PDA

Переглянути повну версію : Тема до обговорення неадекватної вартості розмитнення авто


ValodjaE36
06.06.2013, 15:20:04
Цікава тема від нового учасника:
Доброго дня всім! Вибачайте, що пишу не по темі. Вже давно відвідую ваш сайт, як любитель бмв і автомобілів в цілому. Сьогодні зареєструвався, бо вже давно мучить мене питання (як і в принципі всіх нормальних автолюбителів України) розмитнення авто в нашій рідній Україні ) Багато хто засміє мене, та скаже, що це смішно, але думаю, що вже давно варто почати підніматися з колін і масово починати обговорювати тему неадекватної вартості розмитнення авто та поступово організовувати протести всіх адекватних автомобілістів нашої "Мегаєвропейської" держави. Рівень життя та розвитку економіки в нас на останніх місцях рейтингів серед держав, а от за авто ми повинні платити в декілька разів більше, ніж європейці, чи навіть ті ж самі білоруси чи грузини, або в іншому випадку їздити на старих відрах. Тому хочу сьогодні почати цю тему, а оскільки не маю прав, як новий користувач починати нову тему, пишу тут. Впевнений, чим скоріше ми почнемо це масово обговорювати, тим швидше щось поміняється на краще. Якщо ж ми будемо і дальше мовчати та спостерігати, як влада просто знущається над народом, а сама при тому, м'яко кажучи, жирує, та споглядати як вона всіма методами душить людей, в тому числі і водіїв на авто нашої реєстрації, і на авто популярної сьогодні іноземної реєстрації, то все так і залишиться, бо їм то добре, а на інших п....!
ПРОШУ МЕНЕ ПІДТРИМАТИ!


{ додано через 3 хвилини }
я підтримую, але вважаю що бажання наших мужновладців нажитись більше, ніж бажання нашого народу боротись за свої права.

LC MONARCH
06.06.2013, 15:40:00
Щоб змінити щось потрібно стати на те місце, з якого можна змінити.
А для початку:
кожен (ну майже кожен) з нас когось обирав (за когось голосував) тому потрібно питати з тих людей (ну нехай - тіл, що подібні на людей)...
Апелювати до них.

Dovbush
06.06.2013, 15:52:59
ValodjaE36, дуже дякую за підтримку! Розумію, але, як би то не було, ми мусимо їм показати, що вони перейшли вже всі межі людяності. Самі їздять на нових S-ках і Рендж Роверах (навіть той же опозиціонер Яценюк і його родина і інші чесні і добрі опозиціонери), а про людей навіть не думають. Прикриваються захистом українського автопрому(якого фактично немає), а самі чомусь не хочуть його підтримувати, не хочуть купувати ланоси і їздити на них кожен день, ПРИ ТОМУ, ЩЕ ГІРШЕ, вони не те, що не хочуть купляти ті ланоси для своїх власних потреб (замість Рендж Роверів), а ще й до того виділяють бюджетні кошти, тобто наші гроші (наші податки, які ми платимо зі всього, починаючи з наших офіційних доходів і закінчуючи нашими дзвінками по мобільному) на купівлю для службових потреб далеко не дешевих іномарок, починаючи з Мерседесів останніх моделей для кабінету міністрів, та закінчуючи Тойота Кемрі і іншими авто.
Чому ж вони не хочуть попаритися цілими днями в українських авто-відрах?
Де ж їхня підтримка для держави?
Та за вартість хоча б одного їхнього вживаного Мерседеса S класу 2008 року можна купити 8,5 вживаних Ланосів, які до того ж будуть в десятки разів дешевші в обслуговуванні, що знову ж таки приведе до економії бюджетних коштів.
Не роблять вони цього, бо їхні заяви про підтримку державного автовиробника це просто відкрите лицемірство, та насміхання над народом!
А ще широко обговорюють недостатність бюджетних коштів, необхідність скорочення бюджетних витрат, а при тому на своїх дорогих забаганках навіть не думають економити! Недавно читав статтю в новинах про закупівлю кабінетом міністрів річного обслуговування для двох своїх авто Мерседеса G і GL класу на суму по 200 000.00 гривень на кожного на рік. Це ж ганьба!
Так що пора це припиняти! :ireful:

{ додано через 7 хвилин }
LC MONARCH, нема до кого апелювати, думаю всі розуміють, що ми обирали не справжніх патріотів, а просто краще з гіршого на нашу думку на момент виборів!
Подумайте, от як Тягнибок може задуматися про неадекватне розмитнення в Україні, якщо його це кожен день не тривожить, він собі їздить на Land Cruiser 200 (сам бачив його біля фешена на ньому, і в інших місцях) та на Toyota Sequoia і його ці питання не тривожать і близько! А про депутатів від провладних партій я взагалі мовчу!
Тому треба піднімати це питання самому народу, щоб нас почули! Під лежачий камінь вода ніяк не потече, тим більше в Україні!

