PDA

Переглянути повну версію : E34 Як вибрати E34


Fallen Angel
30.10.2013, 17:38:47
всім доброго дня . Мене звати Богдан я починаючий автомобіліст , 28 рочків а тільки отримав права. І звісно вибираю машину, які всі радять для початку брати Тазік я не хочу . Хочу БМВ Е34 2.0 , 2,5 схиляюсь до 2.5 + газ (може Е32).( на щось інше в мене чомусь не стоїть ) :) . бля буду грошей назбираю .
в мене є такі питання
1 . Яку ціну варто викладати за Е34 . цікавить розумна ціна за авто в норм стані де все працює
2. на що звертати увагу по кузову , по мотору , по коробці і по ходовій. при огляді
3. допустим я лоханувся і купив ляльку яка швидко склеїла ласти .
де ремонтувати ,так щоба якісно і недорого.
4. в Е34 кондиціонер Є ?
скільки допустим вартує ремонт ходової задньої передньої .
кап ремонт двигуна ( замінити на інший не прпонувати )
і де роблять і по чому якісно зварювальні роботи
де брати запчастини і які .
де перевірятись чи то часом не арештоване авто , чи не двойнік , чи не крадена .
якщо ви є , або були власнком Е34 то поділтся враженянми від експлуатації що і по чому ремонтували , чим заправляли і чим змащували . як доглядати за тим звіром ? :big_boss:

tommy_boy
30.10.2013, 19:01:04
Fallen Angel, багато є інфи в неті, та й тут не бракує відгуків про 34, майже всі відповіді на твої питання на цьому форумі вже є... читай, роздупляйся і успіхів в знайомстві з БМВ! :friends:

Fallen Angel
30.10.2013, 22:56:21
так написано тут багато але скласти в єдину картину я цьогонеможу до того ж деякі пости тут реально старі .

Сергій м
31.10.2013, 12:33:53
А Ви справжній ледар ))))
Щоб відповісти на всі запитання поставлені Вами - нехватить і пів дня ( ну щоб реально описати "єдину картину", а не просто відписатись ), лише тому що Вам просто немає коли лазити по топікам і читати потрібну інфу ....

andriy320e30
31.10.2013, 13:05:44
1- 8-10 к
2-то то і то
4 -є
ходова дешева
двигун -2-3к
зварка покраска -1.5к
в даї
враження -корабль
заправляли 95
змащували 5в40

Fallen Angel
01.11.2013, 10:49:05
справа в тім щоб звязати все в єдине я повинен розбиратись в БМВ на практиці а я навіть в теорії про неї не шарю

{ додано через 4 хвилини }
1- 8-10 к
2-то то і то
4 -є
ходова дешева
двигун -2-3к
зварка покраска -1.5к
в даї
враження -корабль
заправляли 95
змащували 5в40

8-10 к . я звісно не жлоб але на мій погляд 8-10 к це задорого для такої машини . ви звісно можете підняти мене на сміх але я бачив непогані з вигляду і за 5к-5.5к
двигун 2-3к баксів капіталка чог так дорого? не дивно що люди прсто ставлять інше двигло .

andriy320e30
01.11.2013, 10:54:52
не дивно що люди прсто ставлять інше двигло . дорого тому що капіталка її рідко хто робить
я бачив непогані з вигляду тільки з вигляду

{ додано через 1 хвилину }
дешево і добре небуває пора вже зрозуміти .якшо хочеться на чомусь економити то треба брати ланоса а не бмв

Karabas Barabas
01.11.2013, 11:36:08
я звісно не жлоб але на мій погляд 8-10 к це задорого для такої машини
питаєш поради то послухай, люди тобі добре радять.

почитай (http://bmw-club.lviv.ua/showthread.php?t=11074)
як правило за такі гроші (5000) продають на пів хлам
тому, як візьмеш за 5 то готуй ще мінімум 2 щоб це було BMW, або проклянеш ту машину і будеш розказувати всім що старі бехи то гівно.

Нормальна ціна Е34 починається з 7т. незалежно від того чи купувати чи самому збирати

Fallen Angel
01.11.2013, 12:07:13
дорого тому що капіталка її рідко хто робить
тільки з вигляду

{ додано через 1 хвилину }
дешево і добре небуває пора вже зрозуміти .якшо хочеться на чомусь економити то треба брати ланоса а не бмв перестаньте говорити дурниці самі розумієте що переплачувати ніхто не хоче . ви хочете сказати що якщо 34ку продають за 5-6 к і якщо вона не гнила то або клон або двигун вбитий .

