PDA

Переглянути повну версію : BMW підшукує тест-пілота


CONFIG
20.11.2007, 09:44:35
Після того, як стало відомо про те, що Тімо Глок більше не є пілотом BMW-Sauber і, швидше за все, в наступному сезоні виступатиме за Toyota, керівництво команди з Хинвіла на чолі з Маріо Тайссеном почали підшукувати нового тест-пілота.

Завтра в Макао пройде завершальний етап серії WTCC, а також гонка Формули-3. Два роки тому саме в Макао Тайссен відмітив Роберта Кубіцу і запросив його на тести команди, тим самим відкривши полякові дорогу у Формулу-1.

Із зовнішнього боку першої лінії стартового поля в гонку піде Мазко Асмер - один з претендентів на місце Тімо Глока в BMW-Sauber.

“На грудневих тестах в Хересі ми випробуємо одного-двух, максимум- трьох гонщиків, а до кінця року повинні будемо ухвалити рішення, - повідомив Тайссен в інтерв'ю autosport.com.- Мазко (Асмер) - потенційний кандидат на місце, один з декількох. Звичайно, я пильно стежитиму за пілотами з Формули-BMW, оскільки багато я вже знаю і хочу подивитися, чому вони навчилися”.

Крім Асмера, на місце тест-пілота в BMW-Sauber претендують Адам Керрол, Крістіан Фіторіс і Нико Хюлькенберг.