ValodjaE36
06.06.2013, 16:12:12
Я це все вже давно розумію і бачу, так напевно вже і більша половина Українців, але чомусь настільки інертні люди що аж соромно... на рахунок власного автопрому, бачив репортаж здається по 1+1 про голову правління автозаза та про його маєток, там вілла не менша за наш оперний, і він ще каже що завод заз не стягує конкуренції, абсурд і що саме цікаве це підтримує влада, звичафно не за просто так...

LC MONARCH
06.06.2013, 16:23:01
Тому треба піднімати це питання самому народу

я запропонува іти, а краще писати, до тих, кого ми обирали.

а що пропонуєте Ви ?

підняти можна цв"ях, який лежить на дорозі, щоб він в колесо комусь не потрапив (Ви це робите ? я - так), а це потрібно вирішувати мудро і спокійно, а не емоціями.

Говорунів у нас на кожному кроці, хоч "греблю гати"

Dovbush
06.06.2013, 16:23:37
Так є. Вони прекрасно живуть через те, що ми такі лежачі, як то кажуть. Давно всім відомо, як розмитнюють авто під кузов в Україні. В Україні є декілька фірм, які мають право на нібито поагрегатну збірку авто, і не важко догадатися хто є власниками цих фірм, і хто є там в долях, і на рівному місці, нічого не роблячи і не складаючи ніяких авто, просто роблячи необхідні папери і має "добро" з Києва, ЗАРОБЛЯЮТЬ НАДЛЕГКІ ГРОШІ НА НАС! :rtfm:

Karabas Barabas
06.06.2013, 16:23:48
Так що пора це припиняти!
в який спосіб?

Dovbush
06.06.2013, 16:41:15
Karabas Barabas, не можу Вам зараз накреслити план-схему, в який же спосіб конкретно це робити. На мою думку, це потрібно обговорювати, так як ми вже почали сьогодні це робити, ширити це серед автомобілістів всією України, всіх клубів і авто форумів, а згодом організовуватися в автопротести, які би явно показали відкрите незадоволення людей ситуацією, яка склалася! Звичайно, зараз це виглядає туманно, і можна закидувати безліч філософських фраз про те, що нібито нічого тут терти пустоту і тому подібне, але варто зрозуміти всім, що ситуація, яка склалася у нас в державі особлива, бо на людей круто забили і люди стали дуже навіть інертні, фактично наполовину-раби. Тому потрібно починати спочатку обговорювати це між нами, і коли нас буде багато, коли цю тему будуть широко обговорювати на більшості автофорумів, тоді люди будуть готові і це підштовхне нас до якихось згуртованих дій в конкретному напрямку. Також Ми повинні розуміти, що не може бути зразу якихось конкретних планів щодо переборення цієї неадекватної політики держави, вони вималюються лише нашими спільними зусиллями і в ході нашого всеукраїнського обговорення! Не може бути дій без планування та обговорення.

{ додано через 2 хвилини }
LC MONARCH, з повагою, тут відповідь і для Вас:
Karabas Barabas, не можу Вам зараз накреслити план-схему, в який же спосіб конкретно це робити. На мою думку, це потрібно обговорювати, так як ми вже почали сьогодні це робити, ширити це серед автомобілістів всією України, всіх клубів і авто форумів, а згодом організовуватися в автопротести, які би явно показали відкрите незадоволення людей ситуацією, яка склалася! Звичайно, зараз це виглядає туманно, і можна закидувати безліч філософських фраз про те, що нібито нічого тут терти пустоту і тому подібне, але варто зрозуміти всім, що ситуація, яка склалася у нас в державі особлива, бо на людей круто забили і люди стали дуже навіть інертні, фактично наполовину-раби. Тому потрібно починати спочатку обговорювати це між нами, і коли нас буде багато, коли цю тему будуть широко обговорювати на більшості автофорумів, тоді люди будуть готові і це підштовхне нас до якихось згуртованих дій в конкретному напрямку. Також Ми повинні розуміти, що не може бути зразу якихось конкретних планів щодо переборення цієї неадекватної політики держави, вони вималюються лише нашими спільними зусиллями і в ході нашого всеукраїнського обговорення! Не може бути дій без планування та обговорення.

