PDA

Переглянути повну версію : E34 Поліровка БМВ


rulyan
17.07.2013, 12:05:53
Всім привіт. От задумав полірнути свою Е34. Справа в тому що ніколи цього не робив і не знаю всіх нюансів. Може хтось вже полірував, має навик. Підскажіть як правильно підібрати пасту і поліровочні круги для машинки. Заздалегідь вдячний.

Karabas Barabas
17.07.2013, 12:36:59
в перше бажано полірувати під наглядом фахівця, інакше наслідки можуть бути дуже не приємними

andriy320e30
17.07.2013, 13:23:53
rulyan, пасти 3ем-74-75-76.круги білий оранжевий чорний.по фареклі .г3 пару раз білийй круг потім г10 чорний. в самому кінці натерти в ручну восковим тіпа доктор вах під колір

{ додано через 14 хвилин }

в перше бажано полірувати під наглядом фахівця, інакше наслідки можуть бути дуже не приємними
тут не нагляд тут роки практики.стерти угли можна на раздва .а якшо купляти поліролі в банках то так само вийде як поліровка (робота з матеріалами)
поліролі
http://www.vait.ua/catalog/polishing-pastes/
можна мензерною полірнути .спочатку 400 або 500 потім зразу 3000

кум
17.07.2013, 14:45:54
на мою думку найкращий і в кінці - найекономніший варіант загнати до майстра, і через день маєш блискучу ляльку.

andriy320e30
17.07.2013, 15:56:08
на мою думку найкращий і в кінці - найекономніший варіант загнати до майстра, і через день маєш блискучу ляльку.
то ясно .але наші люди легких шляхів не шукають:biggrin:

Сергій м
17.07.2013, 17:05:39
то ясно .але наші люди легких шляхів не шукають:biggrin:
Я вже десь тут писав що працював на сервісі,де основні роботи були пов"язані з рихтовкою та покраскою, тому скажу одне - ліпше не шукай халяви в тому що не вміешь, обернути в поганий досвід - як два пальці об асфальт ))))
1) Лише одна пісчинка здатна спотворити лак до сліз власника авто.
2) Проф.інструмент !!! неспалить лак неправильними обертами.
3) Відповідні круги не зріжуть кутів !
4) Кожна паста тільки під певний круг ( для хороших результатів - мін. 3 ступеня поліровки, в ідеалі близько 5-и і більше, і всі різні ! )
5) ...... всього не пригадаю, тому якщо щось - допишу.
Висновок - або трошки економиш, або ..... ліпше не буду навідь писати )))