PDA

Переглянути повну версію : E39 Терміново прошу поради, замок запалювання!


emfive
10.08.2013, 17:35:14
Народ ХЕЛП!, ситуація: приїхав додому витягнув ключ, машина не заглушилась, крути верти- нуль реакції. Ключу півтора роки. Я так розумію розлетілась личинка. Ясна річ поїду до майстрів, но проблема в тому що зараз включене запалювання, насоси гудять. Думав зняти клєму але зупинився бо подумав а чи не відвяжеться мій ключ від антени??? і я тоді дійсно попаду на реальний баблос.
Хтось може пояснити чи таке можливе? Або прошу про тел. когось з майстрів, може є тел. Даника з топольної?

Prizrak
10.08.2013, 18:34:19
Тиждень назад було так само в мене, розібрав кожух підрульового, відєднав фішку від контактної групи, заглохла. Витягнув контактну групу і заводив викруткою, ключ в замку був, поїхав до Даника, година часу і 250 грн. і все ок.
0676743467 Даниіл

Nikola
10.08.2013, 18:36:45
emfive, на 700р в будинку побуту є шарющі по замках!!!! і вот всі консультації 067.767.33.56 Броніслав можливо поможе

emfive
10.08.2013, 19:23:40
Prizrak, ну ти явно розумніший за мене :biggrin:, недогадався я фішку контактної витягнути ) - а щойно заглушив розібравши все. Виявляється в мене не крутиться той той стержень що від личинки йде в контактну групу, прокрутивши його виключив запалювання. На більше нервів не вистарчило - думаю все таки це не личинка а сам механізм ібо ключ витягується (Даник перебирав колись), а от при прокрутці звуки нехороші дуже. Nikola, Prizrak, дякую дуже, в понеділок по майстрах..