ValodjaE36
06.06.2013, 17:02:29
головне щоб данна тема не зашкодила клубу... а так я тільки за все що ви кажите Dovbush,
можна навіть кидати цікаві репотражі та статті про данну тему...
ще скаладється враження що скоро ми нічого не будемо навіть чути про таке, все менше незаангажованих каналів та видань в нас стає.

LC MONARCH
06.06.2013, 17:06:02
не може бути зразу якихось конкретних планів
Не може бути дій без планування та обговорення

п. Довбуш (колись був такий, якщо не помиляюсь - Олекса),
Ви, судячи зі змісту написаного та порядку викладу, ЛЮДИНА інтелектом наділена,
то ж створюйте/пишіть лист/звернення/скаргу/пропозицію до депутата/депутатів,
скидуйте текст і на зустрічі (кожної пятниці є зустрічі) люди кожен особисто підпише і тоді подавати/надсилати.

Проте всім і так все давним давно зрозуміло і багато чого в цій державі не подобається, але від того, що ми тут будемо "лити воду" камінь не зрушиться...

Пишіть звернення чи зміни до Порядку розмитнення, передавайте депутатові/депутатам, а потім з нього/них треба питати - ти подав/вніс/запропонував - змінив ? - ні - на палю! (і все).

Або нам самим ставати депутатами, міністрами...

Dovbush
06.06.2013, 17:10:38
ValodjaE36, думаю, що клубу вона не зашкодить. Дякую за підтримку. Звичайно, Ви даєте цікаві ідеї, на 100% підтримую.
Ось про це я і говорив, маючи на увазі обговорення, ніколи одна людина не може запропонувати всі ідеї для досягнення нашої мети, а при обговоренні кожен, висловлюючи свою думку, вносить щось нове. Одна голова добре, а багато - набагато краще. Тому згуртовуймося, і ми переможемо!:victory:

ValodjaE36
06.06.2013, 17:15:24
то ж створюйте/пишіть лист/звернення/скаргу/пропозицію до депутата/депутатів,
скидуйте текст і на зустрічі (кожної пятниці є зустрічі) люди кожен особисто підпише і тоді подавати/надсилати.
якщо є бажаючі створити такого листа, особисто підпишусь і знайду массу бажаючих це зробити!

Dovbush
06.06.2013, 17:18:50
LC MONARCH, розумію Вас, думаю, що такі дії також потрібно робити без сумніву, але я ніколи не цікавився роботою і зборами депутатів, бо не вірю в їхню реальну заінтересованість нами, своїми виборцями. Якщо Ви знаєте, де і коли проводяться збори, можна спільними зусиллями підготувати листа і передати тим словоблудам. Але насправді я вірю тільки в те, що ситуацію можна змінити лише конкретним опором народу, щоби нас побачили і почули. Але ідея з листом цікава, думаю з цього дійсно варто почати, хоч воно і, думаю, нічого не дасть, але буде вступом до питання! Дякуємо за ідею!

Karabas Barabas
06.06.2013, 17:20:15
я можу накреслити план-схему.. можемо поговорити, посумувати, побідкатися, автопробіг організувати, прапорами помахати, звернення написати, дочекатися хто підштовхне "наполовину-рабів" до згуртованих дій в конкретному напрямку для вирішення нашої мети (своїх цілей)

Dovbush
06.06.2013, 17:21:45
ValodjaE36, попробую зайнятися написанням цього листа в найближчий час, хто бажає допомогти, пишіть.

{ додано через 51 секунду }
Karabas Barabas, Суперово), вперед!

ValodjaE36
06.06.2013, 17:31:40
Думаю можна такого листа передати Свободі, головне щоб вони відчули всю серьозність намірів людей, малоб на них подіяти, якщо під цим підпишеться велика кількість західних виборців, а це їх основний електорат, потрібно пробувати.