{ додано через 2 хвилини }
коротше трреба їздити і дивитись .

Next
01.11.2013, 12:08:07
Хочу БМВ Е34 2.0 , 2,5
купляй, ти запитав поради - тобі порадили, але висновки робити тільки тобі ІМХО :)

BOKSTER
01.11.2013, 12:24:19
Дивно чому цей клуб називається БМВ-клубом. Тут всіх віднаджують купувати БМВ. Можна подумати всі ви (власники 34-тої) купили свої машини за 7-12 тон. А ті хто купив за дешевше прям мріють змінити машину. Людина конкретно вирішила для себе взяти САМЕ беху (навіть з самого початку готовий вкладатись), а фанати її відмовляють (мов краще ланоса купи бо дешевше). Абсурд! Краще б підказали як купити нормальну.
А тепер по темі!
Для 34-тої самий оптимальний мотор по відношеню розхід потужність це М50В25. Якщо багато їздити плануєш, то варти поставити газ (це +1к вічнозелених). Можна знайти і б/у установку десь за 3000 т. грн.
1. На мою думку оптимальна цінова категорія в якій 34-тій нема рівних це 5500-6500$.
2. Саме головне шукай живий кузов, бо вже до нього можна все інше доліпити. Також шукай машину з мінімальною присутністю колхозу і сторонніх кривих рук. Всякі доробки переробки потім тобі ж і прийдеться усувати за свої кровні. Найбільш проблемні місця в 34-тої по кузову то пороги, дверки (в нижніх кутиках). Решта гниє в місцях удару. По мотору, якщо сам не шариш, краще попросити когось знайомого (із розуміючих) помогти вибрати, або в сервіс на діагностику. Коробки в принципі безпроблемні. Проїдешся - зрозумієш чи їй щось бракує. Те саме і по ходовці.
3. Якісно і недорого робити самому. Якщо не вмієш, або нема де і чим, тоді буде дорого або не якісно. Але це стосується любої машини, а не виключно БМВ.
4. Кондюк є. Можна знайти і з клімою.
Все решна вроді написали.
Шукай машину в районах. Там дешевше і часто зберігають в гаражах. В ДТП попадають рідше. Тому і кузови живіші. Головне не спіши. Це може зайняти і кілька місяців. Це вже як повезе.

andriy320e30
01.11.2013, 13:08:08
Саме головне шукай живий кузов, бо вже до нього можна все інше доліпити.
вот іменно живий кузов небитий майже ненайдеш а без корозії то і неможливо найти. ну ніяк небуде за 6к машина в ідеалі .полюбому 1-2к треба докласти а з покраскою то і ше +2к. але є вихід -їздити на трупі і чекати поки нерозлититься

Karabas Barabas
01.11.2013, 14:26:08
Поїзди подивись в живу ті машини за 5т і сам все зрозумієш.
В залежності від стану авто додаєш до вартості

Припустимо є машина за 5т.
+Кузов не битий але іржавий і треба малювати -+1,5$
+Двигун М50 +-1000$
+Ходова +-800$
+Титани нормальною ґумою +-600$
+Салон шкіряний +-600$
+ГБО 300-1000$
+ непердбачувані витрати +500$
= :)

Тому КАТЕГОРИЧНО не ражу купувати "трупів" коли нема досвіду роботи з машинами, якщо є можливість купити зразу авто в стані наближеному до відмінного і отримувати задоволення від керування а не від їзди по шротах і сервісах!

БМВ не може бути дешевою якщо їй навіть 25 років, запчастини є якісними, служать довго тому і коштують відповідно.

Шукай машину в районах. Там дешевше і часто зберігають в гаражах. В ДТП попадають рідше. Тому і кузови живіші.

Це ДУЖЕ рідкісні випадки! Частіше за все в районах купують жмурів - бо не мають потрібних знань і спеців, купують емоціями а не тверезим розумом, колхозять - бо поблизу нема магазину, "бо від жигуля підходить", "нашо переплачувати за оригінал" і тд

KinG
01.11.2013, 18:20:13
Навіть якщо знайдеш живеньку за 6к, то вона буде пуста, а в БМВістів хвороба фаршурувати свої бехи по повній, і щей в оригінал, а не колхоз)) а це також потребує грошей, часу щоб все знайти, а підкінець нервів, бо вже з розуму сходиш від цього всього)))