зразу замаячив(5 рівень) так що підозрюю що там шось стояло :)

Бан
12.05.2009, 12:23:13
На перехресті стрийська-наукова, зразу замаячив(5 рівень) так що підозрюю що там шось стояло

да зина там шифруется и пасет с Визиром мля

Vomont
13.05.2009, 23:54:04
що там шось стояло
Точно ВОНО стояло

Діман
15.05.2009, 01:52:24
Народ чого ви паритесь?
Продаєтся балончик з фарбою наносется на рамку номерів і коли візир знімає замість номера він побачить просте зеркало!
Дуже популярна штука в Києві (коли рамка номерного знаку переливаєтся)

Vomont
15.05.2009, 08:47:39
Діман, ти це сам пробував чи то розказували. На скільки я знаю то балончик той можна запхати дяді ДАЙЦУ в поп.... і тільки тоді точно фото візира до тебе не прийде.

Just be
15.05.2009, 10:51:15
Народ чого ви паритесь?
Питання якраз в тему :) почитай тут (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?p=18570)

BMW-ЮРА
15.05.2009, 11:49:59
Народ тема про антирадари , а не про балончик.Про балончик э окрема тема фото блокер.
На рахунок радарів то зараз ше поки нема автоматичного приладу , ніякий Візир вам нічого незробить, то все незаконно.І хто платить такі штрафи той має лишні гроші.Оскаржуйте і суд полюбому має такі постанови інспекторів визнавати незаконними.

Діман
15.05.2009, 15:41:59
Діман, ти це сам пробував чи то розказували. На скільки я знаю то балончик той можна запхати дяді ДАЙЦУ в поп.... і тільки тоді точно фото візира до тебе не прийде.

Не перевіряв багато хто купляє незнаю нескаржатся, але знаю приблизну ціну його 420грн)))

{ додано через 3 хвилини }
Питання якраз в тему почитай тут

Треба пошукати не памятую де бачив про цей балончик в інете навіть написано шо нема в нас закону такого шо забороняє цей айрозоль (ну шось в тому роді)

{ додано через 15 хвилин }
Можу порадити проти візиру Радарчик Whistler Pro 78
Детальніше на сайті
http://www.stardreams.ru/radard.html

Just be
15.05.2009, 16:41:18
шо нема в нас закону такого шо забороняє цей айрозоль
То понятно, що не буде написано "забороненно розпилювати на номерний знак аерозоль". Замість цього написано - з номерним знаком, закритим іншими предметами чи забрудненим, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знаку з відстані двадцяти метрів
і далі фіолетово, що ти робив з ним. Так само тебе можуть штрафанути за то що номер брудний.

augustino
15.05.2009, 17:11:32
Так само тебе можуть штрафанути за то що номер брудний.
я осінню з Тернополя їхав і спеціально номер замазав болотом,щоб видно не було.А коли "воно" мене зупинило,то я сказав хай сам в такий дощ кожні 10 км стає і витирає мені номера))).Заспокоїлось "воно")))

bmwe36petro
15.05.2009, 17:27:51
Нагадую, тема про антирадар, про вимазані номери пишемо в іншій темі!!!

BMW-ЮРА
15.05.2009, 19:11:36
Just be, Ніхто тебе нештрафане, бо знаки незамазані і їх видно і з 50 метрів.На камері їх просто небуде видно.За то тебе ніяк неоштрафують і нічого тобі недокажуть.

VAVAN
15.07.2009, 20:18:17
Любі друзі (сказано по_президенськи:) )... питання полягає в тому,
ХТО Б МЕНІ ПОЗИЧИВ АБО ДАВ В ОРЕНДУ АНТИРАДАР НА ДВА ТИЖНІ
дата повернення антирадару 2 серпня..

писи: я собі заказав з гамерики , але антирадар буде аж 8 серпня((
Так якшо в когось може валяється без діла, то будьте добрі.. З мене буде пиво - ба..навіть ящик- СКАЗАНО- буде зроблено...

Horak
19.08.2009, 14:04:16
Який порадете радар???

bmwe36petro
19.08.2009, 14:59:44
Horak, переніс твій пост у цю тему. Ти мав на увазі радар-детектор (антирадар)?

GMYPiK
25.10.2009, 01:36:42
у звязку з кризою і коливанням курсу доллара хтось вкурсі в яку ціну зараз нормальні антирадари???