{ додано через 1 хвилину }
я можу накреслити план-схему.. можемо поговорити, посумувати, побідкатися, автопробіг організувати, прапорами помахати, звернення написати, дочекатися хто підштовхне "наполовину-рабів" до згуртованих дій в конкретному напрямку для вирішення нашої мети (своїх цілей)

ну все почалось:lol:

Karabas Barabas
06.06.2013, 17:41:43
в листі ще заодно допишіть, щоб обов'язково дороги відремонтували, бо на європейських авто вже майже нема де їздити

LC MONARCH
06.06.2013, 17:46:17
хоч воно і, думаю, нічого не дасть

коли щось робиш і так думаєш - то нічого не дасть.

я по іншому вважаю:
хочеш миру - будь за мир,
а не проти війни (розумієте).

{ додано через 2 хвилини }
Karabas Barabas,
у такому випадку перенесіть цю тему у рубрику - гумор.
(не в образу).

ValodjaE36
06.06.2013, 20:05:34
якраз стаття про ЗАЗ та як погано буде жити завод http://ord-02.com/rasledovaniya/item/23987-yanukovich-ukreplyaet-pravitelstvo-zaporozhskimi-kadrami

{ додано через 5 хвилин }
а взагалі байдужість наших людей породжує такі життеві ситуації, як ця (http://avtopoligon.info/news/vyvod-ekspertizy-pyanyi-maior-ubopa-ubivshii-beremennuyu-zhenshchinu-ne-vinoven.html), в яких одна людина залишається на самоті проти свавілля влади у всіх її проявах.

Юрій
06.06.2013, 20:47:49
Моя думка така - "... що вже пора нам браття братись за зброю". Ні Свобода, ні Удари і т.д. нам вже порядок тут не наведуть - Україна для них хороший бізнес-проект.

guf
07.06.2013, 01:54:05
Я важав, що вже всі зрозуміли, що потрібно тікати звідси... тут все згнило, як кажуть - "з ... - конфетку не зробиш", як стала незалежною - так і прогресивно йде вниз... ніяких покращень не було і не буде, пора це вже зрозуміти.

Dovbush
07.06.2013, 10:41:18
Моя думка така - "... що вже пора нам браття братись за зброю". Ні Свобода, ні Удари і т.д. нам вже порядок тут не наведуть - Україна для них хороший бізнес-проект.

100%, ось до цього я і веду. Ніякі депутати-пустяки нам не допоможуть, так як і не допоможуть вчителям, лікарям і двірникам із мізерною зарплатою, тому що вони не те, що не виконують своїх обов'язків, покладених на них народом, але й навіть чисто по людськи не ставлять себе на місце пересічних українців.
Тому не падаймо духом, захочемо, згуртуємось - тоді всього доб'ємося, а якщо будемо іронізувати та одне одному штирі в колеса вставляти, нічого в Україні не зміниться. Треба бути всім за одно, тільки консолідувавшись, ми зможемо побороти ту гниль серед псевдо українців. Тому варто почати кожному з себе та разом рухатись вперед! Впевнений, що вже давно назріває всенародна непокора щодо режиму, який триває в нашій державі з моменту проголошення незалежності. І нам тепер вже не треба ні Ющенків, ні Тимошенків, ні інших супер народних героїв. Вони вже показали свої "таланти".
Нам треба рухатись самим, об'єднавшись всім народом!:victory:

{ додано через 34 хвилини }
Я важав, що вже всі зрозуміли, що потрібно тікати звідси... тут все згнило, як кажуть - "з ... - конфетку не зробиш", як стала незалежною - так і прогресивно йде вниз... ніяких покращень не було і не буде, пора це вже зрозуміти.

Цілком Вас розумію, важко повірити в якийсь рух вгору, але якраз в тому і суть, що руху вгору не буде, поки ми самі за це не візьмемося. Бо ті депутатики - просто сміх і пустота слів. Не хочу навіть їх слухати, чим би вони не прикривалися, якими благими цілями, мета одна - класти на народ і наживатися всіма можливими методами.
Тому тільки за нами може бути якесь нормальне майбутнє для наших дітей. Не падайте духом.
Розумію, що за кордоном жити чудово, але чому ми маємо втікати з рідної землі в чужі землі, там ми ніколи не будемо почувати себе як на батьківщині. Та й навіть, переїзджаючи туди, ми не зможемо забрати всю свою родину і коло друзів та знайомих.
Так що ми переможемо, головне не падати духом та по-братньому об'єднуватися! І не допускати сварок і роздорів між нами. Бо в єдності незбагненна сила будь-якого колективу, громади і всього народу! :victory:

LC MONARCH
07.06.2013, 11:46:22
Dovbush, дозвольте запитання:
а хто Ви ?
до якої політичної партії належите ?

