PDA

Переглянути повну версію : Центральне дзеркало заднього виду і шо робити коли воно відвалилось


cat
25.09.2007, 11:16:03
На одній з нашихі рідних українських ям дзеркало відвалилось! Зі слів добрих людей я взнав шо воно кріпиться до лобовухи на спеціальному двохкомпонентному клеї. Було два варіанти вирішеня питання - клеїти самому або їхати на фірму АННА (Стрийська - Сокільники) і довіритись професіоналам:)
Вирішив зекономити свій час і поїхав на АННУ. Приклеїли, але парились годину часу. За всьо взяли 60 грн. Покишо тримається добре.
Клей шоб приклеїти самому можна найти на автобазарі на вул. Зелена.

CONFIG
25.09.2007, 16:19:14
А як приклеїли? Акуратно?
Не знаю чи варто з тим самому паритись.. з тими 2-х компонентними клеями вічно якась проблема (принаймі в мене), звісно можена зробити все акуратніше, але не факт що вийде акуратніше ніж в людини яка це цілими днями клеїть, крім ого можна якісь притензії висунути якщо криво чи неакуратно.

cat
25.09.2007, 17:04:27
нє, досить акуратно приклеїли, не видно різниці між тим шо було і шо є. тому роботою задоволений!

Nazik
19.12.2007, 20:13:11
А також коли відвалюється це дзеркало не з приклеєною частинкою, а без неї, то здається, що зламаний метал, якиц їх кріпить, але ні. Притуляєм впритул дзеркало з тим гачком (на якому воно тримається), в вертикальному положенні до тієї основи, що на склі, і просто прокручуєм за годинниковою стрілкою гачок з дзеркалом, це виходить 1/4 цілого прокруту і все стає на свої місця.

axel
20.12.2007, 19:39:05
Мій тато купував в магазині спеціальну наклейку для дзеркал, вона коштує до 10 грн. І от вже пів року все ГУД!!!