PDA

Переглянути повну версію : Збільшено штрафи за керування ТЗ у нетверезовму стані


amh
20.11.2013, 10:07:15
Керування автомобілем у нетверезому стані тягне за собою штраф від 200 до 350 неоподатковуваних мінімумів або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 1 до 2 років, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.

Верховна Рада України ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп'яніння.

Законом вносяться зміни до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, де згідно з абзацом другим частини першої керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп'яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв від 200 до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 1 до 2 років, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб і на інших осіб – накладення штрафу від 200 до 350 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.

Змінами до абзацу другого частини другої встановлюється, що повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, тягне за собою на водіїв позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 2 до 3 років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого і на інших осіб - адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

В абзаці другому частини третьої встановлюється, що дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, за відмову від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, - тягнуть за собою на водіїв позбавлення права керування транспортними засобами на строк до 10 років з оплатним вилученням транспортного засобу і на інших осіб - адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб з оплатним вилученням транспортного засобу.

Джерело (http://www.unian.ua/news/606161-vr-pidvischila-shtrafi-za-keruvannya-avtomobilem-u-netverezomu-stani.html)

MO3OK
20.11.2013, 21:37:50
6000 відлистати не весело взагалі !

alex_BMW
20.11.2013, 22:51:55
"Курить я буду но пить, не брошу!":biggrin:

oleg520i
21.11.2013, 00:28:07
К:rtfm:раще, за якість доріг переймалибся, а піднімати штрафи кожен дурень може. Тільки від слова верховна зрада мене шляк трафляє.

Karabas Barabas
21.11.2013, 12:12:11
як би підняли до 25 000 можливо був би толк

vovkodaw
21.11.2013, 12:21:49
Правильно роблять я б взагалі за пянку за рульом штрафував, забирав права на все життя і машину вдодачу!!!!

BOKSTER
21.11.2013, 15:10:02
Правильно роблять я б взагалі за пянку за рульом штрафував, забирав права на все життя і машину вдодачу!!!!

Ото ти молодца! Подивився би я на тебе, як би на тебе сфальсифікували протокол за п'янку, а наш продажний суддя штрафанув тебе і забрав права пожиттєво разом з машиною. І що б ти тоді говорив? І на потрібно думати, що з тобою такого бути не може. Чим білбше в наших людей влади, тим більше вони нею зловживають.

ValodjaE36
21.11.2013, 15:27:48
BOKSTER, +1

в нас штрафи піднімають всім ясно для чого, кому не ясно - співчуваю!