і ще, Ви пишете:
Тому варто почати кожному з себе та разом рухатись вперед!

Ви (я правильно розумію?) займаєтесь бізнесом ?
так от:
Ви з себе почали? Ви дотримуєтесь законів?
Вичисто по людськиставитесь до оточуючих ?

P.S. Шукати проблеми у всіх - найлегше

ValodjaE36
07.06.2013, 11:47:18
Чудовий приклад єдності народу, це останні події в Турції, де все почалось з пітримки активістів, які стримували забудову центрального парку. а в нас чуть, що так закордоном краще:nea:

bmwe36petro
07.06.2013, 11:52:38
Dovbush, дозвольте запитання:
а хто Ви ?
до якої політичної партії належите ?

Теж про це подумав :)
Ви (я правильно розумію?) займаєтесь бізнесом ?
Дайте вгадаю, пригоном авто з Європи?

danylok
07.06.2013, 12:06:33
Я теж вже довго думаю над питанням, що можна зробити з неадекватним розмитнення автомобілів в Україні, тому хочу поділитись своїми думками щодо цього. Якщо серйозно братись за цю справу, а не просто побалакати і забути, то, по моєму, тут потрібно розробити план конкретних дій. Лист до депутата, звичайно, можна написати, але навіть в кращому випадку, якщо він зверне на нього увагу, то це буде типу: "А що я можу зробити", або " Це не в моїй компетенції" чи щось подібне. Тому, я думаю, тут потрібно розібратись спочатку, хто взагалі має повноваження скасувати розмитнення. Чи це податкова інспекція, чи це митниця, чи наше міністерство транспорту, а тоді вже апелювати до цього органу, організовувати протести, тиснути на нього з усіх сторін України, а не тільки з західної. Треба знайти конкретну людину чи людей, які можуть це зробити. І стабільно давити на них. Я думаю, що цю ідею підтримають усі автомобілісти України. Можна спочатку розповсюдити таку інформацію по всіх форумах автолюбителів України, починати з мінімальних протестів, але, ще раз повторюсь, з усіх сторін країни, а не тільки з одного боку. Одним словом, це вимагає важкої і клопіткої праці, але, думаю, це реально. На першому етапу, думаю, потрібно залучити побільше людей, розіслати інформацію по форумах, проконсультуватись з хорошим юристом щодо того, в чиїй компетенції встановлення вартості розмитнення авто, і тоді попробувати організувати першу акцію протесту, навіть якщо вона не буде такою масштабною. Я теж готовий активно підтримувати цю ідею, тому пропоную обговорити перші конкретні кроки…
P.S. Найлегше втікнути в Америку чи ще кудись і звідти кричати, як я люблю Україну, але в ній хріново живеться, тому я буду жити за кордоном, і набагато важче зробити тут щось, щоб стало краще...

guf
07.06.2013, 13:06:45
Dovbush, та що там обєднуватись... не падати духом ) Тут народ має такий специфічний менталітет, що толком нічого не добитись. Подивіться для прикладу на активістів ДК - роботи багато, людей багато, все толково.. а результат ? Добились багато чого, але стало краще ? Щось глобально змінилось ? Я вже мовчу про майдан... пару лямів потусовались і нічого не добились...

{ додано через 5 хвилин }
danylok, Хто має повноваження ? - ті хто на цьому мають, а не сама державна структура як такова :) Тут пиши-не-пиши а всім далеко пофіг на тебе. Які ставлять умови народу - такі народ умови і приймає, та ж ситуація з цінами на пальне... коли було по 5 грн всі кричали.." ще на одну гривню і будемо кіпішувати, відстоювати"... а в ітозі що ? Ціни на пальне думаю всі знають...

