PDA

Переглянути повну версію : E34 Світиться катушка запалювання М30


Svyatoslavaraga
19.07.2013, 12:37:00
Двигун працює з перебоями, особливо помітно на холостому і низьких обертах. Свічки ірідієві, пройшли тільки 10 тис. бензин 95 WOG- думаю не вони. Дивився ВВ-проводи, стоїть набір фірм (Bremi, Beru), в темноті не світяться, але коли завів на холодну, чітко було замітно що не працює одна свічка, хотів витягувати по одному ВВ-проводу з свічки, тільки доторкнувся до 1-го, пробило так, що дальше передумав знімати:biggrin:. Вже заказав нові NGK. Потім вирішив подивитись ще раз в темноті під капот, і помітив, що катушка пробивє у всіх режимах, 100%-но йде іскра, коли відкриваєш дросель (під нагрузкою). Оберти при рушанні інколи падають до 600-500 і з такого режиму двигун виходить тільки при різькому відкриванні дроселя. На холостому вібрація. Ще хочу додати, що зимою машина стояла 5 днів, під капот намело снігу, коли завів, стабільно небуло іскри в одному циліндрі, роздуплився двигун тільки коли проїхав 60км...
Загалом питання, чи має катушка світитися, і як провірити її?

tommy_boy
19.07.2013, 18:17:03
якшо світиться, знач всередині посипалася, тре нові...

Svyatoslavaraga
19.07.2013, 20:10:54
тре нові...
в мене одна:)
Тільки поміряв опір ВВ-дротів, від 5.57 до 6.51 кОм. Тільки той, що йде від катушки до трамблера-1.92кОм.
В самій катушці між 15-м, 1-м контактом і тим, що йде на трамблер -9.35 кОм.
Хто знає допуски?