PDA

Переглянути повну версію : E34 Тест панелі приборів BMW E34


rulyan
21.06.2013, 11:11:21
Всім привіт. Роблю тест приборки, БМВ Е34 М50 1993р. Вибиває 6 кодів:
1. 359361
2. 0000
3. 4534
4. 37306
5. 80
6. 00

Хто знає що вони означають? Ніде не можу знайти. Дякую

Приборка ось така ---

ValodjaE36
21.06.2013, 13:00:19
один з них останні цифри № кузова

rulyan
21.06.2013, 15:20:38
Вже взнав що 4 пункт це vin cod (але чомусь останні 5 цифер)

ValodjaE36
21.06.2013, 15:24:54
головне щоб в тебе сходились, в мене раз навіть ГАЙєць хотів його перевірити через тест, не получалось в нього три рази, потім я випадково з першого разу перед ним зробив тест, головне що зійшлись останні цифри, до того пробував ніразу не виходило... так що такоє:biggrin:

Сергій м
21.06.2013, 16:08:47
А якщо кузов безномерний, а тут гайець лізе - що робити, чи можна його видалити чи перепрошити ??? чи легше зламати й тоді ще краще )))

guf
21.06.2013, 16:18:21
Сергій м, Це запчастина, а взагалі, якого фіга геїшника впускати в машину ?

ValodjaE36
21.06.2013, 16:24:11
А якщо кузов безномерний, а тут гайець лізе - що робити
лізти в гаманець:biggrin:

Сергій м
21.06.2013, 16:49:21
Сергій м, Це запчастина, а взагалі, якого фіга геїшника впускати в машину ?

:rofl::acute::good: точно !!!

ValodjaE36
21.06.2013, 16:57:30
хотів повийо... я йому дав, мені чого скривати... не хочеш не пускай:biggrin:
доречі цю процедуру часто на БМВ в МРЕВ проводять, там і спробуй розказати що запчастина

Next
21.06.2013, 17:18:53
Дуже багато народу говорять про заміну приборки, що тоді, якщо половина БМВістів їздять на замінених приборках???

guf
21.06.2013, 17:38:36
хотів повийо... я йому дав, мені чого скривати... не хочеш не пускай:biggrin:
доречі цю процедуру часто на БМВ в МРЕВ проводять, там і спробуй розказати що запчастина

бред несеш.. приборка не являється номерним агрегатом!!! Захотів - поміняв з іншої машини.

{ додано через 2 хвилини }
Дуже багато народу говорять про заміну приборки, що тоді, якщо половина БМВістів їздять на замінених приборках???

Нічого, бред повний... яка фіг різниця, приборку взагалі зніму і пройду в МРЕО експерта, про приборну панель немає жодного регламенту.

А взагалі - для фен-шую приборку можна закодувати, кодується центральный шифр ZCS і все!

Сергій м
21.06.2013, 19:02:09
Питання, а в чому саме схованні ці данні - в приборці чи в компі ? Хіба саме в приборці це закопано ? Та й ніхто не застрахований від поломки від різних ситуацій - приборок, компів та решта електронних приборів в машині . Тому - це запчастина.
(якщо щось - вибачте, покі що не вивчив досконалу та настільки складну для мене електронну систему БМВ)

ValodjaE36
21.06.2013, 21:36:45
Перевіряють вони такі речі з метою виявлення перебитих авто, в кожній БМВ є купа зкритих і нескритих цифр (під задньою сідушкою, на ремнях безпеки і т.д.) по, яких даїшники можуть звіряти номери кузова і приборка одна з них, якщо хоть щось не зійдеться, тоді вже будуть перевіряти по всіх базах, навіть в Польщі на кордоні полячка перевіряла моє авто і в хвіст і в гриву, по всіх схованих місцях з кодами, скажи ще їй, що вона не має права:girl_hospital:

guf
22.06.2013, 04:16:58
Сергій м, бред.. номерними агрегатами являються кузов і рама, остальне - запчастини.. і в БМВ майже в кожному блоці зашифрована інформація про VIN, і пробіг. На твоїй машині точно в приборці, можливо ще десь. В е46\39 і тд - приборка + блок світла, VIN майже у всіх блоках (або у всіх.. точно не памятаю)

rulyan
22.06.2013, 13:34:23
це просто-стара поламалася, поставив нову, де таке написано що не можна міняти приборку? чи може закон є такий? приборка це запчастина автомобіля, яку можна міняти хоч 100 раз. Можу і без неї їздити. Ні в одному пункті закону немає нічого про це. Номер кузова є, тех. паспорт є, які питання. Їм просто робити не має що, от і страдають фігнею.

guf
22.06.2013, 14:27:01
rulyan, я взагалі не розумію, нафіга дозволяти таке робити, взагалі гаїшників в машину запускати ?

rulyan
22.06.2013, 14:39:53
Якщо не помиляюся, Даїшники можуть перевірити номер кузова тільки на стаціонарних постах. Просто багато з нас не знають своїх прав, а вони тим користуються. НІ В МАШИНУ, НІ В БАГАЖНИК ЇХ НЕ МОЖНА ПУСКАТИ. ЯКЩО ТАК ВЖЕ ХОЧУТЬ ЩОСЬ ПОДИВИТИСЯ, ХАЙ СКЛАДАЮТЬ ПРОТОКОЛ ОГЛЯДУ АВТОМОБІЛЯ, БЕРУТЬ МІНІМУМ ДВОХ ПОНЯТИХ, І ТІЛЬКИ ОГЛЯДАЮТЬ, РУКИ ПХАТИ В БАГАЖНИК ЧИ В САЛОН НЕ МАЮТЬ ПРАВА.

ValodjaE36
23.06.2013, 20:56:12
бред несеш..
бред повний...
бред..
що за базарок, пацанчік, попустись чуток...

пояснюю останній раз, замініть хоч всі запчастини на, яких є елементи номера кузова, за це вас не посадять і не оштрафують, але це збільшить увагу даїшників до вашого авта, особливо якщо це БМВ яке знімається з обліку або ставиться на нього, це зараз всі дуже розумні, бо є добрі люди, які пишуть повчальні відео(і то скоро це можуть заборонити), а раніше даїшники нагліли і робили багато чого не правомірного.

BOKSTER
23.06.2013, 22:45:22
Якщо не помиляюся, Даїшники можуть перевірити номер кузова тільки на стаціонарних постах. Просто багато з нас не знають своїх прав, а вони тим користуються. НІ В МАШИНУ, НІ В БАГАЖНИК ЇХ НЕ МОЖНА ПУСКАТИ. ЯКЩО ТАК ВЖЕ ХОЧУТЬ ЩОСЬ ПОДИВИТИСЯ, ХАЙ СКЛАДАЮТЬ ПРОТОКОЛ ОГЛЯДУ АВТОМОБІЛЯ, БЕРУТЬ МІНІМУМ ДВОХ ПОНЯТИХ, І ТІЛЬКИ ОГЛЯДАЮТЬ, РУКИ ПХАТИ В БАГАЖНИК ЧИ В САЛОН НЕ МАЮТЬ ПРАВА.

Я дайцям взагалі нічого принципово не відкриваю. Згідно 30-тої статті конституції тільки за вмотивованим рішенням суду і при 2 понятих. Головне сказати що ти надаєш їм МОЖЛИВІСТЬ звірити номера агрегатів і фізично перешкоджати не будеш. А от як вони це будуть робити тебе не хвилює. І чим тільки не лякали, завжди діє! Доречі, не знаю як на інших кузовах, а на 30 і 34 можна подивитись номер кузова за допомогою дзеркальця для важкодоступних місць (схоже на стоматологічне) без відкриття капоту. А якщо вони його не мають то їх проблеми.

guf
24.06.2013, 02:15:13
що за базарок, пацанчік, попустись чуток...

сразу видно рівень... де ти бачив в моїх словах, слова "пацанчіків" ?... І дальше по факту - бред...