P.S. Найлегше втікнути в Америку чи ще кудись і звідти кричати, як я люблю Україну, але в ній хріново живеться, тому я буду жити за кордоном, і набагато важче зробити тут щось, щоб стало краще...
Чому найлегше ? Ні, це не дуже легкий процес з будь-якої сторони... якщо я і свалю забугор, уж точно не буду кричати як я люблю Україну, за що я її маю любити ? :) За те що мучився тут стільки часу.. да і взагалі, для мене такого поняття як "Батьківщина" - немає, це лиш дислокація, місце де народився і провів якійсь певний час... більше ніякого смислу для мене це термін не має :)

Karabas Barabas
07.06.2013, 13:17:00
Адекватної вартості розмитнення не буде поки є одна дуже серйозна перешкода яку навряд чи вдасться подолати, це лоббі "автовиробників" в уряді яке не допустить фінансових втрат для своїх господарів

Зробити малий податок на БУ авто це означає закрити заводи в які вкладено купу грошей, втрата робочих мість, податків і ще 100500 причин щоб цього не робити

bmwe36petro
07.06.2013, 13:19:00
Адекватної вартості розмитнення не буде поки є одна дуже серйозна перешкода яку навряд чи вдасться подолати, це лоббі "автовиробників" в уряді яке не допустить фінансових втрат для своїх господарів
Поки при владі власники заводів автовиробників, доти нічого не зміниться. Коли прийдуть до влади автодилери, тоді можливо і стане легше завозити авто з-за кордону.

ValodjaE36
07.06.2013, 13:26:28
вони вже нікого іншого мирним шляхом не допустять до влади, дуже багато грошей в них пішло, а відбивати з вершком потрібно. а віддавти все простим громадянам податками та митними законами...

Karabas Barabas
07.06.2013, 13:28:02
Коли прийдуть до влади автодилери
кагда нибуть в следущей жизни..

Dovbush
07.06.2013, 15:32:04
LC MONARCH, дякую за питання. Перш за все, я нормальна тверезомисляча людина. Не працюю в органах державної влади, займаюся різного роду підприємницькою діяльністю. До жодних політичних партій не належу, це, вважаю, мало б бути зрозуміло з вищевикладених мною відповідей та дискусій. Нічиїх інтересів, не представляю.
З однієї сторони мене здивували ваші запитання, хто я? , з якої партії? ... але згодом зрозумів, що ми всі вже настільки привикли до того, що у всіх питаннях, які піднімаються в державі і мають всенародний інтерес є певна прихована ціль третіх осіб, що цілком розумію ваші підозри щодо того чому тут хтось почав таку тему і для чого..
В першому повідомленні на форумі писав, що давно вже думав про це питання. Неодноразово обговорювали його і з друзями, і з рідними. Але ніхто не мав бажання десь почати про це писати. Хтось боявся, комусь просто не хотілося, якщо чесно я і сам довго вагався, що саме зробити, щоби щось змінити, куди писати? , як писати? Був би журналістом, було б простіше, написав би в газету, хоча не відомо чи дали б...тому вирішив написати там де мені зручно зробити, і де я часто буваю...
...тому прошу мене ні в чому не підозрювати, я не агент номер 6:nea:, я нормальна людина. Тільки наперед прошу особливо творчих людей не задавати мені тупі і каверзні запитання типу, що означає нормальна людина і т.п. Краще думайте і висловлюйте тверезі думки та ідеї, що можна зробити, куди написати і т.д. А хто бажає допомогти з листом, про який ми говорили вчора, пишіть. Сам буду довше робити, бо роботи маю багато, а гуртом буде і легше, і швидше, і мудріше.

{ додано через 30 хвилин }
Ви (я правильно розумію?) займаєтесь бізнесом ?
так от:
Ви з себе почали? Ви дотримуєтесь законів?
Ви
Цитата:





Написав(ла) Dovbush


чисто по людськи




ставитесь до оточуючих ?

