PDA

Переглянути повну версію : E39 Несправний датчик кута повороту керма


Contik
15.06.2013, 16:41:31
Допоможіть з"ясувати в чому причина... Зробив комп"ютерну діагностику мені показало цю несправність.Тоді мені сказали проїхатись,щоб онулити помилки( коли їхав датчик DSC не горів).Коли повторно підключили і хотіли онулити помилку не оновлювалось і почав постійно горіти DSC.Мені порекомендували замінити датчик кута повороту керма - чи це вирішить проблему?

guf
15.06.2013, 17:31:54
Не факт, може бути багато інших причин, візьми на розборці з правом повернення і попробуй.

tommy_boy
18.06.2013, 00:23:06
раптово це сталося? якщо міняв ричаги якісь або рульове управління, то треба зробити розвал, воно буде таке показувати якшо, розвалу нема...

якшо ж нічо такого не було, то спробуй підкинути інший,..

realnero
18.06.2013, 11:41:55
цю несправність
датчик поворота руля можна проверить диагностикой в режиме реального времени(менять значение угла при повороте рулём) и увидеть или он не работает. чтоб знать наверняка или стоит его менять

guf
18.06.2013, 11:44:09
realnero, датчик угла идет напрямую к ЭБУ или DSC ? Были случаи, когда выдавало ошибку по датчику, а проблема была в блоке ABS.

http://i41.photobucket.com/albums/e274/richardAE111/INPA-1.jpg

Contik
18.06.2013, 23:02:15
Виявляється що датчик кута повороту справний провіряв діагностикою в реальному часі змінювався кут при повороті руля тобто з цим легше, але датчик DSC далі горить,але ці другі "умельці" засвітили датчик ABS, і кажуть що перші "умельці" стерли заводські прописки в блоці ABS. Хто скаже мені що робити далі і де вирішити цю проблему....?

{ додано через 2 хвилини }
раптово це сталося? якщо міняв ричаги якісь або рульове управління, то треба зробити розвал, воно буде таке показувати якшо, розвалу нема...
Сталося після того як зробив діагностику комп., нічого не міняв.

guf
19.06.2013, 03:00:23
кажуть що перші "умельці" стерли заводські прописки в блоці ABS
по-перше дивно звучить, я про таке не чув, а по-друге - чому вони не рішили проблему, знаючи в чому вона полягає ?

{ додано через 1 хвилину }
P.S. Можу порадити майстрів на Хуторівці або сам в вільний час подивитись за сік.

BMWheelman
21.06.2013, 07:07:16
Майстри на хуторівці це панацея всім автомобільним хворобам чи ти з ними в долі? Шо не тема - одна відповідь...

guf
21.06.2013, 14:57:09
Майстри на хуторівці це панацея всім автомобільним хворобам чи ти з ними в долі? Шо не тема - одна відповідь...

Та яка доля?.. ремонтуюсь в них, ремонтую все... вот і рекомендую :) А для хороших людей - вони любу проблему з авто віришать.

Contik
02.07.2013, 23:16:14
Вибачаюсь що так довго не давав відповіді(не було в країні).Так ось що сталось: перші умельці збили кодіровку на датчик кута повороту руля,а другі взагалі стерли програмування блоку ABS, і тому хто не дивився не міг зрозуміти що таке відбувається бо коли стерте порграмування не записується кодіровка,але знайшовся один чоловік який має дане обладнання яким зашив у блок ABS програму і кодіровку і все стало на свої місця,і все це запрацювало так як має бути.Проблема вирішена,всім вдячний хто був присутній у темі.Підскажіть якщо зняти акумулятор тоді багажник відкриється ключем чи як???

realnero
02.07.2013, 23:37:02
Підскажіть якщо зняти акумулятор тоді багажник відкриється ключем чи як???
если в машине ничего не накосячили то откроеться, но на всяк капот лучше оставить открытым, чтоб клемы если что... ))))