{ додано через 1 хвилину }
пояснюю останній раз, замініть хоч всі запчастини на, яких є елементи номера кузова, за це вас не посадять і не оштрафують, але це збільшить увагу даїшників до вашого авта, особливо якщо це БМВ яке знімається з обліку або ставиться на нього, це зараз всі дуже розумні, бо є добрі люди, які пишуть повчальні відео(і то скоро це можуть заборонити), а раніше даїшники нагліли і робили багато чого не правомірного.

Для чого експерту давати робити такі процедури ? Треба знати свої права, в процедуру провірки ТЗ не входить провірка приборки і корішків не ремнях безпеки. А хто дає в своїй приватності робити такі дії - сам винуватий.

{ додано через 1 хвилину }
Я дайцям взагалі нічого принципово не відкриваю. Згідно 30-тої статті конституції тільки за вмотивованим рішенням суду і при 2 понятих. Головне сказати що ти надаєш їм МОЖЛИВІСТЬ звірити номера агрегатів і фізично перешкоджати не будеш. А от як вони це будуть робити тебе не хвилює. І чим тільки не лякали, завжди діє! Доречі, не знаю як на інших кузовах, а на 30 і 34 можна подивитись номер кузова за допомогою дзеркальця для важкодоступних місць (схоже на стоматологічне) без відкриття капоту. А якщо вони його не мають то їх проблеми.

Перш за все, геїшник не являється інспектором АТІ, йому нема чого дивитись номерні агрегати\технічний стан.

ValodjaE36
24.06.2013, 08:52:36
бред це твоі' роскази шо кому робити, хочу показую а хочу не показую і приборку і інше, експерт при мені переглядав авто в нашому МРЕВ чотири роки тому, і сідушку задню знімав і приборку і т.д. Перш ніж зняти з обліку, то шо ти пишеш може не може? якщо все гаразд з авто то нічого боятись, якщо ні то ори і'м про то що вони можуть а що не можуть, мені самому було цікаво чи номери панелі сходились чи ні, і це моя справа а не аж ніяк не твоя!
Про пацанчіків ти не говорив, я тобі теж не говорив що ти херню пишеш, хоч треба було!
Ще раз почую образу в свій бік поговорим по інакшому!

guf
24.06.2013, 13:17:22
ValodjaE36, ти паходу читаєш через слово, чи через речення... іди угомонись, я тобі не казав, що робити, роби шо хочеш. Тільки не треба мені тут росказувати...
то ори і'м про то що вони можуть а що не можуть
це твій рівень, в мене інші методи.

{ додано через 3 хвилини }
Ще раз почую образу в свій бік поговорим по інакшому!

Слухай, хто тебе тут ображав ? Ти сам собі вже щось приплітаєш, вище спитали, що буде якщо гаїшник гляне на приборку, на що я відповів, що це не законо, а потім вліз ти.. і доказуєш, що так має бути.

Karabas Barabas
24.06.2013, 13:51:34
guf, дописався.. :bye:

rulyan
25.06.2013, 14:39:31
:biggrin:
Помогли називається

1trs
25.06.2013, 23:10:14
тему питання розкрили хопци по повному:friends:

Next
10.10.2013, 11:34:26
1 string: BMW PART NUMBER (6 digits)
2 string: CODE NUMBER (5 digits) Internal Coding Plug #
3 string: K NUMBER (4 digits)
4 string: CHASSIS NUMBER (5 digits) this is part of your VIN
5 string: SOFTWARE VERSION (3 digits)
6 string: REVISION INDEX (2 digits) Hardware #

цікава тільки 4 позиція, решта неважливо :)


Інфо взяте з : http://e34club.com.ua/index.php?/topic/4635-diagnostika-priborki/page__pid__53067#entry53067

ValodjaE36
10.10.2013, 11:47:43
цікава тільки 4 позиція, решта неважливо
все вірно:ok:

oleg520i
13.10.2013, 21:24:08
питання, як зробити тест приладів 520м50 91р. ДЯКУЮ!