P.S. Шукати проблеми у всіх - найлегше

Я на форумі не зазначав, що я "святий", і ніколи не порушую законів. У нашій державі кожен хоча б раз порушував, проте велике значення має хто і в якій мірі порушував ці закони. Хтось проїхав на знак "рух заборонено", був у мене випадок у .., а хтось відмив мільйони на потягах "Хюндай" і т.д.
Також варто додати, що нашу законодавчу базу прив'язувати до людяності не варто у всіх випадках, оскільки велика частина законів в Україні зроблена з лоббі, тобто в чиїхось інтересах. Наприклад, нереально високий акцизний збір при розмитненні авто, з однієї сторони в інтересах держави Україна, а з іншої - в інтересах громадян, які є власниками підприємств, котрі мають право на поагрегатну збірку авто, оскільки "в лоб" розмитнювати авто набагато дорожче, ніж через них.
Тому кажу, ТАК, Я З СЕБЕ ВЖЕ ПОЧАВ. Наприклад, мінімально, в місті і по трасі я не перевищую максимально дозволену швидкість (включаючи дозволених 20 км) вже декілька років. Хоча авто, на яких їздив і зараз маю у власності цілком дозволяють це робити.
Також ще з дитинства почав бути людиною, так мене виховали і так встановилася моя свідомість. У бізнесі я не просто ставлюся по людськи до людей, які на мене працюють, а щоби краще пояснити, як я постановив собі відноситися до оточуючих розкажу правило, яке я собі заклав ще в школі. Стараюся так ставитися до кожної окремої людини, ніби це мій батько чи мати, чи брат, наприклад, тобто, до них я би собі ніколи не дозволив зробити якусь підлість чи, приводячи приклад на сьогоднішній день, просто нахамити, обрізати зар.плату чи затримати її і т.д. Тому ось таке просте, як двері, правило і навчило мене ставитися ПО ЛЮДСЬКИ, як ви пишете, до оточуючих.
Впевнений, що не багато людей сьогодні підвозять людей, які стоять на зупинці громадського транспорту, коли зрану їдуть на роботу, чи допомагають людям, на яких суспільство давно не звертає уваги і т.д. Прикладів зі свого життя можу назвати безліч. Ними не хизуюся, думаю, що може когось це підштовхне до добрих діл, бо вже неодноразово чув від знайомих, "ой мені салон поцарапають, мені шкіру поцарапають, мене з машини викинуть.." , для того є голова, щоби думати, кого підвозиш, і куди він свої сумки кладе.
LC MONARCH, проблеми ні в кому я не шукаю. Проблема вже давно знайдена. Вона одна і та ж при владі вже багато років, тільки в різних шкурах.

{ додано через 15 хвилин }
ValodjaE36, буває закордоном по різному, також, говорилося загалом про рівень життя в європі чи в америці, та про можливості їхніх же громадян.

{ додано через 5 хвилин }
Дайте вгадаю, пригоном авто з Європи?
Не вгадали, e-mail euroauto не означає, що у мене фірма "Євроавто", яка займається пригоном авто з Європи. Ніколи таким не займався, хоча ця діяльність мене у свій час цікавила.

LC MONARCH
07.06.2013, 15:47:18
Dovbush, дякую!
свою пропозицію я написав.
за змогою, звичайно, що допоможу.
мають бути добре продумані та впевнені кроки і зі 100 % вірою в перемогу

ValodjaE36
12.06.2013, 21:31:47
s7d6FVnXW
s7d6FVnXW
щоб не забували в чому сила:friends:

guf
12.06.2013, 22:47:26
Такого відео не існує...

ValodjaE36
13.06.2013, 21:57:23
а так? http://www.youtube.com/watch?v=s7d6FVnXWms&feature=player_embedded

ValodjaE36
16.07.2013, 10:51:43
Відсьогодні у всіх категоріях вагонів, окрім СВ, вагонів поїздів Інтерсіті+ та приміських поїздів у внутрішньому та міжнародному сполученнях змінено тарифи на перевезення пасажирів залізничним транспортом.

Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Вартість подорожі залізницею у внутрішньому сполученні в плацкартному та купейному вагонах з 16 липня підвищилася на 10%, наступний етап – з 1 жовтня вартість зросте теж на 10%.

Зокрема, квиток у плацкартному вагоні поїзда "Київ – Сімферополь" подорожчав на 7 гривень, а зі Львова до Черкас на 6 гривень.


Читайте також: У Києві може зупинитися міська електричка: потяги без гальм залишають "помирати" у відстійниках


Однак це не останнє підвищення вартості: уже з 1 жовтня поїздка з Києва до Сімферополя буде коштувати не 108,61 грн, як зараз, а 116,78 грн.

Суттєвіше подорожчали квитки у купейних вагонах. Так, до підвищення ціна складала 167,03 грн з Києва до Сімферополя, а тепер - 181,03. Проте з 1 жовтня - 196,44 грн.

У міжнародному сполученні відсьогодні у всіх категоріях вагонів, окрім СВ, вартість збільшилася на 5%, наступне підвищення відбудеться з 1 жовтня теж на 5%. Наприклад, квиток на потяг № 2 Київ – Москва подорожчав на 5 грн (1028,12 грн).

Варто зазначити, що за результатами соціологічного дослідження, проведеного в квітні цього року Центром Разумкова, більшість українців незадоволені роботою залізничного транспорту.


48587