PDA

Переглянути повну версію : E34 Пропуски запалення М30


Svyatoslavaraga
11.08.2013, 12:14:51
Допоможіть, не знаю вже до чого прикопатись. Двигун М30Б35 1991р. Заводиться на холодну з пів тику, на гарячу інколи потрібно покрутити довше. Що зроблено: ірідієві свічки Денсо, виставив зазор 0,8 (на нових 1.1), поміняні 10 тис назад. ВВ-проводи НЖК і катушку запалення Бош тільки поміняв. Трамблер і бігунок почищені, явних дефектів не виявлено... Присутні пропуски запалювання час від часу, причому на гарячу якось частіше.
З девектів є те, що 5-та свічка закручена не по різьбі, і недокручена десь на пів см., і маса на двигун підпорчена (ціла, але на ній відсутня ізоляція і вона сильно забруднена), ци можуть ці фактори впливати на пропуски, і хто у Львові шарить по М30-х щоб глянути?

Sergo
12.08.2013, 03:59:56
А для чого зазор зменшив ?
5-ту свічку треба нормально зробити, масу на двигуні провірити тестером, можливо погана маса.

Svyatoslavaraga
12.08.2013, 14:03:30
5-ту свічку треба нормально зробити
Я її почав відкручувати і звідтам почала сипатись стружка... може хтось знає майстра який може нормально зробити і пройтись мечиком по різьбі, а то я сам боюсь запороти шось:(

Svyatoslavaraga
15.09.2013, 19:57:49
Свічку зробили, там тільки початок різьби був поганий, пройшлися мечиком і закрутили до кінця. Причина пропусків була бідна суміш. Всім дякую за допомогу.