PDA

Переглянути повну версію : Потрібна порада.Їду перший раз на море власним авто,на що звернути увагу у підготовці


E30Lviv
30.07.2013, 13:29:37
Авто Bmw e30, 324d, поміняв масло моторне, і в коропці передач, замінив масляний, повітряний і топливний фільтри, поставив новий генератор, новий радіатор, перебрав ходову, підготував запаску, перевірив плотність акумулятора, взяв насос, буксировочний трос, прикурювач,
На що ще потрібно звернути увагу у підготовці

sergiy
30.07.2013, 13:48:20
вроді все саме основне перечислив, ще перевір рівень гальмівної рідини, пропилосось залий рідини склоомивача і заправся)

E30Lviv
30.07.2013, 13:51:56
заправся) о дякую шо нагадав, бо забув про цей пункт)))

Бан
30.07.2013, 14:35:16
На що ще потрібно звернути увагу у підготовці
підшипники ступиць

tommy_boy
30.07.2013, 15:23:14
:wow: ми тут кароче з пацанами перетерли і кароче ше оце б непогано зробити

- геометрію
- тиск в колесах
- пєрдохранітєлі
- Канапки в дорогу, чай в термос
- Ше можна кільця, вкладиші поміняти, клапана притерти і зразу обкаточка буде. :ok:

а якшо чесно, то ріспект тобі, ти дуже грунтовно підійшов до підготовки. можна після твоєї поїздки продавати її за 6к з словами "вкладень не потребує" :drinks:

аааа, ну і тут ше підказують, ти ж на море їдеш, плавки, ласти, маска, круг надувний, не забудь!

гарного відпочинку, відпишешсь шо і як! :ok:

Anesteziolog
30.07.2013, 15:26:34
Радив би ше не газувати більше 160, бо машина вже в роках і ям багато. По машині все основне вроді провірив. Думаю дотягне на море і назад.

andriy320e30
30.07.2013, 15:37:32
ремінь грм саме основне ну і насоси електричні втикають але там вроді нема.і систему охолодження провірити -вязкісна муфта водяний насостоже ломиться

Юрій
30.07.2013, 15:48:20
З власного досвіду - в місцях поблизу полів де проводиться збір пшениці (особливо на півдні України біля Миколаєва. Херсона) будь обережним на швидкості, тому що можна зловити стадо горобців на дорозі - вони зерно їдять, і інші птахи. Я так попав в стадо горобців і в мене полетів вентилятор кондиціонера в Е39 і я відчув чк це в Криму без кондишена....
І саме основне - ВИСПАТИСЬ добре, їхати краще, на мою думку, зі Львова після обіду, а з моря з ранку (сонце не так світить в очі і не так жарко).

E30Lviv
30.07.2013, 15:49:53
Їздив декілька років тому в Євпаторію на море (якості пасажира ) на БМВ е34 M20b20, машина до остайнього моменту не планувалась для поїздки, але перед виїздом полетів топливний насос в Mersedes C))), і було вирішено їхати на БМВ ,яка була в стані на 3 з мінусом, машина тфу-тфу, не підвела, але вже коли ми приїхали до ЛЬвова і заїжджали вже на подвіря вона заглохла , отак, Від БМВ все можна чекати))

sergiy
30.07.2013, 15:58:35
коли ми приїхали до ЛЬвова і заїжджали вже на подвіря вона заглохла , отак, Від БМВ все можна чекати
це ти собі уяви яка то вірна машина, що додому власника дотягнула а не серед поля вклякла. :) По власному досвіду знаю що БМВ ніколи не ломається там де її не можна поремонтувати)

Svyatoslavaraga
30.07.2013, 16:08:53
Перевір патрубки системи охолодження, і пильнуй температуру двигуна. В мене було таке, що тріс патрубок, перегрів двигун і це все посередині дороги на напрямку Київ-Одеса. Добре що попались добрі люди, притягли на тросі до себе додому (80 км.), дозволили залишити машину, і доставили до моря:) Потім машину тягнув на тросі додому знайомий, якому прийшлося теж на море їхати:biggrin:

Nikola
30.07.2013, 18:29:18
доляри не забуть,якщо щось станеться вони тобі допоможуть:biggrin:

GMYPiK
30.07.2013, 21:20:57
а також можеш виписати телефони SOS підтримки на бмв клубі на півдні на всякий випадок.

Юрій
30.07.2013, 22:25:59
Хлопаки та він не їде в Китай а всього лиш в на підень України - скаже пару слів по "русішу" і все буде "чьотко".... головне щоб знайшов правильну людину а не якогось татаріна.....