PDA

Переглянути повну версію : E30 Моторчик пічки працює но не дує


slide
30.10.2013, 20:53:22
В общем така ситуація. Давав машину на покраску заїхав з робочою пічкою виїхав з неробочою(( майстер звісно каже шо не причому.... в общем вентилятори крутяться но в салон не дує...на скільки я розумію поміняні фази напруги і їх потрібно переставити...так ось підскажіть де можна знайти ті дроти на яких подається напруга до моторчика пічки? провода від пічки ідуть до акумулятора?

andriy320e30
31.10.2013, 00:21:11
можливо злетіли направляючі дифузори над мотором пічки.полярність там не поміняєш

slide
31.10.2013, 08:57:16
можливо злетіли направляючі дифузори над мотором пічки.полярність там не поміняєш
Не зовсім розумію які направляючі? чорні пластмаси які закривають вентилятори? я відкривав з моторного відсіку щиток то в сторону двигуна дує добре...ще одне замітив при 2-3 швидкості трохи ніби свістить пічка....на 4 не чути свисту і звук такий як має бути...

andriy320e30
31.10.2013, 10:10:51
чорні пластмаси які закривають вентилятори?
так

324disel
01.11.2013, 15:05:40
можливо сам моторчик перевернутий і дує в іншу сторону. Дроти поміняти важко , бо фішки кардинально різні, хіба просто змотані дроти.

_andriy_
02.11.2013, 14:25:09
можливо сам моторчик перевернутий і дує в іншу сторону
його іншим боком не вставиш, аналогічно підключення, + та - мають різні фішки.
думаю заслонка перекрита і не відкривається, або кожух.
Доречі про фішки, я колись купував на свою чорну відреставрований моторчик, в якому лопасті були помилково виставлені в інший бік, так ось, коли я міняв місцями + та - мотор всерівно крутився за годинниковою стрілкою, думаю в ньому є якась релюшка чи шось т.п. що заставляє крутит мотор лише в один бік